کلانتر مرد شماره های اطلاعات سازمان اطلاعات به طور مرگبار توسط معاون در رانچو سراب به عنوان جفری Monroy از شهر کلیسای جامع

تیر خورده

یک مرد شهر کلیسای جامع به عنوان فردی که به ضرب گلوله کشنده توسط معاون کلانتر شهرستان ریورساید در رانچو سراب در 7 اوت مورد هدف قرار گرفت شناسایی شده است.

جفری مونروی، 33 سال دارد، پس از حمله به معاون با پیچ گوشت، به گفته اداره کلانتر شهرستان Riverside روز دوشنبه تیرخورده است.

معاون در حال بررسی گزارش ی از یک فرد مشکوک بود که سعی می کرد در بلوک 70-000 تاماریسک لین حدود ساعت 2:30 بعد از شب آن روز وارد خانه ای شود.

محققان می گویند هنگامی که او در صحنه برخورد با Monroy معاون مورد حمله قرار گرفت. در یک فیس بوک، کلانتر چاد بیانکو گفت که معاون دچار «چندین زخم چاقو به گردن و سر» شده است.

به گفته کلانتر، معاون آتش نشاني کرد و مونروي در صحنه مرگ اعلام شد امدادگران معاونت را برای درمان به بیمارستان محلی می برد. او در حالی که تیراندازی بررسی می شود و به طور عمومی شناسایی نشده است، در حال ترک اداری قرار داده شده است.

محققان از دفتر دادستانی شهرستان ریورساید و بخش مرکزی قتل کلانتری در حال بررسی این حادثه هستند.

هر کسی که با اطلاعات در مورد این مورد است که اصرار به تماس محقق استیو Paxiao در (760) 863-8216 و یا محقق تونی جانسون در (760) 393-3502.

بیشتر: رودخانه شهرستان کلانتر منتشر کشنده نخل صحرا عکسبرداری فیلم

بیشتر: مرد کشته شده توسط معاونان کلانتر در خارج از پالم صحرا تفنگ مغازه شناسایی

گزارشگر کویر سان کالین اتاگی، جرم و جنایت، ایمنی عمومی و ایمنی جاده ها و بزرگراه ها را پوشش می دهد. او را می توان در ساعت [email protected] و یا به دنبال او در @tdscolinatagi. پشتیبانی از اخبار محلی، مشترک شدن در خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>