دوشنبه شب نامتعارف ترین کنوانسیون ملی دموکراتیک در تاریخ مدرن را از بین می بره. و در اکثر موارد، اولین کنوانسیون کاملامجازی به طور هموار پیش رفت.

اولین شب از کنوانسیون 2020 دموکراتیک تست واقعی از چه کنوانسیون سنتی بود — به طور معمول یک رویداد تمام روز که در آن ستاره های سیاسی فلکس chops خود را در مقابل هزاران نفر از جیغ (یا گاهی اوقات booing) نمایندگان — می خواهم با دو ساعت از تماس زوم و سخنرانی های از پیش ضبط شده نگاه کنید.

قالب بسیار از کنوانسیون به رسمیت شناخته شده واقعیت های کامل از آمریکا در میان بحران coronavirus. اما همچنین به آمریکایی های معمولی که توسط Covid-19 تاثیر گرفته و توسط خشونت پلیس صدمه دیده صدای مستقیم داد. به جای این که هزاران نفر در یک سالن همایش گسترده بسته بندی شده باشند و به ستاره های رو به افزایش سیاسی گوش دهند، ده ها آمریکایی از اتاق های نشیمن خود به داخل آن ها حمله کرده و به آن ها سخن می گفت.

دوشنبه شب برجسته مقدار زیادی از نام های بزرگ دموکرات ها بلکه تجربه آمریکایی های منظم تحت تاثیر بحران Covid-19 تاکید کرد، از یک مالک کسب و کار کوچک که گفت او 40 درصد از درآمد خود را در طول کاهش مداوم اقتصادی به کریستین Urquiza، زن آریزونا که پدرش از Covid-19 پس از بازگشایی شدید ایالت درگذشت.

“پدر من سالم بود 65 ساله، Urquiza گفت: تنها شرط موجودش اعتماد به دونالد ترامپ بود و برای این کار، او با زندگی اش پول پرداخت.”

شاید بیش از هر شب دیگر در فهرست، دوشنبه نیز به نمایش گذاشتن طیف ایدئولوژیک از کسانی که حمایت جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور بیش از دونالد ترامپ رئیس جمهور در پاییز. دو تا از سخنرانان قابل توجه شب، نماد پیشرو و حریف سابق بایدن سن. برنی سندرز و سابق اوهایو حکومت جان کاسیچ، جمهوری خواه که در سال 2018 یکی از محدود ترین ممنوعیت سقط جنین در کشور را به قانون امضا کرد.

در زمان های عادی، چیزی شبیه به این احتمالاً هرگز اتفاق نمی افتد، اما این ها زمان های عادی نیست، در حالی که به معنای واقعی کلمه در یک تقاطع ایستاده بود.

“Nero fiddled while Rome burned. ترومب گلف، سندرز در آدرس خود گفت، در مقابل یک چوب در محل خود ورامونت قرار گرفته است.

اولین شب از DNC 2020 قطعا کامل نیست، اما آن را ضربه بسیاری از تم های مقامات دموکرات می خواستم. اينجا برنده ها و بازنده هاي شب هستن

یکی از کیفرخواست های شبانه دولت ترامپ نه از یک سیاستمدار دموکرات بلکه از کریستین اورکویکا، زن جوانی که پدرش را در ماه مه به کویید-۱۹ از دست داد؛ او نرفته بود به یک بار آریزونا با دوستان خود پس از باز شدن دولت.

اورکويزه که اوايل سال جاری در بخش مراقبت های ويژه بود گفت: «چند هفته بعد، او را به يک دستگاه تهويه ساز می بندد و پس از پنج روز پرازدياد، در بخش مراقبت های ويژه تنها با پرستاری که دستش را گرفته بود، فوت کرد» پدرم 65 ساله سالم بود تنها شرط موجود او اعتماد به دونالد ترامپ بود و برای آن، او با زندگی خود پرداخت.”

نتیجه گیری او: “دو آمریکا وجود دارد: آمریکا که دونالد ترامپ در آن زندگی می کند، و آمریکا که پدر مرا در درگذشت.”

کریستین

اوروکازا در طول
شب اول کنوانسیون ملی دموکراتیک صحبت می کند. کنوانسیون ملی دموکراتیک از طریق AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de