نظرسنجی جدید CNN که در آستانه کنوانسیون ملی دموکرات ها منتشر شد نشان می دهد که نامزد اصلی دموکرات ها جو بایدن در اکثر نظرسنجی های ملی از رئیس جمهور دونالد ترامپ لذت می برد اما در هفته های اخیر تبخیر شده است. اما یکی دیگر از ساعاتی بعد توسط ABC و واشنگتن پستی منتشر شد نشان داد که چرا. مهم است که هر نظرسنجی تنها در زمینه قرار داده است.

نظرسنجی انجام شده توسط سی ان ان در ماه ژوئن بایدن تا توسط قوی 14 درصد امتیاز. اما نظرسنجی جدید منتشر شده در روز یکشنبه نشان داد سرب خود را در میان یک نمونه ملی تصادفی از بزرگسالان کاهش تمام راه را به تنها 4 درصد — گسترش تقریبا در 3.7 درصد در حاشیه نظرسنجی خطا.

در ۱۵ ایالت میدان نبرد، این نظرسنجی می بیند بایدن از ۴۹ درصد رای دهندگان ثبت نام شده حمایت می کند، در حالی که ترامپ ۴۸ درصد را یدک می کشه، اما در نظرسنجی سی ان ان نوشته شده است، هر چند مشخص نیست کدام ایالت های خاص در آن مجموعه گنجانده شده اند.

برخی به طور قابل درک به این نظرسنجی با تعجب پاسخ داد که مسابقه ای که به نظر می رسید بایدن را از دست دادن می تواند ناگهان بسیار نزدیک است، به خصوص به عنوان کوروناویروس همچنان به داد و بیداد از کنترل و با نرخ بیکاری شمال از 10 درصد است.

دیگران ، با این حال — مانند گرگ سارجنت از واشنگتن ارسال — به سرعت اشاره کرد که بررسی سی ان ان است که تمام ساخت های پرت.

دیدگاه سارجنت به سرعت قابل تدبر بود. ABC News/Washington Post نظرسنجی از یک نمونه تصادفی ملی از بزرگسالان ی که صبح دوشنبه منتشر شد، بایدن را با ۱۲ درصد امتیاز برتری نسبت به ترامپ نشان داد (حاشیه خطا ۳.۵ درصد) — گسترش بیشتر در صف میانگین های رأی گیری مانند RealClearPolitics و FiveThirtyEight نشان دهنده مزیت او در محدوده ۸ درصد امتیاز است.

بنابراین بایدن به نظر می رسد هنوز مورد حمایت رای دهندگان است. اما ترامپ با توجه به مزیت ساختاری که کالج انتخاباتی به جمهوری خواهان می دهد، همچنان در محدوده قابل توجه باقی می ماند.

تجمعات مانند کسانی که با هم توسط RealClearPolitics و FiveThirtyEight قرار داده شده تنها به خوبی به عنوان نظرسنجی آنها جمع آوری. اما از آنجا که هر نظرسنجی تنها می تواند توسط سه یا چهار درصد امتیاز خاموش باشد، 30،000 پا مشاهده میانگین نظرسنجی ارائه راه بهتری برای گرفتن حس از نژاد از با رسم نتیجه گیری از نقاط داده های تک مانند سی ان ان نشان نژاد در شک و تردید و یا ABC / نظرسنجی ارسال نشان می دهد بایدن cruising به blowout.

حقیقت جایی که در حال حاضر نژاد نهفته است، به احتمال زیاد در جایی در وسط است. با هر دو نظرسنجی سی ان ان و ABC/Post شامل، میانگین رأی گیری روزانه FiveThirtyEight از مزیت ۸.۵ نقطه بایدن در روز یکشنبه به ۸ مزیت در روز دوشنبه تغییر کرد. به طور خلاصه، ترامپ ممکن است فاصله را کمی تنگ کرده باشد، اما بایدن هنوز هم در نظرسنجی ها به طور محکمی جلوتر است.

در واقع، به عنوان سارجنت اشاره کرد با استناد به تجمع نظرسنجی FiveThirtyEight، آنچه که در مورد مسابقه بایدن ترامپ تا کنون ایستاداین است که چگونه سرب بایدن پایدار بوده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de