می دهد

فیس بوک در حال راه اندازی ابزار ی در روز پنجشنبه است که به معنای کمک به ثبت نام حداقل 4 میلیون آمریکایی برای رای دادن در پیش از انتخابات سال 2020.

مرکز جدید اطلاع رسانی رای دهندگان این شرکت یک مرکز در هر دو فیس بوک و اینستاگرام است که به شما یک راه آسان برای بررسی اگر شما ثبت نام برای رای دادن را می دهد. اگر شما نیستید، فیس بوک شما را به کلیک بر روی لینک که در آن شما می توانید در دولت خود را ثبت نام کنید.

مرکز اطلاعات رای دهندگان اطلاعاتی درباره نحوه رای دادن – از جمله نحوه رای گیری از طریق ایمیل، اگر گزینه ای باشد که در آن زندگی می کنید، را شامل می شود. فیس بوک همچنین با استفاده از ابتکار عمل به کاربران برای ثبت نام به عنوان کارگران نظرسنجی، که در عرضه کوتاه به دلیل Covid-19. تلاش های فیس بوک در بخشی از پاسخ به همه گیر است، که طی آن انتظار می رود بیش از هر زمان دیگری مردم رای گیری با استفاده از صندوق های رای گیری را انجام دهند، به جای رای دادن به صورت شخصی. به تازگی، در مورد این روند، سردرگمی و اضطراب زیادی وجود دارد، که در بخشی از آن توسط رئیس جمهور ترامپ و دیگر سیاستمداران در مورد صحت رای گیری در فیس بوک و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی، اظهارات نادرستی را بیان می کنند، ادامه دارد.

مرکز جدید رای گیری فیس بوک تلاشی است برای تعیین حقایق درست در مورد رای گیری، و این شرکت گفت که آن را با استفاده از منابع سیاسی بی طرف مانند مرکز سیاست دو حزبی برای انجام این کار است. اما فیس بوک از بررسی حقیقت یا حذف اطلاعات گمراه کننده ای که رئیس جمهور ترامپ در پلت فرم خود در مورد رای گیری پستی به اشتراک گذاشته است، چیزی که به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است، متوقف شده است. ماه گذشته، فیس بوک شروع به اضافه کردن لینک به اطلاعات رای دهندگان در زیر نوشته های سیاستمداران در مورد رای گیری، و می گوید آن را شروع خواهد کرد که اعمال برچسب به همه کاربران نوشته ها در مورد رای دادن به جلو. اما این لینک ها درست نمی کنند اطلاعات غلط زمانی که سیاستمداران آن را ارسال می کنند.

در اینجا آنچه را که مرکز جدید رای دادن اطلاعات خواهد شد مانند:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de