در میان شیوع ویروس کوروناویروس در مرکز پردازش یخ Mesa Verde در بیکرزفیلد، قاضی فدرال دستور داده است مقامات اداره مهاجرت و گمرک ایالات متحده به آزمایش فوری همه افراد بازداشت شده در این مرکز.

قاضی منطقه ایالات متحده، وینس چهبریا روز جمعه به مقامات ICE دستور داد که آزمایش های COVID-19 را که نتایج سریعی را برای هر که در Mesa Verde بازداشت شده اند و قبلا آزمایش مثبت انجام نداده بودند، اداره کنند.

از روز شنبه، 54 نفر از 106 نفر بازداشت شده در میسه ورده برای ویروس آزمایش مثبت کرده بودند، به گفته امی مک لین با دفتر مدافع عمومی سانفرانسیسکو، که نمایندگی بازداشت شدگان در یک کلاس اقدام دعوی در دادگاه شرایط چالش برانگیز در تسهیلات در طول همه گیر. از آن ها، “چند نفر” در بیمارستان بستری هستند، او گفت.

Chhabria همچنین دستور داد که هر کارمند ی که وارد این مرکز می شود باید برای COVID-19 از صبح شنبه آزمایش شود، و هر کدام پس از آن یک بار در هفته تا اطلاع بعدی آزمایش شود. هر کارمندی که آزمایش را رد کند نباید وارد تاسیسات شود، او گفت.

ساختمان توسط گروه جی او اداره می شود، یک شرکت خصوصی، تحت قرارداد با دولت فدرال. بیش از 15 کارمند GEO برای ویروس آزمایش مثبت کرده اند، با هشت کارمند در حال حاضر از کار به دلیل بیماری، مک لین گفت.

مک لین در بیانیه ای گفت: «وضعیت کسانی که در میسه ورده وراد هستند، واین ورای است. “هیچ راه دیگری برای گفتن این وجود دارد: ما در بحران هستیم. و ICE به وضوح تمایلی به انجام کاری که باید انجام شود برای حفاظت از افراد در بازداشت خود از خطر همه گیر مرگبار نیست.”

گابریل آرچر، سخنگوی آی سی، از اظهار نظر در مورد وضعیت در Mesa Verde با استناد به دادخواهی در حال انجام، رد شد.

قاضی: ICE حق اعتماد به آن را از دست داده است

مهاجران ی که در میسه ورد بازداشت شده اند، همراه با وکلای مدافع آنها در لباس عمل کلاسی، ماه ها هشدار داده اند که COVID-19 می تواند از طریق بازداشتگاه 400 تخت خواب پاره. آنها هشدار داده اند که به احتمال زیاد منابع شیوع خواهد بود افرادی که تازه به امکانات رزرو شده و یا کارکنان که در دره مرکزی زندگی می کنند، که افزایش قابل توجهی در موارد به تازگی دیده می شود.

Chhabria بارها و بارها یخ را برای آزمایش ناکافی خود را از بازداشت شدگان را تعقیب. انتقاد قاضی از ICE در این ماه قوی تر شد، چرا که او یک حرکت برای یک دستور موقت مهار نیاز آژانس فدرال برای اداره آزمایش های سریع اعطا کرد – دستوری که وکلای روز جمعه گفتند ICE نتوانسته است با آن موافقت کند.

در دستور 6 اوت، Chhabria گفت: مقامات ICE به طور هدفمند از آزمایش گسترده کارکنان و افراد بازداشت شده در این مرکز اجتناب کرده اند، و گفت که آژانس سلامت بازداشت شدگان، کارکنان و جامعه را در معرض خطر قرار داده است.

او به اسناد ی که به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه ثبت شده اند اشاره کرد، نشان می دهد که در حالی که مقامات در Mesa Verde کیت های تست COVID-19 را در ماه مه دریافت کرده اند، آنها تصمیم گرفتند که دامنه آزمایش را «تا حد امکان» محدود کنند. الکساندر Pham از دفتر زمینه سان فرانسیسکو در توضیح دستورالعمل در ایمیل ، گفت که تست گسترده — و دستورالعمل برای جدا کردن کسانی که تست مثبت ، منفی ، نتایج در انتظار و امتناع از آزمایش — می تواند قرار داده “محدودیت… در منابع مسکن ما است.”

اسناد همچنین نشان می دهد که ICE سعی در محدود کردن آزمایش کارکنان، بیش از حد. ایمیل از Mesa Verde سرپرست ناتان آلن گفت ICE “نه” تست Mesa Verde کارکنان ، به عنوان نتایج مثبت می تواند عملکرد های اجرای مهاجرت آژانس مانع و نیاز به اقدامات در تسهیلات ، از جمله “همگروه خوابگاه ممکن و پروتکل های بازداشت یتست.”

همچنین دنباله کاغذ نشان می دهد که نگهبانان به کار تشویق می شوند، حتی اگر می توانست در معرض ویروس قرار گرفته باشد. در یک ایمیل اول ژوئیه، یک مدیر منابع انسانی جی او به الن، سرپرست، اطلاع داد که یک نگهبان تماس گرفته بود که می گفت شوهرش آزمایش مثبت COVID-19 و پدر زنش در حمایت از زندگی به دلیل ویروس است. مدیر گفت که او به نگهبان توضیح داد که، “اگر او بدون علامت است و سپس او می تواند به کار می کنند تا زمانی که او می پوشد او [تجهیزات حفاظتشخصی] و باقی می ماند 6 فوت دور تر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de