مرگ دره رکورد 130 در یکشنبه; ایندیو، حرارتی همچنین رکوردهای

را تعیین کرده است

بخش هایی از صحرای کالیفرنیای جنوبی، گرمای رکوردشکنی را در روز یکشنبه با ضربه زدن به دره مرگ ۱۳۰ درجه تجربه کردند – گرم ترین دمای منطقه از ژوئیه ۱۹۱۳ به بعد، به گزارش سرویس ملی آب و هوا، ثبت شده است.

در حالی که مناطق دیگر تجربه نمی کردند که شدید از یک اسکور، تمام ایالت هنوز در میان موج گرما، و بیشتر کالیفرنیای جنوبی تحت هشدار گرما بیش از حد از طریق 10 بعد از ظهر پنجشنبه است. شرایط گرم و مرطوب انتظار می رود برای بقیه هفته برای دره Coachella با درجه حرارت بین 113 و 117 درجه هوا هوا.

در روز یکشنبه، ایدیل ویلد، حرارتی و ایندیو همه رکوردهای درجه حرارت بالا را برای تاریخ شکست.

ایدیل ویلد ۹۵ درجه را زد و رکورد قبلی ۹۴ ست شده در سال ۲۰۰۱ را پیشی می داد. گرمایی آمار 117، پیشی گرفتن از رکورد 115 مجموعه در سال 2016. ایندیو ۱۱۵ ضربه زد و رکورد ۱۱۴ ست شده در سال ۲۰۱۶ را پیشی می داد.

منطقه پالم اسپرینگز تا اواخر یکشنبه بعد از ظهر ۱۱۳ درجه را به خود دید، و به سختی دمای رکورد را برای روز از دست داده است. میگل میلر، هواشناس خدمات آب و هوایی ملی در سن دیگو گفت: رکورد 16 اوت 115 است که اخیرا در سال 2016 ضربه خورد.

منطقه پالم اسپرینگز تا به حال هشت بار رکورد درجه حرارت شکسته تا کنون در سال جاری ، هر چند — دو بار در ماه آوریل ، دو بار در ماه مه ، دو بار در ماه ژوئیه و دو بار تا کنون در ماه اوت.

میلر گفت: این منطقه تا کنون در سال 2020 110 درجه 44 را زده یا از آن پیشی گرفته است.

علاوه بر این، شرایط موسمی درهای طوفان های رعد و برق بالای کوه ها در نزدیکی دره Coachella این هفته باز کرده اند و پیش بینی کنندگان می گویند که اگر کوچکترین مقدار باران به پالم اسپرینگز رانش داشته باشد، جای تعجب نیست.

نزدیک به 1.45 اینچ باران “واقعا پایین آمد سریع” در نزدیکی کوه مرکز و Idylwild در یک ساعت شنبه بعد از ظهر، هواشناس خدمات ملی آب و هوا Brandt Maxwell گفت. منطقه 1.63 اینچ تا شنبه عصر دریافت کرده بود.

از روز یکشنبه، مقامات آب و هوا گفتند که احتمال بارش باران در این هفته در پالم اسپرینگز به دلیل در بخش بزرگی از نزدیکی آن به کوه های سن جاسینتو وجود دارد؛ بستگی دارد که آیا شرایط موسمی در ارتفاع بالاتر تقویت می شود یا خیر.

گرمای شدید برای ادامه در طول بسیاری از هفته

به دور از غیر معمول برای اواسط ماه اوت، طوفان رعد و برق شنبه در اطراف کوه های سن جاسینتو پراکنده شد، از جمله منطقه بزرگراه های 74 و 243 در مرکز کوه که در آن آتش رالف در شب گزارش شده است.

آن را به سوختن 10 هکتار قبل از کاهش سرعت و مقامات خدمات جنگل ایالات متحده آخرین گزارش داد که 20٪ از محیط آن را شامل شده بود شنبه شب.

آنها علت آتش سوزی را مشخص نکرده اند، اما آتش سوزی های ناشی از رعد و برق در طول این مدت از سال در طول این مدت از سال در کوه های منطقه نگرانی بوده است.

برای مثال سپتامبر گذشته، محققان کال آتش گفتند که به باور آنها رعد و برق آتش تنجا را به آتش می کشد که ۱۹۴۰ جریب در موریه تا سوزانده بود.

در ژوئیه ۲۰۱۸، آتش نشانان یک حمله صاعقه ای را به خاطر آغاز آتش روبان ۲۰۵ هکتاری نزدیک پینیون پایوِنز، در خارج از بزرگراه ۷۴، سرزنش کرد.

به گزارش لس آنجلس تایمز، رعد و برق نیز در روزهای اخیر به خاطر چندین آتش سوزی در منطقه خلیج مورد سرزنش قرار گرفته است.

شرایط موسمی با نگه داشتن درجه حرارت کمی در خلیج این آخر هفته و جلوگیری از روز دیگر 120 درجه از توسعه مانند آن جمعه اعتبار. این رکورد قبلی ۱۴ آگوست را که ۱۱۷ درجه بالای آن بود، درهم شکست که سال گذشته تعیین شد.

با این وجود، پیش بینی کنندگان می گویند روزهای ناراحت کننده هنوز هم در پیش رو هستند.

ماکسول گفت: «رطوبت باعث می شود که احساس داغ تر از آن باشد»

خدمات ملی آب و هوا صادر هشدار گرما بیش از حد است که در اثر خواهد شد

از ساعت 9 بعد از ظهر چهارشنبه در منطقه شهری ریورساید، کوهستان های ریورساید کانتی، پاس سن گورگونو در نزدیکی بانینگ و دره مربیلا.

به گزارش سرویس آب و هوا، ارتفاع در دره Coachella پیش بینی می شد که بین 104 تا 118 تا چهارشنبه باقی بماند. انتظار می رود که جیوه در مناطق غرب کوه ها در طول موج گرمایی حدود ۱۰۶ تا بالا بیاید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>