کسانی که با HIV زندگی می کنند بیشتر احتمال دارد به قرارداد COVID-19, پزشکان DAP می گویند

افرادي که با HIV زندگي مي کنند، مستعدتر از COVID-19 هستند؟

اگرچه داده ها محدود است، تحقیقات نشان می دهد که کسی که مبتلا به HIV و در درمان موثر است شانس همان کسی است که HIV منفی از انقباض COVID-19، با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC).

پزشکان در پروژه ایدز صحرا در پالم اسپرینگز موافقند.

دکتر جیل گوور، مدیر بهداشت رفتاری در پروژه ایدز بیابانی گفت: «COVID به خصوص با افراد مبتلا به HIV بیشتر از جمعیت عمومی، متواری نیست.

پروژه کمک های بیابانی یک مرکز بهداشتی واجد شرایط فدرال است که مراقبت های همه جا را در دره مربیلا فراهم می کند. این متخصص در ارائه مراقبت برای افرادی که با یا در معرض خطر ابتلا به اچ آی وی یا ایدز، اما همچنین ارائه خدمات بهداشتی، خدمات بهداشتی رفتاری، دندانپزشکی و خدمات اجتماعی به جامعه بزرگتر است. بیش از نیمی از بیماران DAP بالای ۵۰ سال هستند و بسیاری دیگر از عوامل خطرمانند بیماری قلبی عروقی یا بیماری ریه دارند.

دکتر کریستوفر فولتز که در زمینه طب داخلی و بیماری های عفونی تخصص دارد، گفت: «از هر پنج نفر که ما برای COVID آزمایش می کنیم، یک نفر مثبت HIV است»

به همین اندازه که افراد مبتلا به HIV بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس نیستند، تشخیص HIV به این معنا نیست که آنها یک مورد شدیدتر COVID-19 نیز داشته باشد.

فولتز گفت: «به نظر نمی رسد که بیماری آنها خیلی شدیدتر از سایر افراد باشد»

به طور کلی، افراد مسن تر و افراد با شرایط زمینه ای جدی در معرض خطر بیشتری برای داشتن یک مورد شدیدتر COVID-19 هستند – این ممکن است شامل افراد مبتلا به HIV باشد. نزدیک به نیمی از مردم ایالات متحده که مبتلا به HIV تشخیص داده می شود 50 یا بالاتر، با توجه به CDC.

به گزارش CDC، “خطر ابتلا به HIV بسیار بیمار در افرادی که تعداد سلول های CD4 پایین (گلبول های سفید که با عفونت مبارزه می کنند)، و افراد نه در درمان موثر HIV (درمان ضد ویروسی)، بزرگترین است، به گزارش CDC.

پروژه ایدز بیابان: کلینیک پالم اسپرینگز از طریق زوم به تمرین یوگا ادامه می دهد

بیمارستان ها: دره مربیلا بالاترین میزان COVID-19 را در شهرستان دارد

DAP تا به 1901 COVID-19 تست های تشخیصی سواب و 1762 تست آنتی بادی سریع، تا 7 اوت. در مجموع 219 نفر تست مثبت داده اند که 31 نفر از آنها HIV مثبت بودند. چهار نفر از آن افراد نیاز به بستری شدن در بیمارستان — 87 ٪ بهبود در خانه. يک يبيمار مُرد

در این میان، فولتز افزود: میزان مثبت بودن و شدت موارد مشابه با میزان مثبت در میان جمعیت عمومی است.

DAP است دیدن ثابت 10% مثبت نرخ از آزمایش های آن, Foltz گفت: , هر چند که این میزان در جوانان در اطراف روز یادبود افزایش یافته است. در آن زمان، او گفت، بین 80٪ و 85٪ از افرادی که مثبت آزمایش شده بودند، زیر 30 سال است. به طور کلی ، او اضافه کرد ، آن است که عمدتا افراد جوان تر که گله زمانی که اقتصاد محلی شروع به بازکردن.

همچنین او به این که بسیاری از افرادی که از طریق اپیدمی ایدز در دده ۱۹۸۰ زندگی می کردند بسیار محتاط هستند. فولتز گفت: «از طریق همه گیر ویروسی قبل از این، بسیاری از آنها نمی خواهند ریسک کنند،

حفظ مراقبت های معمول

بازدید از پروژه ایدز صحرا در ماه مارس به طور چشمگیری کاهش یافت چرا که همه گیر به ارمغان آورد محدودیت ها و اضطراب به کالیفرنیا.

ترس از انقباض ویروس نیز مانع از مردم به دنبال مراقبت های معمول خود و به طور موقت متوقف آزمایش برای عفونت های مقاربتی (STIs) ، که در حال افزایش دره Coachella برای سال گذشته است.

فولتز گفت: «بسیاری از آن فقط ترس از ندانستن این بود که افراد مبتلا به HIV چگونه به این ویروس پاسخ می دهند»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>