برای بزرگ شدن کلیک کنید It's coming. - MR. NIXER / FLICKR

به زودی طرفداران میسوری از سان آنتونیو بر اساس Whataburger نمی خواهد که برای یک سفر جاده ای صبر کنید تا درمان تگزاس مورد علاقه خود را دریافت کنید.

در جشن هفتادمین سالگرد آن، زنجیره فست فود افسانه ای Whataburger اعلام کرد که بازار خود را به میزوری، کانزاس و تنسی گسترش می دهد.

آنها در حال برنامه ریزی برای ساخت 35 رستوران در سال آینده (25 مکان های زنجیره ای و ده حق رای دادن) و همچنین اعلام کرده اند که اولین کامیون مواد غذایی و تمرکز دوباره بر روی برنامه موفقیت دانشجویی Whataburger تغذیه خود را به ارائه غذا، بورسیه و مشارکت جامعه به “حمایت از دانش آموزان در دستیابی به موفقیت است.”

نام تجاری در حال گرفتن گام های نوآورانه برای دیدار با نیازهای نسل بعدی از طرفداران Whataburger – در حالی که هنوز هم نگه داشتن درست به چیزهایی که مهم به مشتریان دیرينه ما،” مدیر عامل Whataburger گفت: اد نلسون. “در امان بمون” ما نمی توانیم منتظر بمانیم که در زمان مناسب، در فرد جشن بگیریم.”

Whataburger در اخبار اغلب در زمان های اخیر به عنوان مورد علاقه از رئیس جمهور سابق امیدوار Beto O’Rourke بود، که نشان داد غرور تگزاس خود را با ساخت توقف مکرر به مکان های مختلف از زنجیره ای که او در سراسر ایالت تور.

اخبار بیشتر در مکان های Whataburger به عنوان ما آن را داشته باشند، اما در اخبار برگر دیگر: تکان Shack است به دنبال اضافه کردن درایو از طریق. به عنوان پاسخ به همه گیر، زنجیره ای (آغاز شده توسط سنت لوئیس متولد restaurateur دنی مایر) به دنبال اضافه کردن پیاده روی و درایو را از طریق خطوط وانت بنابراین مشتریان می توانند پیش سفارش غذا و سپس آن را با خیال راحت و به راحتی دریافت کنید.

نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • برای خبرنامه های هفتگی ما ثبت نام کنید تا آخرین اخبار، کارها و مکان های خوردن حق تحویل داده شده به صندوق پستی شما را دریافت کنید.
  • ما را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de