خیابان لوئیس کاردینالز به دنبال بهترین، Flattest طرفداران در بیس بال

برای بزرگ شدن کلیک کنید "At first glance, everything looked the same. It wasn't." - CARDINALS.COM

  • CARDINALS.COM
  • در نگاه اول همه چیز شبیه هم بود نبود.”

پس از تبدیل شدن به آخرین کودک پوستر برای شیوع coronavirus در لیگ بیس بال عمده، سنت لوئیس کاردینالها در حال حاضر از طرفداران به پرداخت 70 دلار برای تبدیل شدن به پوستر های تحت اللفظی — به طور خاص، برای تبدیل شدن به قطع مقوا برای پر کردن سفید کننده ورزشگاه Busch.

یک نفر می تواند این پیشنهاد را به عنوان یک پلووی بازاریابی سرسبز برای تولید درآمد در زمانی که ورزش بدون تماشاگر انسانی به دلیل اپیدمی کوروناویروس بازی می شود درک. اما اشتباه میکنی در واقع، تمام درآمد حاصل هاست به کاردینال زِر، صندوق خیریه ی تیم.

دوم اینکه، صرف 70 دلار در قطع دو بعدازخودکه محکوم به تماشای تک تک بازی کاردینال ها است وارونه آن را دارد.

فقط تصور کنید: بیان یخ زده در همزاد خود را، که می داند بدون گرسنگی، بدون درد، اما فقط بیس بال؛ که به عفونت ویروسی و برای آنها هر نخ است تلقیح تزریق شده از طریق هوا برد آمریکا pastime; و چه کسی ریشه، ریشه، ریشه برای تیم خانگی، و اگر کاردینال ها at all برنده نشوید اصلا ً شرم آور نیست چون شما تبدیل به قطع مقوا و فراتر از مرگ شده اید. زیبا!

البته، محدودیت برای کمپین کاردینال ها برای طرفداران مصنوعی وجود دارد. با توجه به پرسش و پاسخ نوشته شده در وب سایت تیم، تیم می تواند یک محل صندلی خاص برای cutouts تضمین نمی کند، اما یادداشت می کند که “از آنجایی که ما در حال پر کردن صندلی در سطح اول، این شانس وجود دارد که شما ممکن است قادر به خودتان در پخش تلویزیون نقطه!”

با آن پاداش بالقوه – و چه کسی نمی خواهد خود را در تلویزیون ببیند؟ —می آید دانش اطمینان بخش است که کلون بیس بال خود را نمی تواند تنهایی و یا احساس برای جهان قبل از COVID تجربه, و نه می تواند وجود است که توسط بعد جهنم flatland تعریف نشده است که در آن همه وجود بیس بال تعریف شده است.

در روز شنبه، کاردینال ها اولین بازی خود را از ۲۹ ژوئیه انجام می داد، زمانی که یک اسپت از عفونت های کوروناویروس، بازیکنان را مجبور به قرنطینه میلواکی کرد و در نهایت منجر به بیش از ده ها بازی به تعویق افتاد. برای آرایش زمان از دست رفته، تیم قرار است در طول دو ماه آینده ده دوسر بازی کند.

تا جایی که بیس بال می رود، بازیکنان کاردینال ها هفته ها ارزش زمان بازی کردن را دارند. اما این نباید برای جمعیت مقوا تیم مهم باشد. پس از همه، در دو بعد، هر جهت می تواند بالا باشد.

دنی ویسنتوسکی را در توییتر در @D_Towski. ارسال ایمیل به نویسنده در [email protected]

  • برای خبرنامه های هفتگی ما ثبت نام کنید تا آخرین اخبار، کارها و مکان های خوردن حق تحویل داده شده به صندوق پستی شما را دریافت کنید.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>