چرا Facebook و توییتر نمی خواهد واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین ادعاهای دروغین در مورد رای گیری

Twitter و Facebook نه واقعیت-بررسی واقع نشده ادعا می کند در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری در سال 2020 انتخابات ارسال شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو سیستم عامل های چهارشنبه. انفعال خشمگین کرده است برخی از منتقدان که می گویند این شرکت ها اجازه می دهد تا گسترش خطرناک اطلاعات غلط به رفتن بدون کنترل آنلاین, آسیب رساندن به یکپارچگی در انتخابات به عنوان یک کل.

مغلوب ساختن پیشی جستن پست های ساخته شده کاملا بی اساس ادعا که جهانی رای-با-ایمیل یک عمل است که در آن ایالت به طور خودکار ایمیل های رای به همه ثبت نام رای دهندگان منجر به بسیاری از “نادرست” و “تقلب” در انتخابات تاریخچه و سپس در ادامه به نشان می دهد به تأخیر انداختن انتخابات “تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای می دهند.”

بالا جمهوریخواه و دموکرات قانونگذاران به سرعت تعطیل تهمت پیشنهاد که ما باید تاخیر انتخابات چیزی است که رئیس جمهور می خواهم نیاز به دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان ” تصویب ، آن را غیر قانونی خواهد بود اگر او تلاش برای به تاخیر انداختن انتخابات خود را با استفاده از قدرت.

در ضمن من به عنوان همکار بورسی ایان Millhiser توضیح داده شده است وجود دارد هیچ شواهد قابل توجهی است که رای گیری از طریق پست منجر به نادرست یا جعلی نتایج جستجو. در واقع اورگان تنها دیده می شود در حدود یک دوجین از موارد تقلب از 100 میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای در دو دهه گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن است با این وجود یک عادت از شک در مشروعیت پست الکترونیکی-در رای گیری. رئیس جمهور آخرین نظرات بخشی از یک الگوی او حمله یکپارچگی 2020 انتخابات با ساخت اظهارات نادرست در این زمینه است.

پس چرا نیست Facebook و توییتر انجام هر چیزی در مورد اطلاعات غلط در مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین پست ؟

یک سخنگوی Facebook Recode گفته است که این شرکت نمی خواهد اقدام به دلیل طولانی آن سیاست نه واقعیت-چک کردن سیاستمداران است. (این شرکت را جای یک لینک برای ثبت نام رای دهندگان اطلاعات زیر مغلوب ساختن پیشی جستن پست چیزی آن را برای همه پست در مورد رای دادن در انتخابات.) این سیاست دست به سمت تعدیل سیاستمداران است که در خط با مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ فلسفه ساخت Facebook یک پلت فرم باز برای بحث و گفتگو و نه به عنوان یک “داور از حقیقت” در مسائل سیاسی. این چیزی است که سازمانهای مدافع حقوق مدنی تبلیغ و حتی برخی از زوکربرگ خود کارکنان به طور فزاینده تقبیح.

توییتر اما آیا این حق را به واقعیت-بررسی سیاستمداران تحت آن اطلاعات غلط سیاست. در ماه مه این شرکت قرار داده شده یک برچسب هشدار دهنده بیش از یک جفت از مغلوب ساختن پیشی جستن پست ها به دروغ ادعا می کنند که پست الکترونیکی-در رای گیری در کالیفرنیا منجر به تقلب. زمانی که Recode خواسته توییتر چرا شرکت واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن در پست قبلی حاوی ادعاهای دروغین در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری اما موفق به انجام این کار در این زمان در اطراف یک سخنگوی این شرکت گفت: Recode که تحت سیاست های شرکت توییتر را پایین گسترده غیر بیانیه های خاص” در مورد صداقت از انتخابات و یا مدنی فرآیندهای.

رسانه های اجتماعی شرکت انفعال در این پست بود با سرعت ملاقات با مقاومت از گروه های آزادی های مدنی از قبیل رنگ و تغییر NAACP صندوق دفاع حقوقی.

به طور مشابه, Jesse Lehrich که از بنیانگذاران سازمان های غیر انتفاعی, پاسخگو, فن آوری, است که فشار Facebook برای تشدید قوانین آن در مضر سخنرانی هشدار داد که با انجام هیچ چیز رسانه های اجتماعی شرکت می تواند مشکل را تشدید کند اطلاعات غلط آنلاین. “سیستم عامل باید بلافاصله حذف و یا به وضوح برچسب و محدود کردن دسترس — امروز صبح پست و اجرای انتخابات اطلاعات غلط سیاست هایی است که در پاسخ به تهدیدات ما چهره” Lehrich در بیانیه ای گفت.

این قابل درک است که چرا شرکت های فن آوری مانند Facebook و Twitter نمی خواهید به دیده می شود به عنوان بیش از حد دخالت در مسائل سیاسی به عنوان این می تواند دعوت شکایت که آنها طرفدار یک طرف بیش از طرف دیگر است. در کنگره شنوایی ضد تراست در چهارشنبه خواهان چکش زوکربرگ به عنوان به خوبی به عنوان مدیر عامل گوگل Sundar Pichai به اتهام “ضد محافظه کار دارد.” برای حمایت از این اتهامات به نمایندگان مجلس ارائه لرزان شواهد از جمله حذف مواد مضر تئوری های توطئه ترویج تهمت و خانواده اش مربوط به کوروناویروس.

تهمت های اخیر بیانیه همچنین آمده است در زمانی که دولت با آن مواجه است اتهامات مانع خدمات پستی ایالات متحده. در حالی که USPS شده است مبارزه به ویژه در گیر این رو گزارش های جدید از فشار مالی تحت یک مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب postmaster عمومی, Louis DeJoy. تحت DeJoy را رهبری USPS بنا به گزارش رسیده است که برنامه ریزی برای تاخیر در تحویل نامه و بریده بریده اداره پست ساعت به صرفه جویی در پول.

یکی از چیزهایی که آخرین پست های ساخته شده روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن است افزایش حملات خود را در مشروعیت ما روند انتخابات از طریق رسانه های اجتماعی — که اگر آن را ترجمه به دنیای واقعی اقدام ارسال می تواند این کشور را به آنچه که بسیاری از استدلال است خطرناک و بالقوه قانون اساسی-بحران خاک. این سوال برای Facebook و Twitter است که تا چه حد آنها را ادامه خواهد داد به دست کردن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>