مرکز تحقیقات شاهدانه در صحرا ی گرم

اولین شرکت شاهدانه دارویی در آمریکا در راه افتتاح در صحرای کالیفرنیا است.

Royal Emerald Pharmaceuticals, slated to open in March in a former Kmart in Desert Hot Springs, will be the first private company to secure a Drug Enforcement Agency license to grow cannabis for the purpose of researching and developing medicines to be approved by the Food and Drug Administration.

شرکت قصد دارد ظرف پنج سال آینده ۴۰۰ میلیون دلار صرف توسعه امکانات خود و استخدام بیش از ۶۰۰ نفر کند. رهبران شرکت می گویند هدف آنها ایجاد داروهای غیر اعتیاد آور، غیر روان گردان است که از شاهدانه به عنوان جایگزین برای مواد مخدر برای مدیریت درد استفاده می کنند.

مدیر عامل مارک Crozier، کهنه سرباز که به عنوان یک رنجر ارتش ایالات متحده خدمت کرده است و دهه ها در اجرای قانون فدرال به سر برده است، گفت: نیاز به آزمایش علمی بیشتر برای اثبات آنچه گیاه شاهدانه می تواند به عنوان یک دارو انجام وجود دارد.  

هیچ نمی داند چه خواهد کرد و هیچ می داند همه اثرات، او گفت. “همه ش حرف از دهن بود”

این نوع تحقیقات هدف ماه شات برای بسیاری از در صنعت شاهدانه بوده است. وضعیت غیر قانونی فدرال شاهدانه به عنوان یک برنامه مواد مخدر من تحت قانون مواد کنترل شده قرار می دهد محدودیت های شدید در تحقیقات و آزمایش.

Crozier گفت شرکت خود را قادر به حرکت در روند صدور مجوز به دلیل سابقه او در دولت فدرال و کوشش در پیمایش دیوانسالاری، که حدود سه سال از توسعه به طول انجامید.

ما از ابتدا احساس اعتماد به نفس می کردیم که مجوز را دریافت می کردیم.

به عنوان درخواست خود را در انتظار تصویب، شرکت به تازگی بازرسی نهایی خود را تصویب و انتظار می رود مهر از تصویب به زودی. شرکت همچنین در حال نهایی کردن قراردادهای فدرال است که کمک خواهد کرد که Crozier رسیدن به هدف نهایی خود را: ایجاد داروهای تسکین درد غیر اعتیاد آور برای جانبازان.

ويراق و دلشکستگي ناشي از مواد مخدر يکه وي به عنوان يک مأمور اجراي قانون ديده شده است و اعتياد همنوعان جانباز که از درد و استرس پس از سانحه رنج مي برند، باعث شد که کروزير بخواهد کاري انجام دهد تا به کساني که معتاد و درد هستند کمک کند.

“من دیدم فرصت برای درست کردن دارو، و انجام یک کار خوب برای کسی،” او گفت.

بیابان چشمه آب گرم بانک های شهردار در بون

شرکت حدود 15 میلیون دلار به سمت بازسازی یک Kmart متروکه در یک پلازا خرید، در حدود 5 مایلی شمال بین ایالتی 10 قرار داده است. ویژگی های مشابه با امکانات دیگر کشت شاهدانه، با اتاق برای رشد، پیرایش و خشک کردن شاهدانه داشته باشد.

Royal Emerald plans to hire 100 people for the Palm Drive facility by the end of the year, including scientist positions, trimmers and general building management. کروزیر گفت که این تسهیلات در مجموع ۲۵۸ نفر را استخدام خواهد کرد. اما این تنها بخش اول رد پای آنهاست.

رویال امرالد همچنین یک مرکز توانبخشی ۲۰۰ تختخوابی اپیوئید را احداث خواهد کرد که ۱۰۰ شغل دیگر ایجاد خواهد کرد و این شرکت همچنین قصد دارد یک مرکز رشد ۳ میلیون فوت مربعی بسازید که ۴۰۰ نفر را در یک محل به اعلام استخدام در خواهد داشت.

طبقه بندی فدرال همچنین بدان معنی است که هر که در این مرکز کار می کند باید تحت بررسی پس زمینه و تست منفی برای استفاده از شاهدانه هر 90 روز, Crozier گفت.

Royal Emerald has committed to hiring valley-based construction contractors and to filling open positions with local residents, although it will bring in some scientists from Europe for its employee training.

Crozier گفت که او انتخاب برای راه اندازی در بیابان چشمه های آب گرم پس از ملاقات با دیگر شهرستانهای بیابانی از جمله پالم اسپرینگز، کلیسای جامع شهر و Coachella. چون تسهیلات او یک دولت و یا شرکت شاهدانه به صورت محلی مجوز ندارد، آنها نمی خواهد پرداخت مالیات مربوط به شاهدانه، و Crozier گفت: کویر هات اسپرینگز شهردار اسکات Matas مشتاق ترین در مورد توسعه اقتصادی زمرد سلطنتی می تواند به ارمغان بیاورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>