کالیفرنیا گرما ی کم نورد 1 st برق قطع از سال 2011 ، و سپس لغو 2 ساعت بعد

آژانس مسئول شبکه برق کالیفرنیا دستور قطع برق نورد را برای اولین بار از سال 2011 به مدت حدود دو ساعت و 18 دقیقه در شب جمعه داد.

در ساعت 6:36 بعد از شب، اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا (کالیفرنیا ایزو) اضطراری اعلام کرد، و تاسیسات در اطراف ایالت را هدایت کرد تا بارهای قدرت خود را ریخته باشند.

در یک به روزرسانی جمعه شب، ISO گفت: «تا ساعت ۷:۵۱ بعد از ظهر، شبکه تثبیت شده بود، و تاسیسات شروع به بازیابی ۱۰۰۰ مگاوات برق که از سرویس خارج شده بود، کردند» “اعلامیه اضطراری ساعت 8:54 بعد از شب برداشته شد.”

اقیانوس آرام گاز و برق، بزرگترین ابزار دولت، توییت که آن را خاموش قدرت به حدود 200،000 به 250،000 مشتریان در قطع چرخش برای حدود یک ساعت در یک زمان تا حدود 11 بعد از شب. به آب و برق های دیگر گفته شد که همین کار را بکنند.

آن گونزالس، یک زن و مرد شبکه برق می گوید: «گرمای شدید واقعا راننده پشت این است»

این حرکت در شرایطی صورت گرفت که دمای اطراف ایالت در بسیاری از مناطق به ارقام سه گانه می خورد و استفاده از تهویه مطبوع افزایش یافت.

گونزالس گفت: دمای هوا در برخی مناطق ۱۰ تا ۲۰ درجه بالاتر از حد طبیعی بود.

به گفته او، هوای ابری از بازماهای یک سیستم آب و هوایی گرمسیری باعث کاهش تولید برق از گیاهان خورشیدی شده است.

دولت سعی کرد برای افزایش مورد انتظار در استفاده از برق با اصرار حفاظت و تلاش برای خرید قدرت بیشتر اما فشار بالا ساختمان سیستم بیش از ایالات غربی به معنای کمتر در دسترس بود آماده.

گونزالس گفت: انتظار می رود که موج گرما یی تا هفته آینده ادامه پیدا کند و اپراتور شبکه برق تصمیم خواهد گرفت که آیا به صورت روز به روز به قطع نورد ادامه دهد یا نه.

ما با آب و هوا، ابرها، آتش سوزی ها سروکار داریم… این ها به سرعت در حال تکامل هستند، به سرعت تغییر می کنند.” گونزالس گفت.

آخرین باری که دولت دستور داد که در سال 2011 در جریان بحران انرژی قرار گرفته بود. سیاهی چند بار از ژانویه تا مه رخ داد، از جمله یکی که بیش از 1.5 میلیون مشتری را در ماه مارس تحت تاثیر قرار داد. علت آن ترکیبی از کمبود انرژی و دستکاری بازار توسط عمده فروشان انرژی بود، که به طور بدنامی شامل انرون کورپ می شد.

شهرستان ها بالا و پایین ایالت گزارش قطع پراکنده، اگر چه شهرستان لس آنجلس، که دارای سیستم تولید قدرت خود را، تحت تاثیر قرار نمی شد.

اداره پلیس به مردم هشدار داد که در جاده ها که چراغ های توقف خاموش بودند، مراقب خود بشن.

در شهرستان سونوما در کشور شراب، اداره پلیس سانتا روزا سیل تماس دریافت کرد و با ساکنان درخواست کرد: “لطفا تماس بگیرید 911 مگر اینکه شما یک اورژانس.”

موج گرما دمای بالا را به طور خطرناکی به ارمغان آورد, افزایش خطر آتش سوزی و ترس از گسترش coronavirus به عنوان مردم گله به سواحل و پارک ها برای امداد.

رکوردهای گرما در چندین شهر سقوط کرد. مرکز شهر سان فرانسیسکو 90 درجه رسید، و در ارتفاع بالایی برای تاریخ 86 که در سال 1995 تعیین شد. سالیناس سالینا سال گذشته 102 درجه و 18 درجه بالاتر از رکورد های ثبت شده در سال گذشته را زده است. پالم اسپرینگز ۱۲۰ ضربه خورد و رکورد ۲۰۱۵ را چندین درجه شکست.

بیشتر: عادت کردن به گرمای شدید: پالم اسپرینگز یک رکورد دیگر جمعه بالا

بیشتر: تو خيال نمي کني امسال داغ تر از حد معمول برای کالیفرنیا، Coachella Valley

بیشتر: عکس: گرمای دره مربیلا می شکند میانگین

انتظار می رفت آب و هوای sweltering به چهارشنبه در سراسر لس آنجلس بزرگ ادامه دهد, دره مرکزی, کوهپايه های سیرا نوادا و بخش هایی از منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

سانتا کلارا، آلامدا و کنترا کوستا مراکز خنک کننده ای را افتتاح کرده اند که این آخر هفته از بعد از ظهر تا اوایل عصر به استقبال مردم می روند. مقامات سان فرانسیسکو گفتند که شهر به مردم توصیه می کند در خانه بسر بکنند و اگر گرمای داخل خانه تحمل نکند که به بیرون برویم به جایی که می توانند خنک و دور از افراد دیگر بمونند.

“جماعت سایت های داخل اتاق لزوما در طول COVID-19 امن نیست. بهتر است در طول این موج گرمایی دستورالعمل های دیگری را دنبال کنید.”

کارول ساکنان را تشویق به بررسی خانواده، دوستان و همسایگان، به خصوص بزرگسالان مسن تر و کسانی که در سلامت کم رنگ، و به مردم یادآوری به پوشیدن ماسک چهره همیشه زمانی که در مجاورت افرادی که خانواده خود را به اشتراک نمی.

کارول گفت: “ما می دانیم که این آخر هفته زیبا خواهد بود، اما ما فقط می خواهیم همه به یاد داشته باشید که ما در پاسخ بسیار جدی به این ویروس COVID-19 هستند، “کارول گفت.

Ernesto Guerrero خریداری تهویه مطبوع کوچک این هفته برای لا Tapatia، رستوران خود را در مارتینز، شمال شرق سان فرانسیسکو، که در آن درجه حرارت سه رقمی پیش بینی می شود. اما او گفت که واحد کار زیادی برای خنک کردن مناطق پخت و پز به دلیل اجاق تمام روز اجرا می شود.

“دشوار است. به شما می گم، بچه های آشپزخانه، باید به آنها دستمزد ویژه ای برای خطر اعطا شود، چون در آشپزخانه بسیار گرم می شود.” گوئررو به KTVU-TV گفت.

لس آنجلس باز مراکز خنک کننده، اما با ظرفیت محدود به دلیل ویروس های مورد نیاز دور اجتماعی.

دمای سوختن نگران آتش نشانان در حال مبارزه با فروغ است که خانه های متعدد یکجا و در نزدیکی محله های روستایی و شهری فوران کرده اند و از طریق قلم مو خشک و تندرو رانندگی می کنند.

علاوه بر احتمال سکته مغزی گرما و سایر بیماری های آب و هوایی گرم، افسران بهداشتی نگران بودند که مردم سواحل، دریاچه ها و دیگر مناطق تفریحی را بدون زیر ماسک و دستورات دور اجتماعی بسته بندی کنند – نگرانی عمده ای در ایالت که بیش از ۶۰۰ هزار مورد کوروناویروس دیده است.

اسرائیل پس از موج گرمای مه، شاهد یک موج گرمایی COVID-19 بود که به مقامات مدرسه الهام بخشید تا اجازه دهد کودکان ماسک های خود را بردارند، دکتر جرج رادرفورد، اپیدمیولوژیست دانشگاه کالیفرنیا، سان فرانسیسکو، به سان فرانسیسکو کرونیکل گفت.

رادرفورد گفت: «مردم می خواهند وقتی داغ است ماسک های خود را در بیاوبند. “اين کارو نکن”

نویسنده کارکنان سان صحرا ملیسا دانیلز در این گزارش مشارکت داشته است.

88801100011088کالیفرنیا روز جمعه دستور قطع برق نورد را برای اولین بار از سال 2011 به عنوان یک موج گرمایی در سطح ایالت سیستم الکتریکی خود را تیره و تار کرد.

    

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>