برای بزرگ شدن کلیک کنید Coffeestamp Microroasters & Coffee Bar opened below the Clapp brothers coffee roasting operation. - DOYLE MURPHY

  • DOYLE MURPHY
  • قهوه تمبر Microroasters و نوار قهوه باز زیر کلاپ برادران عملیات برشته کردن قهوه.

هفته گذشته دو برادر از هندوراس یک کافی شاپ جدید در محله پارک سنت لوئیس فاکس افتتاح کردند. بهش ميگن قهوه مهر ميكروبرت و قهوه بار.

پاتریک و اسپنسر کلاپ تلاش تجاری خود را در سال 2018 آغاز شد، بو دادن دانه های بالای پنجره دار فروشگاه در خیابان جفرسون جنوبی، درست پایین بلوک از باشگاه راه و معامله گر باب فروشگاه خال کوبی. آنها یک فروشگاه برای فضای طبقه دوم خود را نداشت، اما آنها در یک غرفه در بازار کشاورزان Soulard که در آن آنها فروش شخصی بو داده شده دانه های که آنها منبع بین المللی بود. هنگامی که طبقه پایین ساختمان برشته خود را در دسترس شد، برادران در فرصت برای گسترش کسب و کار خود را پریدند. پس از چند وام و برخی از کار دستی بسیار چشمگیر، Coffeestamp ( 2511 جنوبی جفرسون خیابان،314-797-8113)برای کسب و کار باز است.

برادران در اطراف تولید غذا و قهوه بزرگ شده بودند. بزرگ شدن در هندوراس، مادر شان صاحب یک رستوران بود و مطمئن می شد که پسرها می دانستند که چگونه غذای خود را بپزند.

پاتریک می گوید: «ما همیشه با صنایع غذایی مرتبط بوده ام» “حتي خودم، تو رستوران هاي مختلف کار کردم”

پسران در اطراف خانواده Giron که متخصص در تولید قهوه در هندوراس بزرگ شد. پاتریک از آنها به عنوان خانواده یاد می کند اما آنها خون مرتبط نیست. این موضوع علاقه آنها را به بو دادن باقله از خانواده هایی که سخت کار می کنند تا بهترین قهوه را در هندوراس و سراسر جهان تولید کنند، برامی کرد.

فروشگاه جدید ارائه می دهد آرایه گسترده ای از نوشیدنی های قهوه و نیش های کوچک مانند empanadas و درمان شیرین.

باز کردن در وسط همه گیر سخت بوده است، به عنوان انتظار می رود. برادران روزي که سنت لوئيس دستور اقامت در خانه را اعلام کرد، وام نهايي خود را براي فضا امضا کردند. ظاهرا ً زياد سرعتشون رو کم نکرده آنها فقط پنج روز باز بوده اند اما عشق و حمایت زیادی از جامعه دریافت کرده اند.

پاتریک به نظر نمی رسد نگران آینده مغازه خود را. این ساختمان قدیمی منحصر به فرد پر از عشق است. اونا به سرويس و يه قهوه ي خوب اختصاص داده شدن که هرگز از سبک خارج نمی شود.

وب سایت خود را در اینجا. آنها هنوز هم فروش کیسه های از باشن و برنامه ریزی برای نگه داشتن غرفه خود را در بازار کشاورزان Soulard باز است.

  • برای خبرنامه های هفتگی ما ثبت نام کنید تا آخرین اخبار، کارها و مکان های خوردن حق تحویل داده شده به صندوق پستی شما را دریافت کنید.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de