مرد Beaumont متهم به 10 felonies در بررسی پورنوگرافی کودکان

دادستانی ناحیه می گوید که یک مرد بیومونت که در یک تحقیقات پورنوگرافی کودکان دستگیر شده است به اتهام ۱۰ جرم متهم شده است.

Devynn مایکل پرز 30، روز چهارشنبه در محل کار خود را در میرا لوما دستگیر شد و در مرکز اصلاح لری دی اسمیت رزرو شده، جایی که او در محل اقامت 70،000 دلار وثیقه، دفتر دادستانی شهرستان در بازداشت است.

پرز با اتهاماتی از جمله در اختیار داشتن یا توزیع پورنوگرافی کودکان، داشتن ماده ای که کودک را در یک عمل جنسی به تصویر می کشد، بی رحمی کودکان هشيار و داشتن سلاح تجاوز غیرقانونی، سوابق رزرو نشان می دهد، روبرو ست.

قرار است ساعت 1:30 بعد از ظهر دوشنبه در مرکز ممنوعالقضایی پرز اجادت شود.

بیشتر: مرد دستگیر شده در ارتباط با تیراندازی در پالم اسپرینگز موبایل پارک خانگی

بیشتر: مرد شهر کلیسای جامع مظنون به شلیک تفنگ ساچمهای از سقف، پس از ایستادگی دستگیر شد

رودخانه ساید شهرستان تجاوز جنسی اجرای جرم / اینترنت جنایت علیه کودکان نیروی وظیفه دریافت یک نوک از ماموران اف بی آی مستقر در لوئیزیانا در حدود 2 بعد از ظهر روز چهارشنبه ، دفتر دادستانی شهرستان گفت ، و دو ساعت ، بعد از پرز دستگیر شد.

بر اساس حکم جستجو، نیروی وظیفه یک سلاح AR-15 ثبت نشده و شواهد مربوط به تحقیقات در خانه پرز را پیدا کرد، دفتر دا.

گزارشگر کویر سان نیکول هایدن سلامت در دره مربیلا را پوشش می دهد. او می تواند در ساعت [email protected] (760) 778-4623 رسیده است. او را در توییتر دنبال @Nicole_A_Hayden.

دفتر دادستان شهرستان ریورساید می گوید:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>