koretrak-watches.jpg

“کورتراک”

است مچ بند تناسب اندام و smartwatch است که به شما کمک می کند تا نظارت و کنترل سلامت و سلامتی خود را. این ساعت ردیاب تناسب اندام باعث می شود تا شما از معیارهای مهم سلامت خود مانند فشار خون، اکسیژن خون، کالری سوخته و الگوی خواب خود آگاه باشید.

این دستگاه در حال حاضر در وب سایت رسمی با قیمت تخفیف در دسترس است. برای همه است که آن را به عنوان هموار همگام با هر دو اپل و گوشی های آندروید. بهترین قسمت این است که می تواند داده ها را تا ۷ روز نیز ذخیره کند و این اطلاعات را به گوشی هوشمند خود انتقال دهد وقتی که شما آن را از طریق بلوتوث به صورت خودکار وصل می کنید.

(ویژه تبلیغی) اینجا را کلیک کنید برای دریافت دیده بان KoreTrak برای قیمت تخفیف انحصاری آنلاین

اگر شما در مراقب مچ بند قابل اعتماد و مقرون به صرفه است که نگه می دارد چک از سلامت خود را، سپس برای KoreTrak تماشا بروید. اگر می خواهید قبل از خرید بیشتر درباره محصول بشناسید، به بررسی زیر شیرجه بروید.

نظر کورتراک

شما شده است به تلاش به زمان جلسات تمرین خود را؟ آیا تجهیزات جداگانه ای برای بررسی فشار خون خود، ردیابی خواب خود را، و ببینید که چگونه بسیاری از کالری شما سوخته اند؟ بهتر است برای یک مچ بند مناسب برای سلامتی و تناسب اندام که همه این کارها را انجام می دهد. در حال حاضر بسیاری از ردیابهای سلامت در بازار وجود دارد. با این حال، بیشتر آنها تنها یک یا چند متریک سلامت شما را اندازه گیری می کنند.

KoreTrak یکی از تماشای ردیاب تناسب اندام است که شما می توانید به راحتی بر روی مچ دست خود را بپوشند و پیگیری هر جنبه ای از سلامت شما. این ردیاب فقط اندازه گیری چند کالری شما سوخته است، اما آن را نیز طول می کشد توجه داشته باشید از فشار خون خود را. این بدان معنی است که شما هیچ دلیلی برای بیرون کردن یک دستگاه بزرگ برای نظارت بر فشار خون خود را که می تواند ناخوشایند. دستگاه از طریق بلوتوث با گوشی هوشمند شما ارتباط برقرار می کند و اعلان ها را از گوشی شما نیز دریافت می کند.

(صرفه جویی های بزرگ امروز) برای خرید دیده بان KoreTrak برای پایین ترین قیمت موجود اینجا را کلیک کنید

“کورتراک” چه کار می کند؟

در هر وب سایت رسمی، KoreTrak تماشای ردیاب تناسب اندام انجام توابع متعددی است که به همین دلیل است که چنین انتخاب ترجیح ی در میان دوستداران مچ دست. این نه تنها به شما کمک کند انجام اهداف از دست دادن وزن خود را بلکه نظارت بر جنبه های دیگر از سلامت خود را به اطمینان حاصل شود که شما منجر به یک زندگی سالم. در زیر نگاهی به تمام چیزهایی که این دستگاه می تواند برای شما انجام دهد:

1. این نظارت بر سلامت قلب شما

این ساعت متریک های مهم بهداشتی مانند ضربان قلب شما و همچنین فشار خون شما که هر دو به سلامت قلبی عروقی شما مرتبط هستند را ردیابی می کند. همچنین میزان اکسیژن خون شما را اندازه گیری می کند. برای انجام این سه عملکرد، فقط زیر ۱۰ ثانیه طول می کشد.

این بدان معنی است که آن را به سرعت به شما می دهد گزارش از چگونه به خوبی سلامت قلب شما انجام می دهد. اغلب اوقات دانستن چنین جزئیاتی در مورد سلامتی شما می تواند به شما کمک کند تا خود را از عوارض عمده بهداشتی نجات دهد.

2. این آهنگ متریک تناسب اندام خود را

koreTrak smartwatch همچنین جنبه های متعددی از آموزش خود را پیگیری. مهم ترین چیزی که آن را انجام می دهد این است که آن را نگه می دارد بررسی در مورد چگونه بسیاری از کالری شما را می سوزاند 24/7. این بدان معنی است که اگر شما در تلاش برای از دست دادن وزن، شما باید تجزیه و تحلیل جامع ی از اینکه آیا شما در حال سوزاندن مقدار بهینه کالری روزانه.

به غیر از این، دستگاه همچنین توجه داشته باشید که چگونه بسیاری از مراحل شما در تمام روز انجام می شود. این به شما کمک می کند تا به هدف خود برای فعال ماندن فیزیکی دست یابد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de