تعداد کنت های لیست نظارت کالیفرنیا برای موارد کوروناویروس روز دوشنبه حتی در زمانی که گوین نیوزوم گفت روند کلی ویروس ایالت در مسیر درست پیش می رفت، به 42 شهر افزایش پیدا کرد.

Newsom گفت که دولت یافت 14،861 مورد ویروس های اضافی پس از بررسی backlog نزدیک به 300،000 نتایج آزمون که در یک مشکل گزارش آزمایشگاه گره خورده است.

او اضافه شدن پنج ایالت کالیفرنیای شمالی را اعلام کرد – آمادور، مندوسینو، کالاورا، سیرا و اینیو – به فهرست کسانی که با محدودیت های بیشتری در بازگشایی های تجاری و مدرسه مواجه هستند. شهرستان سانتا کروز از لیست حذف شد.

در طول هفته گذشته، دولت به طور متوسط 9446 مورد ویروس در روز گزارش کرده است، اما نرخ مثبت 14 روز – تعداد موارد ویروس در رابطه با آزمایش های انجام شده در طول دو هفته – از اوایل در ماه اوت به 6.5٪ کاهش یافته است، نیوزوم گفت.

“آن شماره مورد بالا هستند اما آنها در مسیر درست روند، او گفت: “، با توجه به این که بستری نیز کاهش یافته است در طول دو هفته گذشته است.

سان دیگو ممکن است از لیست دیده بان آمده

کالیفرنیا در هفته های اخیر بیش از داده های تنبل خود را مواجه شده است، که آن را دشوار برای کارکنان بهداشت شهرستان به پیگیری با افرادی که آزمایش مثبت COVID-19 به تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

دولت با افزایش در موارد پس از بازگشایی کسب و کار و افزایش تجمعات تابستانی دست و پا کرده است.

برای اکثر افراد، ویروس باعث علائم خفیف یا متوسط، مانند تب و سرفه می شود. اما برای برخی، به خصوص افراد مسن تر و افراد با مشکلات بهداشتی موجود، می تواند بیماری شدیدتر، از جمله ذات الریه و مرگ را ایجاد کند.

گیجی ها دوشنبه به سر می برن از دست زدن به داده های ویروس ی ایالت. نیوزوم گفت سن دیگو شهرستان — دوم پرجمعیت ترین در ایالت — می تواند از لیست نظارت در اوایل سه شنبه آمده است ، اما مقامات محلی فرستاده فرماندار نامه در روز جمعه ادعا می کنند که تعداد شهرستان در حال حاضر پایین افتاده بود که آن را در لیست فرود آمد.

به این صورت که باید برای 14 روز از لیست خارج شوند تا به طور کلی مدارس را بازکنند.

مقامات بهداشتی ایالت کالیفرنیا روز دوشنبه گفتند که ۶۲۸۰۳۱ مورد تأیید شده تا به امروز وجود دارد.  دولت در فاصله روزهای یکشنبه تا دوشنبه ۱۸ تلفات را به خود دید و تعداد تلفات را به ۱۱۲۴۲ نفر می آورد.

نرخ مثبت بودن هفت روزه ۷/۱ درصد و نرخ مثبت ۱۴ روزه ۶/۵ درصد است. اين نرخ ها داره کم ميشه دولت برای ایالت ها معیار تعیین کرده است که باید برای نرخ های مثبت زیر 8 درصد تلاش کنند.

تا به حال 9,933,780 تست در کالیفرنیا انجام شده است.

پنج ایالت که به تازگی به فهرست دیده بان ایالت اضافه شده اند، ملزم به بستن عملیات سربسته برای بخش های خاصی بر اساس دستور ۱۳ ژوئیه ایالت برای کندی انتقال جامعه هستند. مقامات می گن این بخش ها تا ساعت 11:59 بعد از ظهر چهارشنبه برای اجرای این بسته شدن ها وقت دارن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de