-البته مک کلوزکی ها به کنوانسیون GOP

می رویم

Patricia and Mark McCloskey confront protesters. - THEO WELLING

  • تئو ولز
  • پاتریشیا و مارک مک کلوسکی با معترضان مقابله می کند.

اين اجتناب ناپذير بود دایره مزخرفات ی که از زمانی آغاز شد که یک مارک مک کلوسکی با تفنگ به یک گروه از معترضان در پایان غرب مرکزی فریاد زد که “از محله من گم شو بیرون!” از طریق اخبار کابلی، tabloids و دادستانی شهرستان کماندار شده است، و آن را در نهایت آمده است به تسلیم خود را به جایی که آن متعلق به: کنوانسیون ملی جمهوری خواهان هفته آینده.

در واقع، این واقعیت است که مارک و پاتریشیا مک کلوسکی – که اکنون بدنام “سنت لوئیس زن و شوهر تفنگ” — در ابتدا سعی کردند به بازی خود را به عنوان حامیان جنبش ماده زندگی سیاه و سفید است فقط یک مشت بیشتر بدون مشت در شوخی است که 2020.

“جنبش زندگی سیاه و سفید مسائل است که در اینجا برای ماندن، آن را پیام درست است، و آن را در مورد زمان است، “وکیل مک کلوسکی، ال واتکینز، در بیانیه ای منتشر شده یدلایمخیرات ژوئن 29، یک روز پس از صحنه زن و شوهر اشاره اسلحه به معترضان ویروسی رفت و اخبار ملی ساخت.

دو ماه بعد، در دوشنبه، واتکینز تایید کرد که از خواب بیدار به سیاست خالق Gabe Fleisher که مارک مک کلوسکی” در شکوه و جلال کامل اوراژ در RNC خواهد بود.” Wake Up To Politics

اوه، کرم ها چطور ميشن.

در هفته های پس از رویارویی مسلحانه این زوج، پرونده به گره ٔ دیگر پر اضطراب جنگ فرهنگ تبدیل شد، چرا که جمهوری خواهان (از جمله رئیس جمهور دونالد ترامپ) به اندازهٔ انضباط ماشه ای کوچک به عنوان مکلوزدر در پریدن برای حمایت از ایستادگی اشرافی زوج در مقابل، می دانید، افراد غیر مسلح ایستاده در خیابان نشان می دهند.

مهم نبود که ادعای زوج از یک هوردر درحال شکستن با شواهد تصویری رد شود؛ مهم نبود که این زوج یک جنگ قانونی دهه ای را بر سر همسایگان خود به راه بیندازن، یا اینکه مارک مک کلوسکی در شرایط قبلی که در خطر نیست اسلحه کشیده بود، بلکه با زور آنچه را که به باور او مرزهای اموال ش (پیاده رو ها لعنت شود) در محدوده فوق العاده ثروتمند و خصوصی پرتلند پلند پلنگ پاور را برقرار کرده بود.

همچنین از کندوهای روش هاشانا که در سال ۲۰۱۳ این بدبختی را داشت که توسط کنیسه ای در نزدیکی عمارت مک کلوسکی قرار گیرد و مارک مک کلوسکی در خشم استیداد آن را نابود کرد، فراموش نکنیم.

“بچه ها در مدرسه گریه می کرد، “خاخام سوزان تالوه به جرمی کوهلر خبرنگار سنت لوئیس پس از اعزام بازگفت. “اين بخشي از برنامه ي ما بود”

اون بچه ها لياقت بهتري داشتن و سنت لوئيس قطعا ً لياقت يک نماينده بهتر در جمع سياسي ملي را دارد.

هنوز هم. مارک مک کلوسکی پسری است که جمهوری خواهان بر روی صحنه می خواهند: وکیلی با عنوان که مانند همسرش پاتریشیا، با اتهام ی به جرم استفاده غیر قانونی از سلاح مواجه است؛ پسری که خود را به عنوان یک بومر به راحتی مفلوک با آرسنال جبران بیش از حد و حس توسعه نیافته از همدلی نشان داده است، پسری که مردم دیگر را تهدیدی برای غاری خود را به ثروت بی حد و اندازه می بیند …

متعجب. ميدوني، يه وجب يه جورايي منطقي ميشه. مک کلوزکی ها نمایندگی های کاملی از جمهوری خواهان ترامپ هستند و ما برای آنها آرزوی بهترین ها را داریم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>