تاکید کرد

Rep. Alexandria Ocasio-Cortez may have just 60 seconds to speak at the Democratic National Convention on Tuesday, but she gamely used that time to make a bold call for systemic change.

در زمانی که میلیون ها نفر در ایالات متحده به دنبال راه حل های عمیق سیستمیک برای بحران ما از اخراج های جمعی، بیکاری و عدم مراقبت های بهداشتی هستند – و از عشق به همه مردم، من در این جا نامزدی سن برنارد ساندرز از ورامونت را برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا اعلام می کنم.

سخنرانی او در برخی از رقابت های جاری با جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور، بلکه بخشی از تمرین استاندارد در DNC، جایی که هر نامزدی که به اندازه کافی نمایندگان امن واجد شرایط برای دریافت “نامزد” به بلیط حزب است. اظهارات سه شنبه شب Ocasio-Cortez نامزدی نمادین سندرز با هدف اذعان به اجرا و مشارکت های او بود. او در سخنرانی خود به بایدن اشاره ای نکرد، اما حمایت او از سندرز، بیانیه ای از مخالفت با معاون سابق نبود، چیزی که او در توییتر روشن کرد.

اظهارات Ocasio-Cortez به دلایل متعددی قابل توجه بود.

اولین بار در سال ۲۰۱۸ پس از پیروزی ناراحت بر جو کراولی، اوکازیو کورتز در حزب دموکرات تنها یک ستاره نیست، بلکه یک فرستاده انتقادی برای رای دهندگان جوان تر و پیشرو است. سخنرانی او سه شنبه افتخار “جنبش توده مردم” که قدرت مبارزات انتخاباتی سندرز، که برای انقلاب با هدف آدرس دادن به نابرابری اقتصادی تحت فشار قرار داد:

…عصر بخیر، بیاینونیدوس، و از همه شما تشکر می کنم امروز تلاش برای یک آینده بهتر و درست تر برای کشور و جهان ما، در وفاداری و قدردانی از جنبش توده مردم که برای ایجاد حقوق اجتماعی، اقتصادی و انسانی قرن بیست و یکم، از جمله مراقبت های بهداشتی تضمین شده، آموزش عالی، دستمزد زندگی، و حقوق کارگری برای همه مردم در ایالات متحده کار می کنند.

جنبشی که تلاش می کند زخم های بی عدالتی نژادی، استعمار، بدگویی و هوموفوبیا را بشناسد و ترمیم کند. و پیشنهاد و بازسازی سیستم های متصور شده از سیاست خارجی که از خشونت و گزنفون گذشته ما روی می آورد. جنبشی که به وحشی گی ناپایدار اقتصادی که پاداش نامساوی های انفجاری ثروت برای افراد کم، به هزینه ثبات دراز مدت برای بسیاری است، می فهمد.

حضور Ocasio-Cortez در این کنوانسیون، همراه با ساندرز شب قبل، می تواند به دموکرات ها کمک کند تا با بخش از رای دهندگان آنها قطعا نیاز به این سقوط – و در دراز مدت ارتباط برقرار کند.

بر اساس نظرسنجی های خروج از سوپر سه شنبه در اوایل سال جاری، تنها ۱۷ درصد از رای دهندگان اولیه دموکرات در سنین ۱۸ تا ۲۹ سال به بایدن رای دادند، در حالی که ۶۳ درصد از سندرز حمایت می کردند. نظرسنجی از ان بی سی نیز می بیند که رأی دهندگان جوان دموکرات در مقایسه با همتاهای قدیمی تر شان به مراتب بیشتر احتمال دارد که به عنوان «بسیار لیبرال» شناسایی شوند.

هر دو سخنان Ocasio-Cortez و ساندرز کمک به اضافه کردن ابعاد دیگری به این رویداد. به عنوان Vox ‘sهارون راس کلمن نوشته است ، DNC در روز دوشنبه به طور گسترده ای در تعدیل و حفظ یک محیط چادر بزرگ است که برجسته دموکرات ها ‘(و برخی از جمهوری خواهان’) جبهه متحد علیه رئیس جمهور ترامپ متمرکز شده بود. “ساختن بهتر” – نام پلت فرم سیاست بایدن – تبدیل به یک خودداری مشترک در سراسر رویداد، یک عبارت جالب است که به نظر می رسد کمتر به قریب به اتفاق تغییر ساختاری بیش از اصلاحات متواضعانه صحبت می کنند.

این شعار نیز می تواند تنش در ریاست جمهوری بایدن را زیر پا بنشاند: اگرچه بایدن از یکی از پیشروترین بسترهای سیاست گذاری در تاریخ حزب حمایت کرده است، اما سابقه او به عنوان معاون رئیس جمهور و سناتور بر تلاش های میانه روتر متمرکز است، اما به گزارش دیلن ماتیوز، وکس، در این زمینه تلاش های میانه رو تری را در پیش گرفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de