-مهمترین متغیر بازگشایی مدارس در این همه گیر

بسیاری از مدارس در سراسر ایالات متحده قمار در ارائه کلاس های در فرد در اوایل ماه اوت، حتی به عنوان ایالات خود هنوز هم مبارزه با گسترش بی کنترل Covid-19.

در بعضی از آن مدارس، آن را به خوبی رفته است.

در منطقه مدرسه شهرستان چروکی جورجیا، به عنوان مثال، حداقل 80 مورد مثبت از 3 اوت وجود دارد، و بیش از 1100 دانش آموزان، معلمان، و کارکنان مجبور به قرنطینه شده اند. در دبیرستان در Paulding County School District که پس از عکس های سالن های شلوغ با دانش آموزان ی که عمدتاً بدون ماسک به ویروسی می رفتند مورد توجه ملی قرار گرفت، چندین دانش آموز و کارمند آزمایش مثبت کرده اند و مدرسه را مجبور به اتخاذ مدل ترکیبی از یادگیری در فرد و مجازی کرده اند. در آتلانتا، یک کلاس دوم مثبت آزمایش روز بعد از شروع کلاس ها؛ در همان هفته، یک هفت ساله که شرایط زمینه ای نداشت، بر اثر این ویروس درگذشت.

دانشمندان شواهد روشنی پیدا کرده اند که نشان می دهد کودکان، به خصوص کودکان بالای ۱۲ سال، می توانند و انتقال ویروس را انجام می دهد، اگرچه این بیماری به طور کلی خفیف تر از بزرگسالان است. این به این معنی است که شیوع مدارس می تواند خطری برای دانش آموزان، معلمان، و جامعه گسترده تر باشد.

در حالی که بسیاری از مدارس که بازمی شوند، دانش آموزان آلوده را گزارش می کنند، این موارد اولیه ممکن است در کلاس درس نشات گرفته باشد. مگان راني، پزشک اورژانس و مدير مرکز سلامت ديجيتال دانشگاه براون که در مورد سلامت روان کودکان تحقيق مي کند، مي گوید: «برای اکثر این موارد در گرجستان، مدارس به اندازه کافی باز نبودند تا انتقال از درون مدارس به وجود بیاید»

با این وجود، دانش آموزان و کارکنان آلوده که در هفته اول مدرسه وارد می شوند، از قبل باعث خاموش شدن و قرنطینه در سراسر کشور شده اند؛ در می سی سی پی، بیش از نیمی از این شهر ها موارد Covid-19 را در معلمان، کارکنان، یا دانش آموزان گزارش کرده اند.

آنچه قابل توجه است این است که کارشناسان بهداشت پیش بینی می کنند که موارد در میان جوانان افزایش خواهد داشت اگر مدارس باز شود قبل از انتقال جامعه تحت کنترل بود — با این حال بسیاری از مدارس پیش رفت به هر حال. راني مي گه: “اين دقيقا ً همون چيزيه که ما درباره اش هشدار داديم – وقتي شما سطح زيادي از “کويد” رو در جامعه داريد، شما پرونده هايي خواهيد داشت که در مدارس نشون ميده، فقط به خاطر اينکه مردم دارن اونو توي جامعه مي گيرن”

و این فقط بچه ها، معلمان و والدین ی که در معرض خطر هستند نیست – شیوع مدارس می تواند شیوع گسترده تری را در جوامع طرفداران. رویداد ی اخیر در اوهایو، به عنوان مثال، متوجه شد که کودکان 6 تا 16 ساله بخشی از زنجیره انتقال هستند، که ویروس را به کودکان و بزرگسالان دیگر منتقل می کنند.

معلم کلاس سوم در کلاس درس خالی می شود او با دانش آموزان خود را بیش از ویدئو در روز دوم کلاس در مدرسه ابتدایی ریچمن در فولرتون کالیفرنیا، در تاریخ 12 اوت گفتگو می

کند.
جف گریچن/مدیانیوز گروه/اورنج کانتی ثبت نام از طریق گتی ایمیج

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>