در دوشنبه شب، کنوانسیون ملی دموکراتیک چیزی را که ممکن است کمی عجیب و غریب به نظر می رسد در یک گردهمایی پارتیزان: جمهوری خواهان.

جان کاسیچ فرماندار سابق اوهایو و عضو دیرینه کنگره جان کاسیچ این اتهام را رهبری خواهد کرد و به دنبال آن سوزان مولیناری که عضو سابق جی پی کنگره از استیتن آیلند است و مگ ویتمن مدیر عامل سابق ای بی و هیولت پاکارد که هم اکنون رئیس اجرایی در سرویس جریان سیار کویبی است.

سخنرانی های متقابل در واقع جزء اصلی از سخنرانی کنوانسیون است، اما این دور در حال حاضر جذب انتقاد از سمت چپ – در بخشی از شایستگی، اما بیشتر به طور گسترده تر به دلیل بسیاری از مردم در سمت چپ جو بایدن را دوست ندارم و هرگز.

این به نوبه خود قدرت اساسی بایدن را به عنوان یک نامزد برجسته می کند: او در تمرکز بر دیدگاه های واقعی از انتخاب کنندگان آمریکایی، که همچنان به لذت بردن از ژست های پر از هزل دو حزبی حتی به عنوان سیاست قطبی تر است خوب است.

اما این هم یادآور این است که تلاش بایدن برای دادگاهی کردن جناح چپ حزب و ارائه جبهه متحد با چالش های اساسی دلهره آور روبرو ست، زیرا مسئله اساسی این است که چپ در سطح شخصی اساسی به او اعتماد ندارد. در نتیجه، او می تواند تمام نیروهای وظیفه سیاست مشترک یرای او را تشکیل دهد، اما در پایان روز، به او اتاق دويدن کمی داده می شود یا از شک منتقدان درون حزب خود که در هر نوبت شروع به دیدن خیانت می کنند، بهره مند می شود.

سه سخنران اصلی GOP در این کنوانسیون دوشنبه وجود خواهد داشت:

  • جان کاسیچ یک جمهوری خواه مجلس یگان در عصر ریگان بود که پس از تصرف کنترل مجلس در میان دوره های ۱۹۹۴، به ریاست کمیته بودجه قدرتمند رسید. او کنگره را پس از سال ۲۰۰۰ ترک کرد، یک دوره نه بسیار موفق به عنوان شخصیت فاکس نیوز انجام داد، پول های بسیاری در Lehman Brothers به دست آورد، و در سال ۲۰۱۰ به عنوان فرماندار ایالت اوهایو انتخاب شد. به عنوان فرماندار، او پول توسعه مدیکید قانون مراقبت مقرون به صرفه را قبول کرد، که برای آن گرمای زیادی را از سمت راست گرفت، اما در غیر این صورت به عنوان یک محافظه کار نسبتا متعارف اداره می شد. در سال ۲۰۱۶ او خود را در خط “میانه رو” قرار داد و پس از باخت به ترامپ، تمایل داشت تا حتی بیشتر از یک طرف میانه رو در سخنرانی های مختلف و ظاهر رسانه ها، جلو بزند. او نتواند به هر حال، در همه چیز از اتحادیه ها تا سقط جنین درست و فراتر از آن، بسیار راست راست باقی می ماند.
  • سوزان مولیناری دو دوره در شورای شهر نیویورک و سه دوره در مجلس نمایندگان آمریکا خدمت کرد که همه در حوزه های مبتنی بر جزیره استیتون بودند. پدرش گای مولیناری، او را در صندلی مجلس، که او خالی به منظور تبدیل شدن به رئیس جمهور منطقه، جایی که او در اصل رئیس حزب از منطقه بود. سوزان مولیناری در دهه ۹۰ به عنوان یکی از جمهوری خواهان مجلس میانه رو تر دیده شد، و به طور بالقوه ستاره ای در حال افزایش از جناح متوسط تر از نظر اجتماعی حزب بود، اما او به طور غیرمنتظره ای از کار در سی بی اس نیوز دست کشيد و سپس بعد از آن به شرکت مشاوره رودی جوليانی پيوست قبل از اينکه از سال ۲۰۱۲ تا سال ۲۰۱۸ لابی گر گوگل شود.
  • مگ ویتمن تا به حال یک حرفه طولانی و برجسته در شرکت های بزرگ امریکا، با شروع با یک دوره در Procter و قمار و اعم از والت دیزنی و استیرایدریت به تحویل جهانی فلوریست و Hasbro. او نبه خاطر چرخشهایش به عنوان مدیر عامل شرکت ای بی و بعد هیولت پاکارد شناخته شده است. او همچنین به طور فزاینده ای در سیاست در طول ۱۵ سال گذشته درگیر شده است – به عنوان یک هم رئیس ملی کمپین جان مک کین در سال ۲۰۰۸، به عنوان نامزد GOP برای فرماندار کالیفرنیا در سال ۲۰۱۰، به عنوان رئیس مالی کمپین کریس کریستی در سال ۲۰۱۶ — اما هیچ چیز را برنده نشده و حتی از برنده ای هم پشتگرم ی خود نکرد. او در حال حاضر مدیر عامل کویبی، یک سرویس پخش ویدئویی موبایل است.

از نقطه نظر برنده رأی، کسیچ که حدود ۱۴ درصد آرا را در چرخه اولیه ۲۰۱۶ کسب کرد، برای بایدن مشکلی نیست. او به رسانه ملی به عنوان یک جمهوری خواه متفکر اما تصمیم گرفته محافظه کار شناخته شده است، و او به رای دهندگان در اوهایو شناخته شده است. اگر اوهایو هنوز یک ایالت بزرگ میدان excellent نبرد بود، او می شد یک دریافت عالی، اما سیاست به جایی تکامل یافته است که اگر اوهایو نزدیک است، بایدن تقریبا قطعا برنده کالج انتخاباتی به هر حال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de