گاوین نیوزوم یک اعلام اضطراری امضا کرد که به برخی از کاربران انرژی و تاسیسات اجازه می دهد تا در میان یک موج گرمایی طولانی که باعث خاموشی نورد شده است که صدها هزار خانوار را تحت تاثیر قرار می دهد، منابع انرژی پشتیبان را شیر گیری کنند.

فرماندار هشدار داد که مشتریان می توانند دوباره قدرت را از دست بدهند تا اوایل 3 بعد از ظهر دوشنبه به عنوان فشار دما های فشار شبکه برق دولت. اون نگفت که کجا ممکنه قطع بشه

جنوبی کالیفرنیا ادیسون، تیلور Bakewell، گفت: نورد قطع خواهد شد آغاز خواهد شد تا زمانی که کالیفرنیا اپراتور سیستم مستقل توصیه آنها لازم است. آنها مناطق را بر اساس چرخش تحت تاثیر قرار, و مشتریان ادیسون می توانند با آژانس تماس بگیرید تا بدانیم که اگر یک دور در افق برای محله خود است.

باکول گفت: «ما برنامه ریزی نمی کنیم، اما امکان یال کردن برای خارج شدن از دور وجود دارد.

نیوزوم اذعان کرد که دولت نتوانست کمبود انرژی را پیش بینی و برنامه ریزی کند.

او در جریان یک جلسه بعد از ظهر مطبوعاتی گفت: «من از آنچه اتفاق افتاده، خوشحال نیستم. “شما نباید از لحظه ای که ما در ایالت کالیفرنیا در حال حاضر خوشحال می شود.”

کالیفرنیا در میان موج گرمایی است که در حال تولید دمای سه رقمی در سراسر ایالت است. مصرف برق است تا به عنوان مردم به نوبه خود تا کولر های هوا برای قطع گرما، و هشدار فلکس در سراسر دولت در اثر 3 تا 10 بعد از ظهر تا چهارشنبه است.

انتظار می رود که دمای ساحلی در حدود 100 درجه در حال حرکت باشد، اما دره مربیلا شرایط گرم و مرطوب حدود 115 درجه است. روز یکشنبه، دره مرگ یکی از داغ ترین نقاط در ایالت در 130 درجه شد.

Newsom همچنین ارسال نامه ای خواستار آن است که کمیسیون انرژی دولت، کمیسیون تاسیسات عمومی ایالتی و ایزو کالیفرنیا بررسی خاموشی انرژی گسترده در طول دو روز هفته گذشته که او گفت رخ داده است بدون هشدار قبلی و یا زمان کافی برای آماده سازی.

او گفت ساکنان مبارزه با موج گرما و همه گیر که در آن آنها را تشویق به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است بدون نیاز اولیه برق باقی مانده بود.

نیوزوم نوشت: «این خاموشی ها که بدون اخطار قبلی یا زمان کافی برای آماده سازی رخ داده است، غیرقابل قبول و بی دلیل از بزرگترین و نوآورانه ترین دولت کشور است» این نمی تواند ایستادگی کند. ساکنان کالیفرنیا و کسب و کار سزاوار بهتر از دولت خود را.”

بیشتر: نادر ‘firenado’ اعتصاب شمال کالیفرنیا در طول موج گرما

بیشتر: مرگ دره رکورد 130 در یکشنبه; ایندیو، حرارتی هم رکوردها رو تعیین میکنه

اما استیو بربریچ، رئیس و مدیر عامل شرکت کالیفرنیا ی ایندینامتیسیستم اپراتور، که شبکه برق ایالت را اداره می کند، گفت که آنها به کمیسیون تاسیسات دولتی از یک شکاف منابع هشدار داده اند.

ما در پرونده پس از تشکیل پرونده پس از تشکیل پرونده نشان داده اند که برنامه کفایت منابع شکسته شده و نیاز به ثابت است، او گفت. “از وضعيتي که ما در آن هستيم مي توانست اجتناب شود.”

دولت کمیسیون تاسیسات عمومی بلافاصله به درخواست برای نظر پاسخ نمی دهد.

نیوزوم گفت که این ایالت از جایی که نیاز است تا به منظور خدمت به ساکنان، ۴۴۰۰ مگاوات کوتاه باشد، کوتاه است. ما سعی می کنیم برای کاهش استرس و کاهش نیاز به رسیدن به آن هدف 4400 مگاواتی تلاش کنیم.

نیوزوم روز دوشنبه از کالیفرنیای ها خواست تا با این کار کمک کنند:

  • خانه ها و دفاتر خنک کننده شبانه و صبح زود
  • تنظیم تهویه مطبوع تا 78 درجه بین 3 تا 10 بعد از ظهر
  • استفاده از لوازم خانگی اصلی در ساعات خاموش در صورت امکان
  • خاموش کردن همه چراغ های غیر ضروری

کالیفرنیایها سواحل و سواحل رودخانه در طول هفته بسته بندی شده برای سرد شدن از سوختن دمای سه رقمی که خطر آتش سوزی بیشتر و ترس از گسترش coronavirus را افزایش داد.

آب و هوای گرم غیر معمول شبکه برق ایالت را غرق کرد، باعث شد تا ایزو کالیفرنیا از یکی دیگر از کمبود برق یکشنبه منبع هشدار می دهند، هر چند که یکی از آنها منحرف شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de