مارک میدوز، رئیس ستاد کاخ سفید روز یکشنبه در مصاحبه ای گفت که ماشین های مرتب سازی پستی سرویس پستی آمریکا بین الان و روز انتخابات آفلاین گرفته نمی شوند – بیانیه ای در تخاصم با گزارش هایی که سرویس پستی در حال از کار اندازی 10 درصد از ماشین های خود در سال جاری تحت یک سیاست جدید است.

راه چمنزارها این ادعا را – با انکار آنها در وهلا حذف شدند، و ساخت ادعاهای سوال بر اساس در پاسخ به بررسی واقعیت در هوا توسط سی ان ان جیک Tapper – سمت چپ آن را مشخص نیست که اگر او در واقع قول برگشت از از راه اندازی مداوم ماشین آلات.

برخی از کارگران پستی می گویند از کار افتاده از دستگاه ها – که برخی از آنها می تواند مرتب سازی ایمیل در رای – می تواند توانایی سرویس پستی در رسیدگی به افزایش بی سابقه ای از رأی های غایب در انتخابات نوامبر، و می تواند به احتمال میلیون ها نفر از رای دهندگان که توسط یک سیستم پستی غرق شده سلب حق رای کمک کند.

در ایالت سی State of the Unionان ان اتحادیه ، میدوز برای اولین بار به Tapper گفت که ماشین های مرتب سازی در حال گرفته شده است آفلاین “اتفاق نمی افتد” و ادعا می کند که بر عکس به سادگی محصول دموکرات ها در تلاش برای “استوک ترس” با “روایت سیاسی” است.

وقتی تاپر پرسید آیا میدوز انکار می کند که ماشین های مرتب سازی به تازگی آفلاین گرفته شده و حذف شده اند، میدوز در ابتدا با دودینگ این سوال را پاسخ داد: «من می گم که ماشین های مرتب سازی بین الان و انتخابات به صورت آفلاین گرفته نمی شوند»

میدوز در ادامه گفت که “رکود” ماشین های پستی توسط مدیر کل قبلی، که توسط رئیس جمهور باراک اوباما منصوب شده بود آغاز شد – به نظر می رسه که برخی از ماشین ها در واقع در گذشته آفلاین رفتند، اما تحت سیاستی که پیش از دولت ترامپ است.

هنگامی که Tapper در پرسیدن چرا ماشین های مرتب سازی به تازگی تحت قوانین جدید آفلاین گرفته شده اند، مدوز گفت: “تهیه کننده خود را به اشتراک بگذارید که دقیقا در آن ماشین های مرتب سازی آفلاین گرفته شده است. اجازه دهید آنها در گوش شما زمزمه, چرا که آنچه من به شما می گويم این است که شما برداشت در روایت است که بر اساس حقایق نیست.”

بعدها در قسمت، پس از به روز رسانی توسط یک تهیه کننده، Tapper درخواست میدوز را برآورده کرد: او به کریس بنتلی، رئیس اتحادیه ملی هندلرهای پستی محلی ۲۹۷ استناد کرد، که کانزاس و بخشی از میزوری را پوشش می دهد، که به سی ان ان گفت که مدیریت پستی “در حال حاضر چهار ماشین در کانزاس سیتی، دو ماشین در اسپرینگفیلد، میزوری، و یک ماشین در ویچیتا، کانزاس، کانزاس، از بین رفته است. ، که اوایل امسال است — تحت این مدیر کل جدید پستی.”

میدوز این ادعا را که نتیجه ٔ مدیر کل پستی فعلی بوده است، رد کرد و گفت که این یک «مکان مکانی از قبل برنامه ریزی شده» است و «ابتکار جدیدی از سوی این مدیر ارشد عمومی» وجود نداره.

اما گزارش های خبری از ان بی سی، سی ان ان و واشنگتن پستی حاکی از آن است که ۶۷۱ دستگاه تحت سیاست جدید به صورت آفلاین در حال گرفتن هستند. NBC گزارش می دهد که بر اساس اسناد داخلی خدمات پستی آن را به دست آمده، مدیر کل جدید پستی منصوب شده توسط ترامپ در ماه مه، لوئیس DeJoy، مسئول ابتکار عمل از راه اندازی است. و کارگران پستی می گویند روند خارج کردن ماشین ها از خدمت تحت این ابتکار در ماه ژوئن آغاز شد.

یک سخنگوی سرویس پستی به ان بی سی نیوز گفت که از راه اندازی به دلیل “تنظیمات عادی کسب و کار!” بوده است و تجهیزات به دلیل کاهش حجم ایمیل و افزایش حجم بسته ها در حال تنظیم شدن هستند.

اما این سیاست برخی از کارگران پستی نگران توانایی خود را برای پردازش ایمیل در رای، که انتظار می رود به افزایش به سطح بی سابقه در سال جاری به دلیل همه گیر coronavirus. واشنگتن پستی گزارش می دهد که اتحادیه کارگران پستی آمریکا شکایت یرای خود را ارائه کرده است که ادعا می کند از کار افتاده بودن ماشین ها — که در مناطق با جمعیت بالا متمرکز شده اند — می تواند مانع پردازش نامه های انتخاباتی شود.

کارشناسان در مورد رفتار رای گیری گفته اند که قبل از همه گیر شدن، تخمین زده می شود 25 درصد از رای دهندگان انتظار می رود که به صندوق های رای خود را از طریق ایمیل؛ آنها در حال حاضر تخمین می زنند که 60 درصد یا بیشتر از طریق ایمیل تلاش خواهد کرد رای دهید چرا که همه گیر است مسرور در رای گیری شخص.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de