مقامات اصرار رانندگان به سرعت پس از چهار خرس زده بودند توسط وسایل نقلیه و دو کشته در پارک ملی یوسمیتی در هفته های اخیر.

بازمانده خرس معتقد بودند به زخمی توسط وسایل نقلیه رفتن سریع تر از 25 مایل در ساعت سرعت محدود می کند.

خدمات پارک های ملی تخمین می زند که بیش از 400 خرس شده اند برخورد با خودرو در پارک قدمت آن به سال 1995 Fresno Bee newspaper گفت. حیات وحش و مناطق حفاظت تاسیس شد برای رانندگان برای آرام کردن و کمک به حفاظت از حیوانات است.

مقامات درخواست مهمان برای گفتن پارک رنجرز اگر آنها ضربه هر گونه حیوانات با اتومبیل های خود را.

یوسمیتی باز است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما تنها به مهمانان که رزرو.

با توجه به ورود در پارک “خرس تیم وبلاگ” پارک کارکنان گفت که خرس مجروح شدند لنگش اما از آنجا که آنها نمی شد اسیر “ما هرگز نمی دانیم که شدت صدمات خود را.”

در سراسر پارک, نشانه های کنار جاده ای در محل با یک پیام است که بار خوانده شده “بالا بردن سرعت کشته شدن خرس” و یک تصویر از یک خرس بر روی آنها. نشانه های علامت گذاری مکان های از خرس جایی که آنها شده اند در برخورد با یک خودرو در این سال و یا که در آن خرس شده اند اغلب آمار در سال های گذشته.

نشانه ها حذف هر زمستان و دوباره قرار داده تا به عنوان حوادث رخ می دهد به عنوان یک یادآوری برای بازدید کنندگان برای آرام کردن و حفظ مواظب برای حیات وحش است.

رنجرز توصیه می شود رانندگان که اگر آنها ضربه یک حیوان در حالی که در یوسمیتی و نیاز فوری رنجر پاسخ به آنها می تواند گزارش آن را به پارک اورژانس مرکز ارتباطات در (209) 379-1992 و یا ترک یک پیام در نجات یک خرس تدریس خصوصی در (209) 372-0322 اگر شما بر این باورند که حیوانات است uninjured.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de