آب و هوای گرم و مرطوب است چسبیده در سراسر هفته، و بنابراین نگرانی در مورد آتش سوزی

گرما و رطوبت لگد در قبل از خورشید به سختی تا سه شنبه، به عنوان ساکنان Coachella دره در فروشگاه برای یکی دیگر از روز تابستان در حال چرخیدن بودند.

منطقه همچنان تحت هشدار گرمای بیش از حد تا ساعت 10 بعد از ظهر پنج شنبه باقی می ماند تا آن را به بقیه کالیفرنیا در یک موج گرمایی تاریخی است که در بر گرفته از ایالت طلایی با درجه حرارت سه رقمی. به گزارش سرویس ملی آب و هوا، دمای بالای سه شنبه حدود 115 درجه خواهد بود.

ساکنان بیابان این گرما را خیلی خوب می دانم، اما دمای آشنای تابستان در حال ترکیب شدن توسط عوامل دیگر است که محیط محلی را کمتر از آن راحت است که معمولا این زمان از سال است.

همه کالیفرنیا گرمای بیش از حد داشتن، اما آنچه برای ما متفاوت است رطوبت است، سامانتا کانولی هواشناس ملی خدمات گفت:

به طور معمول یک محیط خشک، دره Coachella توسط سطوح رطوبت به عنوان بالا به عنوان 25٪ سه شنبه ضربه. که بالاتر از مناطق نزدیک بارستو به شمال و Blythe به شرق، که در آن سطوح “در نوجوانان، کانلی گفت: ” است.

سطح رطوبت در طول ساحل بالاتر است، اما این غیر معمول نیست و آن بخش از کشور است که عمدتا توسط درجه حرارت بالا است که کمتر رایج وجود دارد، اما معمولی در بیابان تحت تاثیر قرار.

درجه حرارت بالا دوشنبه در پالم اسپرینگز 114 درجه بود که بیش از بالا طبیعی 106 درجه بود. درجه حرارت ممکن است به 116 درجه چهارشنبه و پنجشنبه قبل از افت به حدود 110 درجه جمعه برسد.

خاموشي نوردي هم داره؟

اپراتورهای شبکه برق کالیفرنیا سه شنبه پس از اجتناب از خاموشی های نورد بسیار پیش بینی شده یک روز قبل از آن برای از بین بردن استرس بر روی سیستم الکتریکی، چشم در دماسنج نگه داشته بودند.

در کالیفرنیا اپراتور سیستم مستقل دوشنبه هشدار داده بود که به عنوان بسیاری از 3.3 میلیون خانه و کسب و کار خواهد بود توسط سفارش اضطراری شب که نیاز به تاسیسات به مرحله چرخش تحت تاثیر قرار, قطع دو ساعته. اما دستور هرگز صادر نمی شد و اخطار در مدت کوتاهی قبل از ساعت ۸ بعد از شب لغو شد.

-مربيلا دره: گرمای شدید ادامه دارد. مراکز خنک کننده باز هستند

شبکه دولت: … موج گرما هنوز هم تهدید کالیفرنیا شبکه برق با قطع برق

درخواست برای مردم به ترک کولر های خود را در درجه حرارت بالاتر و اجتناب از استفاده از ماشین لباسشویی و دیگر لوازم اصلی به نظر می رسید کار کرده اند. “ممنون که حفظ کردی”، کالیفرنیا ایزو در یک توییت گفت.

هشدار گرما تا پنج شنبه طول می انجامد، و درجه حرارت و رطوبت انتظار می رود که کمی تا آخر هفته افت کند.

رعد و برق ممکن است در کوه های منطقه

رعد و برق ممکن است در کوه های منطقه در تمام هفته توسعه، و کانلی گفت سه شنبه در شیر به “گسترده ترین روز است.” این نگرانی ها را افزایش می دهد چرا که صاعقه به عنوان عامل آتش سوزی های متعدد در سراسر ایالت شناخته شده است.

بیش از ۲۰ آتش سوزی در کالیفرنیا می سوزند و صاعقه دو تن از بزرگترین آنها را مقصر می داند: آتش سوزی مجتمع ژوئیه ۸۳۲۶۱ هکتاری در جنگل ملی مودوک و آتش ۴۰۰۰۰ هکتاری قبه در حفاظت ملی مجاو.

رعد و برق آتش قبه در روز شنبه و همه چیز “بسیار بد” یک روز بعد از آن که رعد و برق تولید باد شدید که شعله های آتش سوخت ، گفت : تاد اسمیت ، حفاظت از سرپرستی رنجر تفسیر.

آتش سوزی قبه: 43,000 هکتار در حفظ ملی مجاو سوخته

ویدئو: آتش سوزی dome chars جاشوا جنگل درخت در کالیفرنیا

اسمیت گفت: «این طوفان عالی بود که واقعاً اوضاع را برای ما بدتر می کرد» سلول رعد و برق درست بالای آتش چیزی بود که همه چیز را دیوانه می کرد و این زمانی است که از 100 یا 200 هکتار به 16000 هکتار گسترش می یابد.”

به گزارش سرویس جنگل ایالات متحده، صاعقه همچنین به خاطر هشت آتش سوزی کوچکتر در جنگل ملی سن برناردینو، از جمله دو مورد یکه که شنبه درست در خارج از دره مربیلا اتفاق افتاد، مقصر شمرد.

آتش رالف 10 هکتار در نزدیکی بزرگراه های 74 و 243 در مرکز کوه سوزانده، و نوک آتش بالا شارش 2.5 هکتار غرب از Pioneertown.

آتش سوزی رعد و برق بیشترین شیوع در ارتفاع بالاتر بوده است و خدمه helitack در حال آماده سازی “پرواز اکتشافی بر روی کل جنگل” بعد از ظهر سه شنبه، جنگل خدمات آتش نشانی افسر لیزا کاکس گفت.

گزارشگر کویر سان کالین اتاگی، جرم و جنایت، ایمنی عمومی و ایمنی جاده ها و بزرگراه ها را پوشش می دهد. او را می توان در ساعت colin.atagi@desertsun.com و یا به دنبال او در @tdscolinatagi. پشتیبانی از اخبار محلی، مشترک شدن در خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>