آتش سوزی قبه 42700 هکتار در حفظ ملی مجاو، بسیاری از درختان جاشوا سوخته

بوی درختان سوخته جاشوا هوا را دوشنبه پر کرد به عنوان باد گرم لگد تا شیاطین گرد و غبار خاکستر که از طریق Mojave ملی حفظ در نزدیکی مرز کالیفرنیا و نوادا چرخید.

تا بعد از ظهر دوشنبه، آتش سوزی قبه 42700 هکتار یکجا به آتش انجامیده بود و به گفته تاد اسمیت، رنجر تفسیری نظارتی سازمان حفظ، 0 درصد مهار شده بود.

یک عملیات آتش نشانی مشترک متشکل از پرسنل اداره مدیریت زمین ایالات متحده، کال آتش نشانی، سرویس پارک ملی و آتش سوزی شهرستان سن برناردینو بود. در دفتر BLM در بارستو یک فرمان آتش نشانی تنظیم شد.

آتش نشانان و رنجرز پارک چیدن ناهار در نقطه جلسه ، که سر آتش در یکشنبه شب شده بود ، گفت : درجه حرارت گرم — پارک بیش از 100 درجه در روز دوشنبه بود — و تغییر الگوهای باد نگه داشته لگد زدن تا نقاط داغ که در آن آتش سوزی قبلا سوخته بود. آن بادها در سراسر حفظ و نگهداری، یک باد شدید ایجاد می کرد و کامیون های وانت های شماره دولتی ابرهای کوچکی از گرد و غبار سفید را که در جاده ها مستقر شده بود، به هم می زد.

تهدید قطع برق: Newsom خواستار کاوشگر خاموشی ‘غیر قابل قبول’

یک رنجر پارک ملی به خورشید صحرا گفت که آتش با یک حمله رعد و برق در روز شنبه در نزدیکی قبه سیما آغاز شد، یک سازند زمین شناسی در پارک که ۱۵۰۰ فوت بالاتر از کف کویر بالا می رود. در جنوب بین ایالتی ۱۵ واقع شده است، حدود ۲۶ مایلی شرق جامعه بیابانی مجاو از بیکر، و رویش های جنگل درختجاشوآ وجود دارد که مقامات خدمات پارک ملی می گویند بزرگترین و متراکم ترین در جهان است.

خدمه آتش نشانی ساکن حفظ مجبور به ترک نقطه احتراق در طول تعطیلات آخر هفته، هر چند، هنگامی که باد ناگهان تغییر و تغییر دوره آتش.

تا ظهر دوشنبه، هشت فروند هواپیما برای رها کردن عقب مانده اعزام شده بود، به گفته اسمیت. که در طول روز ادامه داشت، چرا که خدمه آتش نشانی نیز مجبور به در نظر گرفتن چگونه بهترین برای محافظت از یک منطقه از نظر اکولوژیک حساس است.

در منطقه خدمات پارک ملی، این چیزی است که ما بسیار مراقب آن یم، اسمیت گفت.

در طول روز دوشنبه بعد از ظهر، خدمه آتش نشانی در حال تماشای — و گاهی اوقات مبارزه — نقاط داغ که در آن embers حاکم برس ، ارسال ستون از دود به هوا.

“که برخی از وحشی ترین رفتار آتش من تا کنون در حرفه من دیده ام، یکی از آتش نشان در مورد باد به طور مداوم تغییر مسیر آتش در طول آخر هفته اشاره کرد. فروغ تنها بین 50 و 100 هکتار بود که اولین خدمه حدود ده نفر از پرسنل در روز شنبه وارد شدند، اما آنها قادر به انجام کار زیادی به عنوان هواپیما با فروغ های دیگر گره خورده بود، از جمله آتش دریاچه و چند شعله های اخیر در نزدیکی جنگل ملی سن برناردینو.

از اواسط بعد از ظهر دوشنبه، اسمیت گفت: سازمان های آتش نشانی برآورد های جدید برای مهار و یا تعداد کل پرسنل که برای آتش فعال شده بود، اما او گفت چشم انداز بهبود می بیند چرا که باد مرده بود پایین و طوفان بیشتر در پیش بینی وجود دارد.

“خبر خوب این است که رشد آتش به نظر می رسد که امروز کند شده است،” او گفت.

بسیاری از چشم انداز در حفظ آتش سازگار نیست، بنابراین سازمان های دولتی به طور معمول از سوختگی کنترل شده استفاده نمی کنند مگر اینکه به نبرد آتش در حال انجام است. خدمه شرکت در نقاط مهم گفت : آنها انتظار می رود برای از دست دادن بسیاری از درختان جاشوا بد تر سوخته.

استراتژی آتش نشانی شامل جلوتر شدن از آتش به شرق به منظور حفاظت از زیستگاه مهم و مهم در برابر زباد بیابان، از جمله پناهگاه برای گونه های درون حفظ. تجویز سوختگی در طول آخر هفته به سر کردن راه آتش را که جهت تنظیم شده بود.

همچنین رنجر گفت که دو مزرعه تاریخی در آتش سوزی آسیب دیده اند.

در طول نقاط مرکزی و شمالی پارک، ایستاده های ضخیم درختان جاشوا سیاه شده بودند، علف های زیر همه آنها اما رفته است. اما آتش به نظر نمی رسد که از طریق با شدت بسیار بالا آمده است، آن را به عنوان تاج دار نشده بود، به این معنی آن را تمام راه را به بالای درختان نمی سوزاند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>