کالج بیابان تمدید قرارداد رئیس جمهور، سرپرست جوئل Kinnamon

جوئل کیننامون، رئیس و سرپرست کالج صحرا، به رهبری موسسه Coachella Valley برای چهار سال دیگر ادامه خواهد داد.

هیئت امنای کالج روز جمعه به اتفاق آرا به تمدید قرارداد استخدام کیننامون از سپتامبر ۲۰۲۴ رای دادند.

کیننامون در بیانیه ای که به خورشید صحرا ارائه داده بود، گفت: «کالج صحرا یک مکان بسیار ویژه است که در آن همه به ماموریت خدمت به دانشجویان و جوامع ما متعهد هستند.

“هیئت امنا به همراه هیئت علمی، کارکنان و تیم اداری ما به ایجاد فرهنگ رهبری آموزشی اختصاص دارند که چالش های امروز و بعد از آن را با آن مواجه می کند. ما متعهد به حل مسائل عدالت اجتماعی؛ اقتصادی و نیروی کار ابتکارات توسعه; و گسترش مشارکت با کسب و کار و صنعت و سایر موسسات آموزشی برای فراهم کردن فرصت های بیشتر برای دانشجویان ما، افزود: “.

کالج صحرا خود را در زمان بی سابقه آموزش مجازی، همراه با مدارس در سراسر کشور، آن را به عنوان ارائه می دهد تابستان و پاییز دوره های جلسه آنلاین در میان همه گیر coronavirus.

افسر اطلاعات عمومی ماریون قهرمان گفت :” هیچ تصمیم قطعی در مورد روش آموزش برای بهار آینده وجود دارد.”

هنگامی که در مورد اهداف خود در طول چهار سال آینده پرسیده می شود، کیننامون لیست زیر را در اختيار خورشيد صحرا قرار داد:

  • حمایت از هیئت امنا به عنوان آنها همچنان به رهبری کالج صحرا به عنوان ما ایجاد مسیر ی که کالج های جامعه دیگر می خواهند به دنبال؛
  • گسترش فرهنگ رهبری آموزشی که منجر به ابتکارات جسورانه و ملی برنده جایزه که نیازهای دانش آموزان و جوامع ما را به آدرس؛
  • به عنوان یک کاتالیزور با شرکای جامعه برای حل مسائل اجتماعی و اقتصادی در جوامع ما از جمله نژادپرستی و نامساوی های سیستمیک خدمت می کنند؛
  • اطمینان از ثبات مالی در حالی که ادامه به ارائه دسترسی مقرون به صرفه به آموزش عالی برای ساکنان دره Coachella; و
  • از افتتاحیه های پردیس ها و امکانات جدید مان با برنامه های آموزشی و توسعه نیروی کار و آینده فکر ابتکاری برای حل نیازهای دره مان تجلیل می کنیم.»

کیننامون در سال ۲۰۱۲ به کالج صحرا ملحق شد، که هفتمین رئیس مدرسه از زمان تشکیل آن در سال ۱۹۵۸ بود.

او نمو و گسترش پردیس صحرای نخل را در کالج های محلی و همچنین مکان های ماهواره ای آن در سراسر دره دیده است.

طراحی در حال حاضر برای یک پردیس جدید پالم اسپرینگز در محل یک مرکز خرید متروکه که کالج در سال ۲۰۱۸ به مبلغ ۲۲ میلیون دلار خریداری کرده است، در جریان است.

ملک 29 هکتاری برنامه هایی را در رسانه های دیجیتال و فیلم، مهمان نوازی و هنر آشپزی، مراقبت های بهداشتی و فناوری در خود خواهد داشت.

COD و Cal Poly Pomona، در ارتباط با پالم اسپرینگز معماری اتحاد، قصد دارد برنامه معماری معتبر پنج ساله را در پردیس آینده در راه Tahquitz Canyon راه اندازی کند.

در همین حال، کالج در سال ۲۰۱۸ یک پردیس موقت پالم اسپرینگز را در امتداد جاده باریستو در نزدیکی مرکز فرهنگی پالم اسپرینگز افتتاح کرد.

کیننامون همچنین در سال ۲۰۱۴ بر افتتاح یک پردیس ایندیو در مرکز شهر ۱۶ میلیون دلار نیز چیره شد.

COD در میان گسترش است که سایت — برنامه های پیش از این جزئیات 56.3 میلیون دلار سه طبقه ساختمان کلاس درس ، پلازا و غرفه در فضای باز است که ظرفیت ثبت نام توسط 5،000 دانش آموزان در زمان برای ترم بهار 2023 افزایش می دهد.

اما، مقامات از معمار اجرایی پروژه خواسته اند که «نقاشی های کاری» از گسترش و مرکز توسعه کودکان مجاور را در میان همه گیر ها بررسی کند، قهرمان گفت: «برای اطمینان از سلامت و ایمنی و اهرم کاری آنچه را که در شش ماه گذشته آموخته بودیم»

و دانشجویان COD در حال حاضر یک کتابخانه در پردیس نخل کویر – ساختمان هیلب و چشمه حیاط که به تازگی مرمت شده در مقابل آن در نظر گرفته شده “قلب” از سایت صحرای نخل. به همراه ساختمان پردیس دیگر و چهار، آنها در سال جاری نزدیک به 40 میلیون دلار در بازسازی رونمایی شد. (ساختمان هیلب برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ افتتاح شد و تا سال ۱۹۹۵ به عنوان کتابخانه پردیس خدمت کرد.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>