اسکات مکنزی اهدای او میلیاردها بسیار سریع تر از سابق او جف بزوس

یک سال پیش جف و مکنزی بزوس رکورد با بزرگترین طلاق حل و فصل است. در جولای 28, MacKenzie بزوس (در حال حاضر اسکات مکنزی) اعلام کرد که او را به صرف زمان با هدف تنظیم یک مقدار بیشتر الهام بخش رکورد — چگونه سریع او می تواند پول را دور.

زمانی که زن و شوهر طلاق در سال 2019 بودند تقسیم بزرگترین ثروت شخصی در تاریخچه تخمین زده می شود در آن زمان در حدود 145 میلیارد دلار. زن و شوهر اعلام کرد که حل و فصل در ماه آوریل 2019 که در سمت چپ جف بزوس 75 درصد از آمازون ثروت در حالی که اسکات ترک ازدواج با 35 میلیارد دلار ساخت خود را در زمان اعلام سوم-ثروتمندترین زن در جهان (اخیر فوربس رتبه بندی در حال حاضر او در چهارم).

حق دور اسکات نشان داد که رویکرد او به انسان دوستی خواهد بود عمیقا متفاوت از رویکرد او و بزوس تا به حال استفاده می شود به عنوان یک زن و شوهر. جف بزوس را پیشتاز به انسان دوستی محدود شده است. در حالی که ثروتمندترین مرد جهان است را امضا دادن تعهد به نهایت اهدا سهم قابل توجهی از ثروت خود را و او اهدا به مراتب کوچکتر و درصد آن نسبت به سایر فوق العاده ثروتمند و ارقام مانند بیل گیتس و مارک زوکربرگ وارن بافت یا مایک بلومبرگ. هنگامی که او به من انتقاد رویکرد خود را برای عدم دقت و وضوح.

یک ماه پس از طلاق, اسکات امضا دادن تعهد که بزوس هرگز. “من یک مقدار نامتناسبی از پول برای به اشتراک گذاشتن” او نوشت: در تعهد نامه. “من نمی خواهد صبر کنید. و من را در آن نگه دارید تا زمانی که ایمن خالی است.” و به نظر می رسد مانند او شده است اقدام به اعلام.

یک سال بعد او منتشر کرده است یک به روز رسانی و آن را شگفت انگیز یک. در سال گذشته او اهدا کرده است 1.7 میلیارد دلاری به 116 سازمان مشغول به کار در زمینه های مورد علاقه به او از نژادی عدالت و تجاوز برابری به تغییر آب و هوا و بهداشت جهانی.

تمام سازمان های ذکر شده در حال تاسیس سازمان های غیر انتفاعی انتخاب اسکات می گوید برای رهبری آنها را “سابقه مدیریت موثر و تاثیر قابل توجهی در زمینه های خود را.” بزرگترین منطقه از کمک های مالی — $586.7 میلیون — رفت و به سازمان های کار بر روی نژادی سهام که در آن موضوع آگاهی رشد کرده است به سرعت بیش از چند ماه گذشته اعتراض برانگیخت توسط جورج فلوید را به قتل توسط پلیس مینیاپولیس. دیگر اولویت شامل تحرک اقتصادی ($399.5 میلیون دلار) برابری جنسیتی بهداشت عمومی و توسعه جهانی (بیشتر در مورد این زیر).

کل مبلغ 1.7 میلیارد — بدیهی است که فقط بخشی از ثروت خود را, اما آن را عمیقا غیر معمول برای میلیاردرهای به دور است که این مقدار پول به سرعت به خصوص بدون یک موجود سازمان برای انجام کمک مالی تحقیق و بررسی.

او روش های بیش از حد غیر معمول هستند. “این یک هدیه ای است که فقط سقوط از آسمان” Jorge والنسیا مدیر اجرایی و مدیر عامل یکی از کسانی که 116 سازمان نقطه بنیاد گفت: کرونیکل از انسان دوستی. این سازمان ارائه می دهد که کمک هزینه تحصیلی به تجاوز+ دانش آموزان نیست درخواست برای اعطای بود و هیچ اتصال به اسکات.

و در حالی که آن را مشترک برای خیر به کمک های مالی است که محدود برای یک هدف خاص پرداخت می شود در طی چندین سال و یا مشروط مختلف معیار برای اعطای موفقیت اسکات می گوید او هیچ کدام از آن. “من به هر سهم و آنها را تشویق به صرف آن در هر آنچه آنها باور دارند که بهترین خدمت تلاش های خود را. مگر اینکه سازمان رهبری درخواست در غیر این صورت تمام تعهدات پرداخت شد و جلو و چپ و بدون محدودیت به ارائه آنها را با حداکثر انعطاف پذیری” او نوشت: در اطلاعیه.

“این جالب مقایسه با بیشتر تکنوکرات دادن از تکنولوژی میلیاردرهای” راب رایش یک استنفورد فیلسوف می نویسد که در مورد نقش انسان دوستی در جامعه به من گفت.

یکی دیگر از جالب مقابل راه اسکات با نزدیک شدن به انتشار دادن او. اعلام دو سال پیش که جف بزوس برنامه ریزی شده را 2 میلیارد دلار به آموزش و پرورش و بی خانمانی موسسات خیریه را به خود جلب رایش می گوید: “هیاهو با صفر را پیگیری کنند.” تقریبا دو سال بعد این وب سایت برای بزوس روز یک صندوق لیست زیر $200 میلیون دلار کمک مالی در حدود 10 درصد از این مقدار در ابتدا متعهد. نیمی از تعهد اولیه بود برای آموزش و پیشرفت در این منطقه شده است به طور رسمی اعلام نشده است (هر چند بزوس نوشته شده به روز رسانی در Instagram).

در سال 2020 بزوس اعلام کرد در Instagram یک برنامه ریزی 10 میلیارد دلار در کمک های مالی برای مبارزه با تغییر آب و هوا از طریق آنچه که او به نام بزوس صندوق زمین. این بزوس زمین صندوق هیچ سایت. بزوس اصلی Instagram پست می گوید که کمک های مالی شروع خواهد شد در این تابستان هر چند آنها به نظر می رسد هنوز آغاز نشده است.

همه این است که غیر معمول نیست (و آن را نمی کند نشان می دهد که بزوس نمی خواهد در نهایت دیدار با تعهدات خود را; او پرداخت کمک های مالی دیگر او از جمله 100 میلیون دلار به تغذیه امریکا برای coronavirus امداد در اوایل این سال). به طور معمول بشردوستانه اطلاعیه گسترده پوشش حتی اگر آنها قابل ملاحظه ای در پیشبرد واقعی پرداخت پول است. و در برخی موارد پول پرداخت شده است به اهدا کننده-توصیه وجوه و یا دستگاه های دیگر که بدان معنی است که آنها ممکن است حتی دیگر برای رسیدن به گیرنده. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با در نظر گرفتن زمان خود را به کمک های مالی در صورتی که به معنی کمک مالی خوب انجام دهد — اما آن را آسان برای تاخیر به این معنی است که بخشندگان لذت بردن از تمام تبلیغات مثبت از عمده اعطای قبل از زندگی هر کسی است بهبود یافته آن است.

اسکات با اعلام هدیه خود را تنها پس از او می خواهم در حال حاضر پرداخت تمام پول اجتناب است که دام — و می تواند یک نگاه اجمالی از یک مدل جدید از نحوه بدهد که با تمرکز بر حرکت پول به سرعت اتصال نمی هر گونه شرایط یا شرایط و تغییر قدرت پویایی بشردوستانه جهان است.

اسکات سریع و عظیم پرداخت و دیگر آزمایش های اخیر به سرعت در حال حرکت مبالغ زیادی از پول را به جایی که آنها مورد نیاز است و با مقدار کمتر در نقد و بررسی و کمتر برنامه از مراحل سنتی در حیطه دادن کمکهای مالی, “ضعیف مورد است که به دور 1.7 میلیارد دلاری دشوار است” رایش گفت. “وجود دارد باقی می ماند یک سوال در مورد این که آیا آن را دشوار است به خوبی انجام دهد.”

با دادن پول به سرعت با حداقل روند کند برخی از معایب.

بسیاری از خیریه مداخلات کار نمی کنند و تفاوت بین بهترین سازمان ها و متوسط سازمان می تواند کاملا بزرگ است. آن را معقول و منطقی است که بسیاری از تأمین کنندگان مالی نمی خواهید به نگاهی که شانس.

اما وجود دارد یک بحث خوب است که حداقل برخی از تأمین کنندگان مالی باید به مقدار زیادی از کمک های مالی بسیاری که ممکن است نا امید آنها به هر حال. بررسی اغلب می افزاید: تعداد زیادی از بالای سر و تاخیر و مشکلات ارتباطی برای موسسات خیریه; روند سریع تر می شود که پول که در آن مورد نیاز زودتر می تواند یک تفاوت بزرگ را. در برخی از زمینه های خاص (مثلا علمی) مطالعات نشان داده اند که تمام تلاش-کار فشرده برای پیدا کردن “بهترین” کمک های مالی نسبتا دلخواه; محققان موافق نیستم با یکدیگر رتبه بندی در همه. در یک مورد که شما نیز ممکن است فقط پول درب با حداقل بررسی صلاحیت — به عنوان اسکات انجام داده است.

و در برخی از مناطق مانند coronavirus کمک گرفتن پول به مردم به سرعت است که واقعا مهم است. اگر آن ماه طول می کشد به یک کمک مالی و ماه بیشتر برای پول می رسند ممکن است آن را خیلی دیر شده برای کمک به. اسکات اهدا به GiveDirectly غیر انتفاعی است که به مردم پول نقد هیچ رشته متصل است که به طور چشمگیری گسترش عملیات خود در این سال به منظور کمک به مردم در سراسر جهان در مقابله با کروناویروس بحران است.

اسکات تیم رسیده به GiveDirectly پس از در حال حاضر در حال انجام تحقیقات خود GiveDirectly مدیر عامل جو هیوستن به من گفت. بسیار کمی کارکنان زمان گره خورده بود تا در ساخت کمک مالی اتفاق می افتد. (غیر انتفاعی آهنگ که چگونه بسیاری از منابع صرف هر دلار مطرح کرد و گفت که اسکات هدیه یکی از پایین ترین نمره که متریک آنها می تواند به یاد داشته باشید.) پول وارد شده در اوایل ماه ژوئن و 95 درصد از آن ارسال به گیرندگان در عرض 10 روز.

“همه گیر دادن به اهدا کنندگان تجربه در توزیع بیش از کمر در انسان دوستی” هیوستن به من گفت به طوری که کمک می رسیدن به مردم به عنوان سریع به عنوان آن نیاز است. “امید من این است که زمانی که مردم فقط به دنبال کمک به آنها را با آن شروع به طور کلی.”

دیگر وجود دارد مشکلات را به تلاش برای هدیه دادن پول به سرعت هر چند اسکات اجتناب شود بسیاری از آنهایی که بزرگترین. تعداد زیادی از اهدا کنندگان زیادی ساخت هدایای شدند به سوی اهداف مانند استنفورد هاروارد یا MIT — بزرگ پژوهشی دانشگاه با کارکنان اهدا کننده روابط بخش است که می تواند جذب عظیم هدیه. (“برای عشق به خدا غنی مردم متوقف کالج آیوی لیگ پول” همکار من دیلن ماتیوز نوشت: پس از یک مگا چنین هدیه و من موافقت می کنم.) اسکات اهدا به چندین تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در هر مورد به او کمک مالی 20 میلیون دلار به 40 میلیون دلار بود که بزرگترین کمک مالی در تاریخ است.

پول کمک خواهد کرد “بلند کردن بار مالی خارج از مستحق دانش آموزان و کمک به پایان می رسد دیدار به طوری که آنها می تواند تمرکز بر فارغ التحصیلی در زمان” دانشگاه هاوارد در بیانیه ای گفت. “این عمل خالص از خیرخواهی است که به وضوح یک بازی را تغییر و آن را نمی تواند در یک زمان بهتر” همپتون جمهور William R. Harvey گفت: HBCU هضم است.

به طور کلی چیدن سازمان های اجرا شده توسط مردم آسیب دیده از نزدیک با بی عدالتی اسکات هدف قرار داده بود یک اولویت است. “در این فهرست 91 درصد از نژادی-سهام سازمان در حال اجرا توسط رهبران رنگ 100 درصد از تجاوز+ حقوق صاحبان سهام سازمان در حال اجرا توسط LGBTQ+ رهبران و 83 درصد از جنسيت-سهام سازمان در حال اجرا توسط زنان, آوردن زندگی تجربه به راه حل برای عدم تعادل نظام اجتماعی,” او نوشت: در یادداشت اعلام هدیه.

که در واقع ممکن است مفید ارائه می کنند لنز برای ارزیابی او کمک های مالی. اسکات مکنزی نمی داند که چگونه به حل نژادی عدالت حقوق زنان و یا تجاوز+ برابری. او فقط اتفاق می افتد به, بر خلاف بسیاری از ما در اختیار $35 میلیارد و بنابراین او تصمیم گرفت که اگر او به مقدار از این پول به فعالان و تجاوز+ فعالان زنان و فعالان احتمالا آنها بهتر خواهد بود مناسب تر از او است به شکل از چگونه پول صرف می تواند به حل این مشکلات است.

همین موضوع تکرار میشود و در اسکات نامه و در سازمان های غیر انتفاعی’ توصیف ، وجود ندارد بسیار بررسی صلاحیت به دلیل اسکات نیست به خصوص انتظار می رود که او بهتر است در بررسی از این سازمان ها هستند. نبود محدودیت در کمک های مالی به دلیل اسکات نیست به خصوص در باور او مناسب تر از گیرندگان به حدس بزنید چه محدودیت مفید خواهد بود. او “اعتماد رهبران سازمان انتخاب” رایش به من گفت: “بسیار عمدی چشم نسبت به رهبران با زندگی تجربه کار آنها در حال انجام است.”

چیزی عمیقا الهام بخش در مورد آن است. من به نفع خیر قرار دادن کار برای شناسایی موثر ترین روش برای مشکلات اجتماعی و مستقیم پول خود را با دقت آن را انجام دهد خوب ترین زمانی که آنها باید از این منابع برای انجام این کار است. من فکر می کنم که کار است که اغلب به خوبی به ارزش تلاش.

“وجود دارد اتاق را برای بزرگتر, پایه, بنیاد بیل و ملیندا گیتس است که نوع سنگین وزن مدل” هیوستن به من گفت وقتی که من پرسید که آیا بیشتر خیر باید تقلید اسکات. “اما من خوشحالم که بیشتر وجود دارد نمونه هایی مانند [مکنزی] بزوس مانند توییتر جک دورسی” که در آن خیر و خون گیری به سرعت و اعتماد به تصمیم گیری برای دیگران.

اگر شما $35 میلیارد دلار است که واقعیت ندارد به خودی خود شما را واجد شرایط برای کشف کردن که چگونه به تعمیر جهان — و اگر شما فکر می کنم که دیگر مردم بیشتر واجد شرایط, شما ممکن است تصمیم می گیرید بهترین برنامه این است که فقط با بیل پول درب به طوری که آنها می توانید با آن اجرا کنید. به نظر می رسد که اسکات مکنزی رویکرد به انسان دوستی تا کنون — و یک جامعه دست و پنجه نرم کردن با نقش میلیاردرهای در جهان ما و در ما دادن باید به تماشای.

ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagrabuy stripe accountPendik Eskort Kızlaristanbul kadıköy escortinstagram gizli hesap görmeinstagram not sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü