طوفان در حال جمع شدن بر سر سنت لوئیس است و جانیکا واشینگتن در لبه آن ایستاده است.

Washington, a resident of the long-troubled Southwest Crossing apartment complex in the Carondolet neighborhood of St. Louis, is unemployed and facing eviction cause of missed rent payments.

واشنگتن 41 ساله چند هفته پیش در حالی که با دوستانش Riverfront Times در پارکینگ مجتمع آپارتمانی صحبت می کرد به ریورفرونت تایمز می گوید: «آنها مرا به دادگاه می برند.

و من حدس می زنم قاضی به من یک مقدار زمان برای حرکت دادن خواهد داد، او می گوید.

در مورد جایی که او و چهار فرزند کوچکش – هفت، ده، یازده و چهارده سال- زندگی می کنند، واشنگتن هنوز در جستجوی پاسخ است.

او می گوید: «من فقط نمی دانم، او می گوید.

واشنگتن آماده است برای پیوستن به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در بحران مسکن بی سابقه در دامنه و شدت. با هم به یک پرتگه ای که خط جگند را از طریق تقریباً هر شهر و شهر در ملت قطع کرده است خیره می کنند.

انتظار می رود سونامی تاریخی از خروج از آب در ماه های پیش رو اعتصاب — نتیجه مستقیم COVID -19 همه گیر است که بیش از 170،000 آمریکایی کشته و باعث بدترین سقوط اقتصادی از 1930s.

بیش از 30 میلیون آمریکایی برای مزایای بی کار ثبت نام کرده اند. ده ها میلیون نفر دیگر به دلیل همه گیر شدن کار و خاموشی های دولتی، درآمد از دست رفته را گزارش کرده اند.

یک نظرسنجی اخیر اداره آمار آمریکا گزارش داد که بیش از ۲۰ درصد از خانوارهای آمریکایی انتظار دیدار با اجاره ماهیانه یا پرداخت وام مسکن خود را ندارند.

که به جایی بین ۳۰ میلیون تا ۴۰ میلیون آمریکایی ترجمه می شود که خود را در معرض خطر از دست دادن سقف بالای سر خود قبل از پایان سال می بیند. در مقابل، تنها ۱۰ میلیون آمریکایی در طول سه سال رکود بزرگ ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ خانه های خود را از دست داده اند.

مقیاس این فاجعه انسانی در حال بدتر شدن است: 600 دلار سود بیکاری هفتگی پرداخت شده از طریق قانون مراقبت فدرال — که نگه داشته بسیاری از خانواده های مالی در خانه های خود را – ماه گذشته به پایان رسید.

در همین حال، تلاش کنگره برای کار کردن یک بسته امدادی جدید همچنان بر سر راهبندی های پارتیزان و اختلاف نظرهای عمیق بر سر اندازه و ماهیت بسته کمک های دیگر متوقف مانده است.

و رئیس جمهور دونالد ترامپ؟ با تمام حساب او خود را کنار زده است، تقسیم وقت خود را بین نور گاز امریکا در توییتر، تماشای ساعت های بی شماری از تلویزیون راست، صدور دستورات اجرایی بی معنی و گرفتن تعطیلات آخر هفته طولانی برای جلا بازی گلف خود را در یکی از استراحتگاه های خود.

در اوایل ماه اوت، پس از آن روشن شد جمهوری خواهان و دموکرات ها نمی تواند به یک معامله در بسته کمک برسد، ترامپ یک دستور اجرایی را امضا کرد که دور بزند کنگره برای استفاده از پول کنار گذاشته شده برای بلایای طبیعی به آمریکایی های بی کار پرداخت 400 دلار در هفته نامه.

به غیر از توافق گسترده کارشناسان حقوقی که این اقدام قانون اساسی را نقض می کند، آن را به عنوان بی اثر و غیر قابل کار محکوم کرده اند زیرا مانور ترامپ به دولت های پول نقد بسته نیاز داشت تا ۱۰۰ دلار از هفته نامه ها را پرداخت کنند —- گذاشتن آنها بر روی قلاب برای میلیاردها دلار فرمانداران شان می گویند که ایالت ها ندارن. پس از یک هفته انتقاد، دستور اجرایی ترامپ به طور دور به عنوان کمی بیش از یک شیرین کاری محکوم شده است.

همین طور برای دستور اجرایی او دستور “دستور” “دستور” در اخراج مستاجر. معلوم است، این یک یادداشت بیشتر از یک یادداشت است که به دبیر گروه بهداشت و درمان و خدمات انسانی و مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها هدایت می کند تا به راه های ممنوعیت خروج می تواند گسترش COVID-19 را متوقف کند.

انقضای بودجه قانون CARES با پایان یک برنامه فدرال دیگر که آمریکایی ها را در خانه های خود نگه داشته بود، هم زمان بود: یک تغییر در سراسر کشور در اخراج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de