قلم مو آتش گسترش می یابد به 6،000 هکتار در نزدیکی دریاچه هیوز، شمال سانتا کلاریتا دره

به گزارش اداره آتش نشانی شهرستان لس آنجلس، تخلیه در بخش هایی از شمال شهرستان لس آنجلس پس از آتش سوزی برس هزاران هکتار در یک ماده از ساعت گسترش داده شد.

تا حدود ۶ بعد از شب، آتش سوزی که به دریاچه آتش لقب داده شده بود، گزارش شد که در منطقه دریاچه هیوز، واقع در جنگل ملی آنجلس در شمال دره سانتا کلاریتا، ۶۰۰۰ جریب زمین اندازه گیری می شود.

آتش سوزی حدود ساعت ۴ بعد از شب در گرفت و در سراسر منطقه ٔ ناهمتای این شهرستان گسترش یافته است. خانه های واقع در جاده دریاچه هیوز در غرب کاج کنیون و جنوب جاده خشک گلچ تحت دستورات تخلیه اجباری بودند.

آلواز دود را می توان از ده ها مایل دورتر به عنوان آتش سوزی در زمین های تند با دسترسی دشوار برای آتش نشانان دیده می شود. بخش آتش نشانی شهرستان ونتورا دو تیم اعتصاب یرای کمک به پاسخ آتش برس اعزام کرد.

جرمی چیلدز یک خبر فوری و گزارشگر ایمنی عمومی است که شیفت شب را برای ستاره شهرستان ونتورا پوشش می دهد. او می تواند با تماس 805-437-0208 و یا ایمیل به [email protected] همچنین می توانید او را در توییتر @Jeremy_Childs.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>