برخی از WAP (مرطوب- بارش الاغ) است باعث سیل فلش در سنت لوئیس امروز

برای بزرگ شدن کلیک کنید Yep, that's some WAP. - SCREENGRAB FROM @FMTHEWEATHERMAN / TWITTER

پس از آن طوفان وحشتناک چند روز پیش، ما فکر می کردیم که ما ممکن است استراحت برای زمانی که آن را به آب و هوای شدید می آید، اما آسمان نشان دادن مانند آن بهار در خارج از.

برخی از بارش مرطوب الاغ است باعث سیل فلش در سراسر غرب میانه امروز, و برخی از بدترین آن را می توان یافت درست در اینجا در سنت لوئیس.

این فیلم ها را از ماشین هایی که در بلوار لیندل در غرب مرکزی به سر می برن، بررسی کنید. مردم بايد از ماشين هاشون نجات پيدا کنن

يه ويکس، اون بيرون ترسناک به نظر ميرسه اگر شما در حال رانندگی در اطراف، لطفا به توصیه هر هواشناس محلی و “به دور خود غرق نمی شود.” اکثر مرگ و میر ناشی از سیل های فلش از افرادی که در گیر و غرق شدن در ماشین های خود رخ می دهد، بنابراین اگر شما آب ایستاده را ببینید، به دور خود و پیدا کردن مسیر دیگری به مقصد خود را. یک موتورسوار رشته ای دیگر را به لیست کارگران اورژانس که در حال حاضر مشغول هستند اضافه نکن.

حتی شهر سنت لوئیس هم در مورد خطر هشدار داده است:

در اینجا آنچه که متخصصان آب و هوا می گویند :

و در اینجا برخی از واکنش های محلی به وضعیت:

اون بيرون در امان باش، سنت لوئيس

نویسنده در [email protected]

  • برای خبرنامه های هفتگی ما ثبت نام کنید تا آخرین اخبار، کارها و مکان های خوردن حق تحویل داده شده به صندوق پستی شما را دریافت کنید.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>