‘آتش سوزی نادر’ حملات شمالی کالیفرنیا در طول موج گرما

یک “firenado” نادر را لمس شنبه در کالیفرنیا در نزدیکی مرز با نوادا به عنوان آتش وحشی و گردباد برخورد.

در حدود ساعت 3 بعد از شب، سازمان هواشناسی ملی هشدار گردباد صادر کرد تا به اولین پاسخ دهندگانی که در حال مبارزه با آتش وفاداری بودند که در نزدیکی جنگل ملی تاهو آغاز شد، هشدار دهد.

به گزارش سرویس ملی آب و هوا، طوفان منجر به “رفتار آتش سوزی بسیار نابه جا” شد، از جمله یک گرداب شعله ور، که آتش نشانان را در معرض خطر قرار می دهد زیرا باعث می شد بادها به معنای غیر قابل پیش بینی آنها می تواند جهت آتش را در هر زمان تغییر دهند.

بیشتر: گرمای شدید یکشنبه ادامه دارد; نورد قطع برق می تواند از سر گرفته

بیشتر: جنوب کالیفرنیا سیب آتش 90 ٪ شامل است. گرفتن وجود دارد هزینه بیش از 51 میلیون دلار

همچنین اولین بار بود که سازمان ملی آب و هوا یک هشدار گردباد برای یک پیچ اندر که در آتش سوزی به وجود می اید را مشخص کرد.

آتش وفاداری تا غروب شنبه ۲۰۰۰ جریب را سوزاند. چند جامعه دستور داده شد که در طول روز شنبه تخلیه شوند.

یک آتش سوزی در هنگام تغییر بادها شروع به کشیدن هوای گرم و آلوهای دود که در آتش وحشی ایجاد می شود، می کند تا شرایط خطرناک تر ایجاد شود.

به دلیل موج بیش از حد هیث که به کالیفرنیا و بخش زیادی از غرب ضربه زد، کارشناسان معتقدند شرایط برای یک آتش سوزی برای چند روز دیگر باقی خواهد ماند.

در حالی که بسیار نادر است، “firenado” طوفان شده اند شاهد اخیرا، از جمله یکی در طول آتش سوزی مرگبار کار در کالیفرنیا که در آن گوست باد به بیش از 140 مایل در ساعت رسید. حداقل يک مرگ به اون طوفان برميگرده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>