با میلیون ها کودک کالیفرنیا در حال حاضر در کلاس مجازی بازگشته، خانواده ها، معلمان و ولسوالی ها هنوز هم در حال تقلا برای کشف برخی از اصول اولیه: چگونه و هنگامی که آنها می توانند یادگیری در فرد و چگونه به فن آوری در تقاضا مورد نیاز برای یادگیری از راه دور در این بین از سر گرفته است.

گوین نیوزوم تلاش کرد تا کنترل اوضاع را در یک کنفرانس خبری طولانی جمعه انجام دهد، اما او اذعان کرد که این یک «محیط زیر بهینه» برای ۶ میلیون دانش آموز K-12 ایالت است. ایالت تخمین می زنند 97 درصد از دانش آموزان مدرسه کالیفرنیا سال را آنلاین شروع می کنند.

نیوزوم گفت: «ما اکنون این سفر را با هم شروع می کنیم بر روی رویکردی استوارتر برای یادگیری از راه دور»

فرماندار دموکرات ها دستور داد که مدارس نزدیک برای یادگیری در فرد اگر آنها در یکی از نزدیک به 40 کنت در یک لیست دیده بان coronavirus هستند، اما این لیست شده است برای چند هفته به روز شده در پی اشتباهات در سیستم داده های خود را که منجر به نزدیک به 300،000 مورد ویروس تایید شده ثبت نشده است.

حتی قوانین بازگشایی هم در سنگ تعیین نمی شود؛ نیوزوم گفته است که برخی از مدارس ابتدایی واجد شرایط برای چشم پوشی خواهند بود. است روند دقیق برای درخواست چشم پوشی وجود دارد, از جمله برنامه های مورد نیاز برای ضد عفونی, غربالگری سلامت, دور فیزیکی و ماسک برای کارکنان و دانش آموزان.

با مدرسه در حال حاضر در بسیاری از کالیفرنیا بیش از 1000 منطقه مدرسه در حال انجام است، هیچ گاه شمار برای مقامات دولتی به اعطای چشم پوشی و یا حتی پاسخ به آنها وجود دارد.

سرپرست آموزش عمومی تونی تورموند اذعان کرد که ویروس کورونا ویروس برنامه ریزی را دشوار کرده است.

تورموند گفت: «برای هر قطعه راهنمایی که هر یک از ما بیرون می کند، همه گیر دائماً در حال تغییر است» “پدر و مادر و دانش آموزان و مربیان ما دائما در حال انطباق. می دونید، شروع مدرسه همیشه زمانی است که هم هیجان انگیز است و هم پر از اضطراب. من می گم که این به سطح بالاتری در حال حاضر نصب شده است.”

برای بسیاری از دانش آموزان در خانه گیر, آنلاین شدن برای کلاس آسان نیست. thurmond حدود 700،000 کودکان کالیفرنیا به کامپیوتر دسترسی ندارن و 300،000 فاقد دسترسی به اینترنت تخمین زده شده است.

چهار ماه پس از اعلام برنامه برای کمک به بستن آن شکاف دیجیتال، او گفت: جمعه، تنها 73،000 دستگاه به بچه ها تحویل داده شده است. تورموند گفت: در حالی که بسیاری از مناطق آنچه که نیاز دارند، دیگران هنوز هم در حال تقلا برای به دست آوردن منابع مناسب، که توسط غیر قابل پیش بینی از هدایت دولتی همه گیر و تغییر سخت تر ساخته شده است.

همچنین بودجه ایالتی ۵/۳ میلیارد دلار پول امدادی ویروس کوروناویروس فدرال را به مناطق مدارس توزیع می کند تا با زیان یادگیری مبارزه کنند، از جمله با خرید تکنولوژی بیشتر.

کالیفرنیا: تست COVID-19 ‘بی ربط’ به عنوان 94٪ از نتایج گزارش های مربوط به این شهر بیش از 2 روز

-اخراجی ها: کالیفرنیا برای پایان دادن به حفاظت های اخراج مگر اینکه قانونگذاران اقدام

تروی فلینت، سخنگوی انجمن هیئت های مدارس کالیفرنیا، با تشکر از دولت مدارس در طول بحران اولویت بندی کرده است. اما کمک مالی سه ماه اخیر توسط آنچه او دهه ها بودجه زیر بودجه نامیده بود که چالش های یادگیری از راه دور را به وجود می دهد، تضعیف شده است.

فلینت در مورد مدارسی که کلاس های آنلاین را از سر گرفته اند، گفت: «نقاط روشنی وجود داشته است. اما وقتی درصدی از دانش آموزان را در خود داشته اید که به راحتی قادر به انجام بخشی از آموزش ها نیست، فکر نمی کنم بتوانید آن را یک موفقیت بکنید.”

علاوه بر دانش آموزانی که فاقد کامپیوتر و اتصال هستند بدون هیچ دردسر هایی هستند که برخی از والدین گزارش مرور یادگیری از راه دور، ورود بچه ها به کلاس دیر یا نه در همه به دلیل آنها می توانند ورود به سیستم و پدر و مادر کار از خانه با بچه های خود شرکت در کلاس های آنلاین پیدا کنید.

فلینت گفت: “ولسوالی ها تلاش می کنند تا با کمتر کار بیشتری انجام داده و به طور باور نکردنی خلاق انهوده و مدبر بوده اند، اما در بسیاری از موارد فراتر از ابزار خود کشیده شده اند.”

کالیفرنیا پیشرفت در مسطح کردن نرخ عفونت پس از آنها دوباره در ماه ژوئیه به دلیل بیشتر مردم بیرون رفتن، به گفت: بیمارستان ها هم پایین هستند، هر چند مقامات گزارش دادند که ۱۸۸ مرگ دیگر جمعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de