قرار دارد

در ماه جولای، سرویس پستی آمریکا به ۴۶ ایالت و واشنگتن دی سی هشدار داد که ده ها میلیون رای دهنده می تواند به طور مؤثری از حق رای دادن خارج شوند زیرا ممکن است صندوق های رای دهی آنها به سرعت برای انتخابات نوامبر پردازش نشوند – حتی اگر رای دهندگان از تمام قوانین انتخابات ایالت خود پیروی کنند.

اخطار اداره پستی که برای اولین بار توسط واشنگتن پستی در روز جمعه گزارش شده است، آخرین هشدار ی است که اقدامات گسترده هزینه برش و تعمیرات اساسی سازمانی در آژانس، همراه با افزایش تقاضا برای رای گیری غایب در طول همه گیر، ظرفیت ایالات متحده برای انجام یک انتخابات عادلانه را تکان می دهد. برخی ایالت ها می تواند ۱۰ برابر میزان عادی رأی گیری های خود را در انتخابات نوامبر دریافت کنند.

نامه قبل از یک دور از اقدامات هزینه برش که تحویل پستی در سراسر کشور کند و می تواند تاخیر در ارسال و دریافت رای حتی بدتر ارسال ارسال شده است.

استیو ولادک، استاد حقوق دانشگاه تگزاس در مورد این خبر در مورد این خبر گفت: «آنچه ترامپ با USPS انجام می دهد – درست در مقابل چشمان ما – به اندازه هر کاری که رئیس جمهور انجام داده است، تهدیدی جدی برای دموکراسی ماست. “من زیاد هل نمی دهم؛ اين يه آتش سوزي پنج هشداره

توماس جی مارشال، مشاور عمومی و معاون اجرایی ریاست اداره پستی، در پایان ماه ژوئیه، با توجه به سوابق ی که توسط این اداره به دست آمده است، این اخطارها را صادر کرد.

آژانس به شش ایالت و دی سی گفت که مجموعه باریکی از رای دهندگان خود می تواند با تأخیر در اخذ رای را تجربه کند. اما برای ۴۰ ایالت باقی مانده، هشدار بسیار جدی تر است: به آن ها گفته شد که «مهلت های دیرينه برای درخواست، بازگشت و يا شمارش آراء با سرویس پستی «ناهمخوان» بوده و رای دهندگانی که در نزدیک آن مهلت ها رای می فرستند ممکن است از حق رای منفذ شده باشند»

که هشدار افزایش شامل 186 میلیون رای دهنده بالقوه که در سراسر ایالات آبی، ایالات قرمز، و ایالات میدان جنگ مانند پنسیلوانیا، میشیگان، و ویسکانسین گسترش می یابد.

پس از صدور این اخطاریه ها، چند ایالت مهلت های زمانی را جابجا کردند تا رأی دهندگان را ملزم به درخواست یا صندوق های رأی قبلی کنند تا زمان کافی برای شمارش فراهم شود. اما برای بسیاری از ایالت ها برای تنظیم مهلت های مقرر، به گفته ٔ “پُست” خیلی دیر شده است.

مشاور 31 ایالت در نامه های خدمات پستی به رای دهندگان اطلاع می دهد که رای گیری های پستی آنها باید حداقل یک هفته قبل از روز انتخابات فرستاده شود تا مطمئن شوند که شمارش شده اند.

کارشناسان در مورد رفتار رای گیری گفته اند که قبل از همه گیر شدن تخمین زده می شود 25 درصد از رای دهندگان انتظار می رود که به صندوق های رای خود را از طریق ایمیل ریخته است، اما آنها در حال حاضر تخمین می زنند که 60 درصد یا بیشتر از طریق ایمیل تلاش خواهد کرد به رای دادن به دلیل همه گیر است مأیسر در رای گیری شخص.

نیویورک سیتی یک افزایش ۱۷ برابر در صندوق های رای گیری در طول انتخابات اول خود را در ماه ژوئن دید، سنبله ای که سیستم پستی را در هم شکست و نتایج را برای یک مسابقه کنگره ای نامشخص برای بیش از یک ماه باقی گذاشت.

ترامپ مخالف بودجه اضطراری ۲۵ میلیارد دلاری اختصاص یافته برای سرویس پستی در لایحه امداد یاخته های کوروناویروس که در ماه مه توسط دموکرات های مجلس تصویب شد؛ او همچنین پیشنهاد دموکرات ها برای ارائه ۳/۶ میلیارد دلار کمک هزینه به ایالات برای برنامه ریزی های پیش شرط برای انتخابات را رد کرده است که تجهیزات، لوازم و کارکنان اضافی مورد نیاز برای کمک به ایمنی رای گیری در طول همه گیر را تامین می کند.

هشدارهای خدمات پستی به ایالات قبل از اینکه ترامپ لوئیس دی جوی را به سمت رئیس آژانس در ماه مه منصوب کند، برنامه ریزی شده بود. اما گزارش شده که DeJoy بر طیف وسیعی از اقدامات هزینه برش که کارشناسان می گویند مشکلات خود را با زمان تحویل تقویت شده است.

برای مثال، سرویس پستی، از راه اندازی ۶۷۱ دستگاه مرتب سازی پستی (۱۰ درصد موجودی) است، یک حرکت که اتحادیه کارگران پستی آمریکا گفته است می تواند روند پردازش نامه های انتخاباتی را کند کند کند کند. آن ماشین ها می توانند بیش از ۲۰ میلیون قطعه کاغذ در ساعت را مرتب کنند.

دجوی همچنین ۲۳ نفر از مدیران اجرایی پستی را به کار خود اختصاص داده است که قدرت را در آژانس تثبیت می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de