وسلی زنگ نمی محاکمه دارن ویلسون در مرگ مایکل براون

برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis Prosecuting Attorney Wesley Bell. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • St. Louis تعقیب وکیل Wesley بل.

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شد پس از انتشار شامل کسب اطلاعات بیشتر و نقل قول از St. Louis County تعقیب وکیل Wesley بل.

St. Louis تعقیب وکیل Wesley بل است که قصد ندارم به تعقیب سابق فرگوسن افسر پلیس دارن ویلسون برای قتل مایکل براون.

بل اعلام کرد تصمیم خود را در این بعد از ظهر گفتن St. Louis Post-Dispatch نویس تونی مسنجر خبری قبل از برنامه ریزی کنفرانس خبری.

ویلسون به ضرب گلوله هجده ساله قهوه ای در Aug. 9, 2014 پس از یک درگیری در خیابان. قتل برانگیخته ماه از تظاهرات منجر به افزایش سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“اگر چه این مورد نشان دهنده یکی از مهم ترین لحظات در سنت لوئیس’ تاریخچه سوال برای این بود یکی ساده است: ما می تواند ثابت کند فراتر از شک معقول است که وقتی دارن ویلسون به ضرب گلوله مایکل براون او مرتکب قتل یا قتل نفس تحت میسوری قانون است?'” بل گفت: در کنفرانس خبری. “پس از مستقل و در عمق بررسی از مدارک ما نمی توانیم ثابت کنیم که او انجام داد.”

بل مواجه شده است و سوالات در مورد اینکه آیا او خواهد بازگشایی پرونده پس قبل از او در زمان ، حداقل در بخش انتخابات خود را به عنوان یک اصلاح فکر دادستان بود و مدتها در انتظار ملامت به سلف خود باب McCulloch که نظارت اصلی پرونده است.

در بحث کنفرانس خبری در سال 2014 McCulloch اعلام کرد که هیات منصفه تصمیم به متهم ویلسون جزئیات زیادی از شواهد دادستان گنجانده شده در طول تحقیق.

“شواهد فیزیکی تغییر نمی کند به دلیل فشار افکار عمومی و یا شخصی را در دستور کار خود” McCulloch گفت: در آن زمان. “شواهد فیزیکی به نظر نمی آید دور که وقایع آشکار و یا بلوک و یا اضافه کردن به حافظه است. شواهد فیزیکی ثابت می ماند و مانند آن را به یک پایه محکم است که در آن موارد ساخته شده است.”

نقش خود را در این مورد خواهد سگ او بقیه زندگی حرفه ای او و در نهایت هزینه او کار خود را. فعالان که متهم به McCulloch از تانک مورد بیرون آمد سخت در برابر او خود را در طول re-انتخابات — و کمک به تقویت بل برای پیروزی در سال 2018 است.

اما بل عمدتا ماند آرام در مورد اینکه آیا او برنامه ریزی شده برای بازگشایی پرونده. این بعد از ظهر به دفتر او فرستاده رسانه ها هشدار آشکار نه تنها که دادستان به پایان رسید تجدید تحقیقات اما بل که اعلام یک تصمیم در کنفرانس امروز.

او به رسول خبر اول:

“در پایان ما می توانیم اخلاقی را در این مورد به محاکمه” بل گفت: با توجه به مسنجر. “ما بررسی نمی تبرئه دارن ویلسون.”

در این کنفرانس خبری بل به خبرنگاران گفت: re-تحقیقات شروع شد و حدود پنج ماه پیش و به این نتیجه رسیدند حدود دو هفته پیش. اعضای یک اعتقاد یکپارچگی واحد در دفتر او عمدا خود را نگه داشته راز کار حتی از دیگر شهرستان دادستان برای جلوگیری از تحت تاثیر هر کسی زنگ اضافه شده است. او گفت این بود: “تصمیم دشوار” به تعقیب Wilson اما “ما فقط می تواند وجود ندارد با این شواهد ما بود.”

او گفت: دادستان تحویل اخبار به بل خانواده در فرد است.

“ما نمی تواند به خانواده خود آنچه را که آنها می خواستند اما ما حفظ تعهد ما به این جامعه” او گفت:.

وزارت دادگستری رسیده بود یک نتیجه مشابه در سال 2015 در مورد شواهد و مدارک علیه ویلسون.

بل تصمیم به احتمال زیاد پایان برای قهوه ای را به خانواده و هواداران امید برای ویلسون به تحت تعقیب برای قتل.

دنی Wicentowski کمک به این داستان.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Michael Brown's family called for a new investigation into Darren Wilson on the five-year anniversary of the teen's death. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • مایکل براون خانواده به نام برای یک تحقیق جدید به Darren Wilson در پنج سال سالگرد نوجوان مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>