کالیفرنیا ‘کشیده نازک برای خدمه’ به عنوان آتش سوزی در سراسر ایالت می سوزند

هزاران نفر تحت دستور بودند برای تخلیه در مناطق اطراف منطقه خلیج سان فرانسیسکو چهارشنبه به عنوان نزدیک به 40 آتش سوزی در سراسر ایالت در میان موج گرماتابی در حال حاضر در هفته دوم خود را فروغ. دود شهر سان فرانسیسکو را پتو زد.

“در سراسر ایالت کالیفرنیا در حال حاضر، ما نازک برای خدمه کشیده شده است” به دلیل آتش سوزی، گفت: “قدرت، سخنگوی آتش نشانی ایالتی. “منابع هوایی در تمام ایالت به طور نازک کشیده شده اند.”

بیشتر: شش آتش نشان پالم اسپرینگز برای کمک به خدمه آتش نشانی کالیفرنیای شمالی

پلیس و آتش نشانان صبح روز چهارشنبه در یک تقلا ی مفرخم به ساکنان هشدار می دهند که به عنوان آتش سوزی که در واکاکویل واقع شده است، شهر حدود ۱۰۰ هزار نفر که بین سان فرانسیسکو و ساکرامنتو قرار دارد، تخلیه کنند. مقامات آتش نشانی گفتند دست کم ۵۰ سازه تخریب و ۵۰ سازه آسیب دیده و ۴ نفر زخمی شدند.

فیلم های تلویزیونی نشان داد برخی از خانه ها در شعله های آتش و خاکستر ضخیم در حال کاهش در یک منطقه روستایی در نزدیکی بین ایالتی 80 به عنوان آتش به نظر می رسد به سمت مناطق پر جمعیت تر سر.

وزارت جنگل داری و حفاظت از آتش کالیفرنیا گفت که این فروغ نشان دادن “رفتار شدید آتش” و به چالش کشیدن آتش نشانان است.

خدمه در حال مبارزه با یک سری از آتش سوزی روشن کننده باعث در منطقه خلیج، از جمله 25،000 هکتار SCU رعد و برق مجتمع، شامل تخمین زده 20 آتش سوزی جداگانه در چندین شهر، که در مجموع به دنبال یکشنبه.

جاناتان کاکس سخنگوی کال آتش گفت: در جنوب در شهر های سن ماتئو و سانتا کروز به دلیل آتشسوزی که در پارک های انبوه چوبی می سوخت اما جوامع را تهدید می کرد، حدود 22هزار نفر دستور تخلیه داده شدند.

“این آتش سوزی الوار بسیار فعال در دو شهر با تهدید جدی برای هر دو ایمنی عمومی و برای سازه های که در مقابل آن هستند، است.”

هزاران خانه و کسب و کار نیز در مناطق شراب رو به رشد ناپا و سونوما در منطقه ای که توسط یک سری از فروغ های مرگبار در سه سال گذشته ویران شده بود، تهدید شدند. حداقل هفت آتش سوزی به عنوان یکی از دو آتش سوزی رعد و برق بزرگ در شمال کالیفرنیا، سر به ریشه خود را تنها یک روز قبل از گروه بندی شدند.

قدرت گفت : بسیاری از آتش سوزی را از طریق مناطق روستایی با زمین شیب دار ، و آن را دشوار به خدمه در.

در خلیج سان فرانسیسکو شرقی، خوشه ای از ۲۰ آتش جداگانه که با صاعقه ای جدا شده اند، حدود ۱۴۰۰ سازه را در زمین های ناهموار با قلم موهای متراکم تهدید می کرد. بادهای شدید و رطوبت کم باعث به چالش کشیدن آتش سوزی شد.

فروغ ها مناطق روستایی و جنگلی را در نزدیکی منطقه خلیج سان فرانسیسکو، در نزدیکی سالیناس در شهرستان مونتری، در اطراف سد Oroville در شمال ساکرامنتو، مناطق جنگلی غرب سیلیکون دره، در شهرستان مندوکینو دور افتاده و در نزدیکی خط ایالتی نوادا در شمال دریاچه تاهو را فرا گرفت.

همچنین چندین نفر در مناطق شمالی خط ساحلی و در جنوب کالیفرنیا در حال سوختن بودند.

درخت جاشوا: صاعقه آتشی می بارد که ۱۶۰ جریب می سوزد

آتش سوزی قبه: 43,000 هکتار در حفظ ملی مجاو سوخته

گوین نیوزوم سه شنبه دستور داد که وضعیت اضطراری در ایالت ها پخش بشه

خوشه از آتش کشور شراب تهدید منطقه ای که تنها سال گذشته با شعله های عظیم دیگری که مجبور به فرار 200،000 — یک کار پیچیده تر ساخته شده در سال جاری به دلیل همه گیر.

سه شنبه بعد از ظهر، آتش به سمت منطقه ای به نام قله اطلس در حرکت بود که در سال ۲۰۱۷ در شعله ای که شش نفر را کشت و نزدیک به ۸۰۰ ساختمان را تخریب کرد، سوزانده شد. گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت خدمه هلیکوپتر قادر به انجام نجات در منطقه بودند زیرا دود بیش از حد ضخیم بود به پرواز در.

در جنوب، تخلیه برای تمام بولدر کریک به غرب دره سیلیکون، یک جامعه به ارتفاع 5،000 در کوه سانتا کروز که در آن باد، طولانی، جاده های جنگلی، برخی از سنگفرش شده، برخی از خاک، به راحتی می تواند در هنگام طوفان یا آتش سوزی مسدود شده است.

خاموشي نوردي هم داره؟

کالیفرنیا دور دیگری از خاموشی نورد را با خود به راه می بندد اما چهارشنبه با تهدید یازددوباره از موج گرمای دریایی، آتش سوزی های شدید و حتی احتمال رعد و برق و سیل در برخی مناطق جنوبی مواجه شد.

روز طول موج گرما تا به سیستم الکتریکی تاکید کرد. اپراتورهای شبکه برق ایالت هفته گذشته دو بار دستور قطع برق نورد را داده اند اما این هفته از آنها دوری می کنند و می گویند مشتریان به درخواست های الکتریکی خود برای کاهش تقاضای برق خود، توجهی کرده اند.

پس از هشدار سه شنبه که به عنوان بسیاری از خانه ها و کسب و کار 2 میلیون نفر ممکن است به خاموشی چرخشی از یک ساعت یا بیشتر، اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا اعلام اضطراری خود را سه شنبه شب لغو کرد.

اين يه پيچيدنه شما این کار را انجام داده اید، مصرف کنندگان کالیفرنیا، کالیفرنیا ایزو توییت کرد و اضافه کرد: “ممنون که جریان برق را حفظ کردی.”

در یک مرکز خنک کننده در ساکرامنتو، نیوزوم صنایع، کسب و کارها و ساکنان را برای پایین بردن مصرف انرژی مورد تحسین قرار داد اما هشدار داد که دولت در یک “دوره بحرانی 48 ساعته” است.

نیوزوم که روز دوشنبه دستور تحقیق درباره قطع های که در روز جمعه و شنبه رخ داد، گفت: «ما همه چیز را در توان خود انجام می دیم تا ریشه های این موضوع را درک کنیم.

انتظار می رفت که گرما تا چهارشنبه ادامه پیدا کند و دمای سه رقمی بیشتری را در بسیاری از مناطق قبل از چند روز هوای کمی خنک تر به خود وارد کند. با این حال، درجه حرارت می تواند شروع به افزایش دوباره در طول هفته و به هفته آینده، خدمات ملی آب و هوا هشدار داد.

در کنار گرما، رطوبت طوفان ژنويو در سواحل مکزيک مي تواند شانس طوفان هاي کوتاه اما شديد رعد و برق را به بعضي از مناطق صحراو کوهستاني جنوبي کاليفرنيا بياورد.

در همین حال، آتش سوزی ها ستون های عظیمی از دود و ساخته شده برای هوای ناسالم، بیشتر اضافه کردن به بدبختی به خصوص در میان همه گیر coronavirus.

آتش سوزی ها می تواند تلاش های خود را برای به دست گرفتن همه گیر ویروس کوروناویروس تحت کنترل، گفت: جان سوارتزبرگ، متخصص بیماری های عفونی و استاد emeritus در UC برکلی است که مشاوره با آتش نشانان در دولت است.

“اگر شما COVID و شما در حال در معرض بسیاری از ذرات معلق از آتش سوزی، که قطعا به باعث خواهد شد COVID بدتر،” Swartzberg به شرق خلیج تایمز گفت.

آتش سوزی همچنین می تواند گسترش COVID-19 را افزایش دهد زیرا آنها در حال جمع آوری بسیاری از آتش نشانان از سراسر ایالت، او گفت.

“این دستور العمل کامل برای آنچه ما نمی خواهیم در همه گیر انجام است، “Swartzberg گفت.

نویسنده ی “اسپوشیتد پرس” رابرت جابلون در لس آنجلس در این گزارش سهیم بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>