به جیل بایدن ملحق شد

ایالات متحده رائول رویز به بانوی دوم سابق ایالات متحده جیل بایدن و دیگران شنبه در یک اجلاس مجازی برای بحث در مورد coronavirus و اثرات آن بر مراقبت های بهداشتی و جوامع لاتین ملحق شد.

Ruiz، یک دموکرات صحرای نخل، به عنوان مدیر برای لیگ شهروندان آمریکای لاتین متحد به میزبانی رویداد همراه با بایدن، همسر نامزد فرضی دموکرات ریاست جمهوری جو بایدن، ایالات متحده Rep. Filemon Vela دموکرات از تگزاس، و دکتر رابرت رودریگز، استاد پزشکی اورژانس در دانشگاه کالیفرنیا، مدرسه پزشکی سان فرانسیسکو.

امیره سکویرا، مدافع قانون گذاری ملی پرستاران متحد، همچنین در بحث 75 دقیقه ای که در ناهمپاری های coronavirus لمس، تجارب از نقاط داغ و چگونگی حفاظت از کارگران ضروری شرکت کرد.

“دقیقا در حال حاضر در طول این همه گیری جهانی است، زمانی که جوامع لاتین به طور نامتناسب ی در حال آلوده شدن و مرگ از COVID-19، که ما باید کار برای گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تست، و مطمئن شوید که آن را در دسترس همه جوامع در سراسر آمریکا است، گفت: “رویز گفت.

در طول بحث، رویز گفت که همه گیر به طور نامتناسبی جوامع رنگ را تحت تاثیر قرار داده است.

سیاه پوستان و لاتین ها چهار برابر سفیدپوستان هستند که برای COVID-19 بستری می شود، بر اساس گزارشی که روز پنجشنبه توسط لیگ ملی شهری منتشر شد.

همچنین در این گزارش آمده است که بر اساس اطلاعات مرکز حقوق صاحبان بهداشت جانز هاپکینز، نژادی کارگران ی در سراسر کشور که قادر به کار از خانه هستند، ۱۹.۷٪ برای سیاه پوستان، ۱۶.۲٪ برای لاتین ها و ۲۹.۹٪ برای سفیدپوستان.

لاتین ها به دلیل تعداد زیادی که کارگران ضروری هستند، در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به این ویروس هستند، رویز گفت، و آنها نیز در معرض خطر بیشتری برای مرگ به دلیل شرایط موجود، مانند دیابت و آسم هستند.

علاوه بر این، لاتین ها با خطر بیشتری برای گسترش ویروس مواجه هستند زیرا بسیاری از خانواده ها در خانوارهای چند نسلی زندگی می کنند، و در معرض خطر بیشتری برای داشتن منابع کمتر، مانند آزمایش هدفمند، قرار دارند.

“این چیزی است که اطلاعات بهداشت عمومی نشان می دهد و آنچه من در زمین دیده ام، “او گفت.

در یک نقطه، بایدن از رویز که پزشک پزشکی است، تقدیر کرد، به خاطر تلاش های محلی اش برای آوردن آزمایش به طور مستقیم به کارگران مزرعه در دره Coachella.

او به رویز که قبل از انتخاب به کنگره، به عنوان پزشک اورژانس در آیزنهاور بهداشت- رانچو میراژ کار می کرد، گفت: «شما در طول این همه گیری رهبری باورنکردنی از خود نشان داده اید»

بایدن همچنین در مورد چگونگی همه گیر “ویرانگر بوده است، به خصوص در جوامع سیاه و لاتین بحث کرد.

“COVID نور روشنی بر بی عدالتی ها و بی عدالتی ها که ملت ما را برای مدت زیادی بیش از حد رنج می براند، درخشید، او گفت. “درست نيست”

رودریگز، استاد طب اورژانس، در مورد نیاز به تیم های پاسخ سریع پزشکان، پرستاران و درمانگران تنفسی به راه اندازی و آماده برای ارائه کمک در نقاط داغ صحبت کرد.

“شما نمی توانید منتظر بحران به نقطه خاص ضربه و سپس، می دانید، سعی کنید و ارسال در افراد در بعد از آن،” او گفت. “اين کار نمي کنه” تو زندگي هاي زيادي رو اينطوري از دست ميکشي

سکوئیرا همچنین در مورد پرستاران که تجهیزات حفاظتشخصی کافی را در دست ندارند صحبت کرد.

در طول بحث، بایدن به دیدگاه های روی زمین از کارشناسان پاسخ داد و در مورد چگونگی یک ریاست جمهوری جو بایدن به بحران کوروناویروس صحبت کرد.

جو بایدن تصمیم های استراتژیک می گیره و از طریق ش انجام میده او نبايد از استراتژي و پيش بيني مطمئن بشه که آمريکايي ها ازش مراقبت مي کنن که باید اولویت شماره 1 او به عنوان یک رئیس جمهور باشد.”

ویروس: روب. رائول رویز در گلف، ماسک، وام کسب و کار کوچک و بیشتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de