کانيه وست براي رئيس جمهور ايالات متحده در حال انجامه

اون واقعيه؟ غرب ارسال شده است چند توییت ولگرد نشان می دهد که یک کمپین نوشتن در، و برگزار یک رویداد. او در بسیاری از نظرسنجی ها قرار نمی گیرد، و این تعجب آور خواهد بود اگر او آن را بر روی صحنه مناظره با رئیس جمهور دونالد ترامپ و نامزد فرضی دموکرات جو بایدن در پاییز. با این حال او در چند ایالت در رای گیری قرار می گیرند، جایی که او می تواند به طور قابل ملاحظه ای خراب بازی کند اگر انتخابات عمومی نزدیک است.

کار اداری لازم به نامزد مستقل مناسب برای رئیس جمهور — یعنی ، پر کردن فرم برای گرفتن نام یکی از قرار داده شده در رای گیری نوامبر — تا حد زیادی گرفتن برون سپاری به عملسیاسی جمهوری خواه.

همه اینها به دنیای سیاسی می آید، به عنوان تلاشی راه برو برای کمک به ترامپ، که غرب با او در چند سال گذشته نوع عجیبی از اتحاد را با او جعل کرده است.

با توجه به شغل بیشتر غرب، تشخیص این که در آن زمان که از روی ارادت به پایان می رسد و نمایش آغاز می شود، دشوار است. غرب همیشه وقتی دیگران زاگ می شدند، به هم می زد. در موسیقی خود ، بیشتر از نه ، او را برای آن مورد ستایش قرار گرفته است.

حسن جفریس، استاد تاریخ دانشگاه ایالتی اوهایو به من گفت: «حس من [غرب] بیشتر از نفس و تبلیغ او رانده می شود. اما او نبايد هر چه راي را که به دست مي اره تشخيص مي ده از پايگاه سياه جو بايدن بيرون مي کشه او نشناختوو از آن آگاه است. من فقط فکر می کنم او اهمیتی نمی دهم.”

غرب تحت هیچ تعهدی برای وفادار بودن به حزب دموکرات نیست. سیاه پوستان آمریکا تمایل دارند که با نرخ های بسیار بالا – اغلب بالای ۹۰ درصد – برای دموکرات ها رای بدهند، اما یکدست نیستند. بسیاری از آنها باورهای محافظه کارانه اجتماعی را کنار گذاشته و به دلیل مسائل دیگر از دموکرات ها حمایت می کنند. غرب سرمایه داری است که معتقد است موفقیت مادی شایستگی های خود را نشان می دهد، بسیار شبیه ترامپ (که خودش تا حدود یک دهه پیش دموکرات بود).

انتخابات ریاست جمهوری غرب ممکن است در پایان کمی بیشتر از چیزهای بی اهمیت باشد. مگر در مواردی که انتخابات با نازک ترین حاشیه ها تصمیم گرفته شود، کارشناسان می گویند که بعید است او حمایت کافی برای نوسان نتایج را کسب کند. سیاه پوستان آمریکایی به سادگی نمی خواهد به حمایت از یک نامزد سیاه پوست چون یکی در رای گیری وجود دارد. نظرسنجی سال 2020 که ما با غرب داریم، این را روشن می کند.

با این وجود، انتخابات سال ۲۰۱۶ با ۱۰۰هزار یا به همین صورت رأی گیری در سه ایالت تصمیم گرفته شد. خطر برای غرب خیلی بالاست که به عنوان شوخی اخراج بشه در یک راه، کمپین او در حال حاضر یک موفقیت جدی است: کنیه غرب یک بار دیگر مجبور است آمریکا را از طریق نیروی محض شخصیت، به رقابت با او و ایده های خود را.

غرب سال هاست که گفته است، حداقل تا اوایل سال 2015، او را به یک دوره برای ریاست جمهوری در سال 2020. اما هرگز مشخص نبود که او چقدر جدی است – نه بر خلاف ترامپ، که در طول سال ها با به دنبال دفتر سیاسی، بدون اینکه هرگز بیش از حد جدی گرفته شده است، قبل از تصمیم به انجام این کار در سال 2016 و پس از آن در واقع برنده کاخ سفید لاس زده بود.

و در چند سال گذشته، غرب به ترامپ نزدیک تر شده است، اغلب به تبهکار مطبوعات سیاسی و همسن و سالان موسیقی اش. او نرفته بود تا قبل از مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب برج ترامپ را ببیند. اون کلاه ماگايي رو به شَر َش داده او از دفتر بیضی بازدید کرد تا به طور ابهت در مورد اصلاح عدالت کیفری صحبت کند. هر بار که آن را احساس رسانه ای بود، اما هرگز به نظر می رسید بیشتر از کنیه بودن کنیه.

سپس در ماه ژوئیه، او اعلام کرد که برای رئیس جمهور برای واقعی – و شروع به تلاش برای به دست گرفتن نام خود را در رای ایالات است.

او در حال حاضر مهلت تشکیل پرونده در تگزاس، کارولینای شمالی، فلوریدا، و میشیگان، در میان دیگران از دست رفته است. که حداقل یک دلیل برای شک شانس خود را برای برنده شدن 270 رای کالج انتخاباتی خود را.

“I initially thought, ‘here we go again, another publicity stunt for West,'” Lakeyta Bonnette-Baile, a Georgia State University professor and author of The People: Political Rap Music and Black Politics, said in a email. هنوز فکر می کنم این تا حدی یک مانع تبلیغاتی است. فکر نکنم کاني باور کنه که مي تونه برنده بشه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de