ما آموزش پلیس به رزمندگان و سپس ارسال آنها را به مددکاران اجتماعی

ریچارد نیکسون به نام نیروهای پلیس “واقعی خط مقدم سربازان در جنگ با جرم و جنایت است.” بیل کلینتون در مراسم امضای برای 1994, جرم, لایحه آنها را به نام “شجاع مردان و زنانی که به قرار دادن زندگی خود را در خط برای ما هر روز است.” در سال 2018 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توصیف کار خود را به عنوان شرح زیر است: “هر روز ما افسران پلیس نژاد به تاریک متحدان و خیابان ها خلوت و بر روی درب خانه از سخت ترین جنایتکاران … بدترین بشریت است.”

برای دهه جنگجو پلیس شده است محبوب تصویر پلیس در آمریکا تقویت شده توسط تلویزیون نشان می دهد, فیلم, رسانه های پلیس استخدام ویدئوها پلیس رهبران و مقامات دولتی.

این تصویر تا حد زیادی گمراه کننده است. پلیس مبارزه با جرم و جنایت تا مطمئن شوید — اما آنها عمدتا به نام به به, مددکاران اجتماعی, درگیری واسطه ترافیک, مدیران, بهداشت روان, مشاوران, گزارش مفصل نویسندگان محله patrollers و سطح پایین مجریان قانون گاهی اوقات در طول یک شیفت. در واقع اکثریت قریب به اتفاق افسران صرف تنها بخش کوچکی از وقت خود را در پاسخ به جنایت خشونت آمیز.

این نهاد مدنی و مردمی در امریکا منعکس نمی کند که واقعیت است. ما آماده افسران پلیس برای یک شغل ما آنها را تصور کنید که به جای نقش آنها در واقع انجام است. پلیس استخدام می شوند به طور نامتناسبی از نظامی, آموزش نظامی به سبک آکادمی که تمرکز تا حد زیادی در به کارگیری زور و قانون و مجهز به سلاح های کشنده در تمام زمانها و آنها در عمل یک فرهنگ است که طول می کشد افتخار در warriorship مبارزه و خشونت است.

پلیس ضد شورش و سپر بلوک خیابان در ریچموند, ویرجینیا, در جولای 25.
Eze Amos/گتی ایماژ

این عدم تطابق می تواند نگران کننده حتی کشنده — عواقب. موقعیت هایی که با شروع غیرنظامیان فروش سست سیگار اقدام به استفاده از احتمالا ارز تقلبی, خوابیده, مست در اتومبیل های خود را, تفریحی, فروش و یا با استفاده از سطح پایین مواد مخدر نقض جزئی قوانین راهنمایی و رانندگی و یا تماس با پلیس خود را به خاطر آنها در حال تجربه یک سلامت روانی بحران پایان با آن همان شهروندان نامتناسب سیاه آمریکایی بی ارزش کشته شدن به دست یک نیروی پلیس در ابتدا برای برخورد خشونت آمیز و بد مجهز برای مداخلات که تقاضای وساطت deescalation و کار اجتماعی.

“پلیس بسیار مجهز به چکش و اجرای قانون می گوید:” آرتور Rizer یک افسر سابق پلیس و 21 سال کهنه سرباز ارتش ایالات متحده که سر عدالت كيفري برنامه در مرکز-راست R خیابان موسسه. “آنها می دانند که چگونه به استفاده از این ابزار زور و اجبار و به طور موثر. برای هر چیز دیگری آنها فاقد آن هستند. البته که رفتن برای پایان دادن به بد.”

قابل توجه است كه اختلاف نظر در مورد بهترین راه برای تغییر policing. اما به عنوان همکار من هارون راس کلمن اشاره صلیب جناحی ائتلاف در حال ظهور است, محور بر این ایده است که آمریکا متکی به مراتب بیش از حد به شدت در پلیس برای رسیدگی به مشکلات است که باید چیزی برای انجام با آنچه که آنها در حال آموزش دیده و استخدام و مجهز که مسئولیت رسیدگی به.

“این طیف از مجموعه مهارت های ما در حال حاضر درخواست پلیس برای تجسم است که به سادگی نه واقع بینانه می گوید:” کریستی E. لوپز, یک استاد دانشگاه جورج تاون قانون است. “این واقع بینانه نیست به درخواست هر حرفه ای به انجام این کار بسیار است.”

در هفته های اخیر صحبت کردم به یک دوجین فعلی و سابق پلیس, افسران پلیس, اصلاح طلبان دانشمندان حقوقی و criminologists برای درک بهتر این کشنده عدم تطابق در قلب آمریکا پلیس — و آنچه آن را به آن را تعمیر.

بهترین اطلاعات در مورد چگونه افسران پلیس خود را صرف زمان می آید از “تماس برای خدمات” داده های ساخته شده در دسترس عموم توسط فردی از سازمان های پلیس. این اغلب تعریف شده به عنوان تماس اضطراری اپراتور 911 تماس آلارم و رادیو پلیس و تماس غیر اضطراری. بیشتر تماس برای خدمات آغاز شده توسط شهروندان اما اطلاعات من در قرعه کشی اینجا قطاری افسر نهایی طبقه بندی موضوعی حادثه.

داده ها شدت می یابد که افسران پلیس در مجموع صرف اکثریت از وقت خود را در پاسخ به غیر جنایی, تماس, ترافیک مربوط به حوادث و سطح پایین قرار دارد — و تنها بخش کوچکی در جرایم خشونت آمیز.

مورد علاقه من تجسم از این داده ها می آید از سابق بریتانیا افسر پلیس و دانشگاه تمپل گونه که جامعه شناس جری Ratcliffe که با استفاده از داده 2015 از فیلادلفیا یک شهر نسبتا بالا با نرخ جرم و جنایت برای ساخت این گرافیک. مساحت هر یک از جعبه نشان دهنده تعداد حوادث گزارش شده در این دسته:

جری Ratcliffe, هوش-چراغ پلیس

اگر شما چپ یک کمی شما می توانید ببینید که جرایم خشونت آمیز مانند تجاوز به عنف و قتل و تشدید حمله هستند tucked دور در پایین سمت راست گوشه. کمتر جرائم جدی مانند دزدی ، مصرف مواد مخدر و خرابکاری را تا کمی فضای بیشتر, اما نه همه که زیاد است. اکثریت قریب به اتفاق از تماس باید چیزی برای انجام با جرم و جنایت است. در عوض آنها شامل نظم جمعیت, اختلافات داخلی, ترافیک, حوادث و اختلالات جزئی و کل آرایه ای از “بی اساس” خواند که در آن افسر وارد در صحنه تنها به کشف هیچ چیز اتفاق می افتد.

البته دقیق حادثه شکست متفاوت است اما این تصویر کلی نگه می دارد برای تعدادی از ادارات پلیس در شهرهای بزرگ. در ماه ژوئن مقاله ای برای نیویورک تایمز جرم تحلیلگران جف آشر و بن هورویتز حفر طریق تماس اطلاعات برای 10 پلیس و سازمان های که تا به حال ساخته شده از جمله اطلاعات موجود از جمله در مکان های نسبتا بالا با نرخ جرم و جنایت خشونت مانند بالتیمور و نیواورلئان. آنها دریافتند که حوادث است که ملاقات FBI یکنواخت جرم گزارش تعریف جرم و جنایت خشونت آمیز ساخته شده تنها حدود 1 درصد از تماس برای خدمات.

سپس برای تعداد انگشت شماری از سازمان های پلیس است که همچنین ارائه اطلاعات در هنگامی که یک تماس داده شده برای سرویس برای اولین بار گزارش شده و هنگامی که آن حادثه بسته شد آشر و هوروویتس استفاده می شود تفاوت بین این دو عدد برای سنجش زمان افسران در واقع صرف در انواع مختلف از فعالیت های پلیس.

در سراسر این بخش بزرگترین دسته از زمان صرف شده توسط پلیس در “پاسخ به noncriminal تماس” است که تا زمان در حدود یک سوم یا بیشتر از کل در زمان تماس. بعدی بزرگترین گروه “ترافیک” (بیشتر تصادفات) و “جرم و جنایت دیگر” (low-level جرایم مانند مواد مخدر استفاده گریز, رفتار آشوبگرانه و غیره.). تقریبا 10 درصد از پلیس زمان صرف شد “پزشکی” تماس که شامل غیر مربوط به جرم و جنایت فیزیکی شرایط اضطراری. در همین حال پلیس صرف تنها حدود 4 درصد از وقت خود را در پاسخ به جنایت خشونت آمیز و حتی کمتر زمان (نزدیک به 0.1 درصد) در قتل.

“زمانی که من یک افسر من رو در مورد مرده حیوانات, ungovernable کودکانی که حاضر به رفتن به مدرسه و افرادی که تا به حال بدست رفاه خود را چک بزرگسالان که تا به حال شنیده ام از سالمند خود و بستگان و خانواده هایی که نیاز به اطلاع از مرگ شکسته به پایین ماشین شما نام آن را می گوید:” شیث استوتون قانونی محقق در دانشگاه کارولینای جنوبی و سابق تالاهاسی افسر پلیس است. “همه چیز را که نمی شود برخی دیگر از موسسه به طور خودکار به طور پیش فرض به پلیس به مراقبت از است.”

تماس برای اطلاعات خدمات را شامل نمی شود آنچه که پلیس اغلب اشاره به عنوان “اختصاص داده نشده” زمان — ساعت افسران پلیس بین صرف تماس گشت محله مصرف یک وعده غذایی یا پر کردن کاغذ بازی. مطالعات مشاهده ای از افسران گشت پیدا کرده اند که در هر نقطه از 46 درصد به 81 درصد از وقت خود را صرف فعالیت های اختصاص داده نشده. این بدان معناست که مجموع درصد از زمان پلیس صرف پاسخ به جنایت به خوبی می تواند به مراتب کمتر از حتی تماس داده ها نشان می دهد (اصلی استثنا بودن اعضای واحد های تخصصی در گروه عمده مانند قتل و سوات که فعالیت نمی اسیر توسط مطالعات مشاهده ای).

متعدد مطالعات علمی تایید این پایه الگوهای موجود در داده ها. آنها پیدا کردن که افسران گشت — حتی در حومه شهرها و جوامع روستایی که برای اطلاعات عمومی است که اغلب فاقد — صرف اکثریت از وقت خود را در نوشتن گزارش رانندگی در اطراف محله و در پاسخ به غیر جنایی تماس.

این کار این است که 99 درصد خستگی و 1 درصد خالص وحشت می گوید:” متی Bostrom یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه آکسفورد که صرف بیش از 30 سال به عنوان یک افسر پلیس و فرمانده کلانتر در سنت پل ، “بسیاری از آنچه شما در مقابله با نسبتا معمول است.”

او در مقاله اخیر “Disaggregating پلیس تابع” بری فریدمن مدیر پلیس پروژه در دانشگاه نیویورک است از شکسته شدن این گیج کننده مجموعه ای از وظایف و مسئولیت ها به یک تعداد انگشت شماری از متمایز نقش:

  • پلیس ترافیک: اکثر پلیس-غیر نظامی تعاملات را در جاده ها است. پلیس به کمک رشته رانندگان با شکسته به پایین ماشین را گزارش در تصادفات مستقیم ترافیک در اطراف حوادث جدی است که در آن دیگر پاسخ مورد نیاز مجموعه و کارکنان با سرعت “تله” و موضوع استنادهای. و زمانی که پلیس در حال کردن-تماس با آنها صرف بیشتر وقت خود را انجام روال خیابان گشت.
  • واسطه cop: تعداد زیادی از تماس با پلیس درگیر نسبتا جزئی فردی اختلافات: اختلافات بیش از سر و صدا در سطح خاطی, بی ادبی حیوانات خانگی و یا rowdiness; اختلافات بین همسران و اعضای خانواده هم اتاقی و یا همسایه ها. در این شرایط پلیس به نام همه چیز آرام, deescalate و عمل به عنوان مشاور.
  • مددکار اجتماعی پلیس: پلیس کار اغلب شامل جمعیت مانند بی خانمان, افراد, افراد مبتلا به مواد مخدر با استفاده از مسائل و یا کسانی که با بیماری های روانی. این نقش نیست و اغلب دستگیر و در مجموع داده اما پلیس صرف بخش عظیمی از وقت خود را در این توابع.
  • اولین پاسخ: در بسیاری از حوزه های قضایی تنها نهادهای دولتی که در پاسخ به مشکلات 24 ساعت شبانه روز و هفت روز در هفته هستند پلیس و آتش و خدمات اضطراری پزشکی. این بدان معناست که برای اکثریت قریب به اتفاق مشکلات اجتماعی پلیس اغلب به طور پیش فرض نهاد برای مردم به تماس. این است چگونه پلیس گیر تعقیب فراری سگ ردیابی کردن رفاه چک برخورد با شکایت سر و صدا و یک میزبان کامل از مسائل دیگر که به نظر می رسد که هیچ ربطی به پلیس.
  • به مبارزه با جرم و جنایت اجرای قانون پلیس: چیزی است که به توان گفت برای پاسخ سریع با زور و قانون آموزش افراد به شرایط مربوط جدی در فعالیت های جنایی. مطالعات دریابید که این زمان است که عمدتا صرف مصاحبه با شاهدان جمع آوری شواهد مشاوره قربانیان و نوشتن گزارش. “اغلب پلیس تنها وجود دارد را انتخاب کنید تا قطعات پس از این واقعیت می گوید:” پیتر Moskos سابق بالتیمور افسر پلیس و گونه که جامعه شناس در John Jay College. “در زمانی که شما وارد این جرم است که معمولا دیگر در حال پیشرفت است.”

زمان داده شده افسر صرف هر یک از این نقش تا حد زیادی متفاوت است. در شهرهای بزرگتر پلیس کار تمایل به شامل برخورد با بسیاری از سوء مصرف مواد, بیماری های روانی و بی خانمانی. در مناطق حومه های داخلی و بین فردی اختلافات را تا یک بخش بزرگتر از پلیس زمان. در جوامع روستایی پلیس مقابله با تعداد زیادی از منحصر به فرد یکی کردن وظایف.

آنچه باقی می ماند درست در هر یک از این موارد این است که افسران پلیس نیست در درجه اول مبارزان جرم و مجریان قانون; در عوض, آنها را پر کنید از طیف وسیعی از دیگر کارکردهای اجتماعی — اغلب آنهایی که دیگر خدمات اجتماعی و موسسات ندارد و توانایی برای پاسخ به سرعت و یا در همه.

“به عنوان یک جامعه ما تصمیم به رفت و برگشت این مشکلات را کنار گذاشته به جای مقابله با آنها” فریدمن به من می گوید. “و پلیس در حال جارو. آنها نمی خواهند به جارو اما این که دقیقا چه هستند.”

این همه اضافه می کند تا به یک مشکل اساسی با پلیس در آمریکا: ما آماده پلیس برای یک نقش بسیار متفاوت از یکی از آنها در واقع بازی در جامعه است.

یک سال 2016 مطالعه ملی از آموزش 135,000 استخدام سراسر 664 پلیس محلی آکادمی یافت که به طور متوسط افسران هر یک از دریافت 168 ساعت آموزش در اسلحه گرم, مهارت, دفاع از, و استفاده از زور خارج از 840 مجموع ساعت. یکی دیگر از 42 ساعت سپری شد در تحقیقات جنایی 38 در عامل نقلیه اورژانس, 86 حقوقی آموزش و پرورش با هدف در درجه اول در نیروی متمم قانون و صدها نفر دیگر در عملیات اساسی و بهبود است. موضوعاتی مانند خشونت خانگی (13 ساعت) بیماری های روانی (10 ساعت) و میانجیگری و مدیریت تعارض (9 ساعت) دریافت کسری از کارآموز زمان. دیگران مانند بی خانمانی و سوء مصرف مواد بودند تا نادر آنها را ندارد ،

کسانی که به طور متوسط ماسک حتی بیشتر نگران کننده واقعیت است. تقریبا نیمی از آمریکایی پلیس راهنمایی و رانندگی استفاده از آنچه که به نام “نظامی مدل” آموزش — بالا-استرس جسمی و روانی مشقت بار رویکرد به طور سنتی استفاده می شود برای آموزش سربازان برای نبرد. یک سوم دیگر با استفاده از یک رویکرد ترکیبی است که تساوی به شدت در مدل نظامی.

هانتینگتون بیچ SWAT اعضای تیم آماده برای معترضان در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا, on May 31.
برنت Stirton/گتی ایماژ

در بسیاری از عمده-شهرستان ادارات پلیس که در آن نظامی این مدل شایع آموزش است و حتی بیشتر اریب به سمت زور و اجرای قانون است. در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس را در آکادمی پلیس برای مثال افسران صرف دو سوم از آموزش های خود را در زمان اجرای قانون و استفاده از زور و کمتر از 10 درصد از زمان خود را در “مددکاری اجتماعی/میانجیگری” مسائل مانند ارتباطات بین فردی و روابط انسانی.

“مقدار سلاح گرم و استفاده از نیروی آموزش در آکادمی ما به طور کامل در تضاد با مشکل ما اغلب درخواست پلیس برای مقابله با, می گوید:” Ratcliffe سابق بریتانیا افسر پلیس تبدیل معبد گونه که جامعه شناس. “آموزش پلیس است که به سادگی نمی انعکاسی از نقش پلیس در جامعه ما است.”

در این زمینه این روند همچنان ادامه دارد. با وجود این واقعیت است که پلیس آمریکا در برخورد با یک آرایه وسیعی از موقعیت های مختلف آنها مجهز به دقیق همان ابزار برای هر یک: دستبند و اسلحه گرم. به طور فزاینده ای که ابزار سبد همچنین شامل تفنگ استتار و وسایل نقلیه زره پوش و حتی برای کارهای روزمره.

ساختار سازمان های پلیس هم نشان دهنده تعهد به زور. نگاهی به چارت سازماني اصلی هر اداره پلیس و شما خواهید دید بخش های تخصصی مانند مگس کش زدن تیم ملی بمب, مواد مخدر, معاون, خیابان, جنایت, باند واحد اطلاعات جنایی و مبارزه با تروریسم. چه شما نمی خواهد ببینید, با یک تعداد انگشت شماری از موارد استثنا هستند و بخش متمرکز بر جنگ میانجیگری و یا اجتماعی.

تاکید بر نیروی, قانون و مبارزه با جرم و جنایت است undergirded توسط قدرتمند ایدئولوژیک اکوسیستم. به عنوان همکار من زاک Beauchamp می نویسد: “ایدئولوژی [پلیس] نگه می دارد که جهان عمیقا خطرناک محل: ماموران پلیس مطبوع خود را به عنوان به طور مداوم در خطر است و تنها راه برای تضمین بقای این است که برای تسلط بر شهروندان آنها قرار است به محافظت می کند.” که ایدئولوژی پخته است به فرهنگ پلیس در تمام سطوح.

مبارزه با جرم و جنایت و استقرار نیرو نیز فرهنگی valorized. نگاهی International Association of Chiefs of Police را “افسر پلیس از سال” جایزه که به “نماد بالاترین سطح موفقیت در میان افسران پلیس” و انتخاب کسانی که ایستاده می تواند به عنوان مدل برای حرفه — این یک معامله بزرگ در پلیس جهان است. در 30 سال دوره از سال 1986 تا سال 2015 25 دریافت کنندگان این جایزه مفتخر شد برای اقدامات آنها در شرایط جنگی در حالی که مورد حمله قرار گرفت.

یا فقط نگاه کردن به هر اداره پلیس استخدام, تصویری که در آن شما به احتمال زیاد برای دیدن ماموران پلیس ضرب و جرح پایین درب شلیک تفنگ, درگیر شدن در سرعت بالا در بزرگراه, تعقیب و در حال اجرا پس از مظنون از طریق کوچه — گاهی اوقات با چند مختصر عکس های توسعه جامعه پاشیده است.

همانطور که برای فرد در استخدام تلاش های سازمان های پلیس تمرکز در درجه اول در پایگاه های نظامی و به میزان کمتر امکانات ورزشی و شرکت های امنیتی خصوصی. نتیجه این است که جانبازان نظامی — که به احتمال زیاد برای تولید نیروی بیش از حد شکایت و درگیر در ناموجه تیراندازی پلیس از غیر نظامی پلیس — نشان دهنده تقریبا 20 درصد از افسران پلیس با وجود اینکه تنها شش درصد از جمعیت ایالات متحده. مردان به طور کلی را تشکیل می دهند تقریبا 90 درصد از افسران پلیس; آنها بطور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به استفاده از زور و تاکتیک های تهاجمی نسبت به زن افسران.

“چه هیجان پلیس است و این بدان معناست که در نهایت اعمال خشونت می گوید:” Rizer. “مردم را جذب به کار پلیس می خواهم که نوع عمل آنها بی مورد آن. افرادی که نمی خواهند که نوع عمل یا هرگز آن را در وهله اول و یا به تمسخر آن را انجام می دهند.”

افسران پلیس در حال عملکرد کل مسئول برخورد با یک آرایه وسیعی از جامعه ما را در حساس ترین شرایط و در عین حال ما استخدام استخدام آموزش دیده و مجهز و اعزام آنها به متخصصان در نیروی. و ما آن را تمام انجام داده با استفاده از یک اغلب نامتناسب سفید نیروی پلیس با یک مستند تعصب نژادی مشکل ورود به سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است که در طول تاریخ بی اعتمادی به پلیس.

آن را تعجب هر کسی اگر این گاهی منجر به خشونت های غیر ضروری?

“اغلب آنچه در این شرایط نیاز به کسی است که همه چیز آرام, سرد, همه چیز خاموش و deescalate می گوید:” تام تایلر قانونی محقق در دانشکده حقوق دانشگاه ییل و مدیر موسس دانشگاه ییل عدالت Collaboratory. “اما پلیس تمایل به مدیریت تمام مشکلات آنها را از طریق تهدید یا استفاده از نیروی سرکوبگر. این تقویت سطح از احساسات و خشم در یک وضعیت داده شده و می توانید ایجاد یک کهکشان مارپیچی از جنگ که به پایان می رسد غم انگیز.”

را مورد Rayshard بروکس. در ژوئن 12, آتلانتا, افسران پلیس فرستاده شد برای پاسخ به شکایت که بروکس خواب بود در وسیله نقلیه خود را در یک وندی درایو-از طریق. شواهد نشان می دهد که تعامل شروع می شود آرام. بروکس بارها و بارها می پرسد دستگیری افسر گرت Rolfe, اگر او را ترک می توانید ماشین خود را پارک کرده و پیاده روی را به خواهر خود را که او می گوید نزدیک است. اما Rolfe اصرار بروکس یک زمینه هوشیاری آزمون که در آن نشان می دهد که بروکس تا به حال یک سطح الکل خون کمی بالاتر از حد قانونی. Rolfe تلاش برای دستبند بروکس بروکس مقاوم و مبارزه تحقیق و بحث. بروکس منازعه Rolfe این تیزر شروع در حال اجرا به دور و نوبت به آتش آن است. Rolfe شاخه بروکس سه بار.

بروکس در بیمارستان درگذشت.

وجود نقاط متعدد که در این تعامل می تواند رفته اند متفاوت است. اگر آتلانتا بود واگذار مسئولیت خاصی به غیر از سازمان های پلیس می تواند آنها را ارسال یک غیر نظامی و غیر مسلح به درایو بروکس صفحه اصلی. اگر ماموران در صحنه تا به حال طرز فکر حل مشکل بدون استفاده از نیروی آنها احتمالا نمی خواهد که تشدید این وضعیت با تلاش به زور دستبند بروکس. اگر دستگیری افسر ندارد تیزر بروکس هرگز گرفته اند کنترل خود را از سلاح. در صورتی که همان افسر نبودند مسلح — و یا شاید تا به حال سختگیرانه تر استفاده از نیروی مورد نیاز — او نمی خواهد که به ضرب گلوله کشته و کسی که برگزاری یک کمتر از سلاح کشنده.

شما می توانید از همان نوع از تجزیه و تحلیل برای مرگ جورج فلوید, اریک گارنر, Breonna تیلور Philando کاستیا, Euree مارتین تونی Timpa اریک سالگادو و دیگران بی شماری است. در هر وضعیت عدم تطابق شفاف است: افسران آموزش دیده در درجه اول در به کارگیری از زور و قانون و مسلح با سلاح های کشنده و گفت: فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان بودند انتخاب اولین پاسخ دهندگان به شرایطی که تقاضا ، و در هر وضعیت به پایان رسید با کسی کشته در دست مردم ظاهرا وظیفه برای حفاظت و خدمت به آنها.

یک نقاشی دیواری تجلیل Breonna تیلور در آناپولیس مریلند در جولای 5. تیلور کشته شد توسط اعضای لویی اداره پلیس در ماه مارس سال 2020 است.
پاتریک اسمیت/گتی ایماژ

پلیس قتل شهروندان غیر مسلح در ایالات متحده در حال قدر بالاتر از کسانی که در نظیر کشور. با استفاده از داده 2015, Franklin, Zimring یک دانشگاه برکلی گونه که جامعه شناس و نویسنده از زمانی که پلیس کشتنمحاسبه که شانس خود را از یک غیر نظامی و غیر مسلح شدن توسط پلیس در آمریکا سه برابر بیشتر از احتمال هر گونه غیر نظامی مسلح یا غیر مسلح بودن کشته شده توسط پلیس در آلمان و بیش از 10 برابر بالاتر از در انگلستان (و این است که با استفاده از یک برآورد بسیار محافظه کار از غیر مسلح تیراندازی در آمریکا). جداگانه تجزیه و تحلیل نشان داد که تقریبا در نیمی از پلیس کشتار غیرنظامیان غیرمسلح در آمریکا فرد کشته شده بود نشان داده شود و یا مشکوک به تجربه هر یک از سلامت روانی بحران و یا مواد مخدر مسمومیت.

حتی زمانی که غیرنظامیان مسلح هستند که لزوما به معنای افغانستان توجیه هستند. بر گسترده تجزیه و تحلیل 1,100 کل پلیس, قتل در آمریکا در سال 2015 Zimring به این نتیجه رسیدند که “تقریبا نیمی از موارد … شد که در آن درگیری پلیس بودند نه در هدف در معرض خطر یک حمله مرگبار.” و البته این غیر ممکن است برای تعیین کمیت و چگونه بسیاری از کسانی که درگیری را تشدید کرد به نقطه ای از پتانسیل خشونت در وهله اول اگر حضور پلیس و تاکتیک های.

غیر ضروری و استفاده از نیروی مرگبار نیست تنها و یا حتی به احتمال زیاد نتیجه این عدم تطابق. آن را نیز به طور معمول منجر به overcriminalization از مسائل مانند استفاده از مواد مخدر, بیماری های روانی و بی خانمانی; این باعث می شود که عمدتا سیاه و قهوه ای و جوامع برای زندگی در ترس مداوم از خود ادارات پلیس; آن را از بین می برد و اعتماد بین پلیس و مردم آنها قرار است برای محافظت از آن مکان عمده بار مالی بر دولت محلی بودجه (مسلح با ماموران پلیس در حال گران راه برای رسیدگی به مشکلات اجتماعی) است که منجر به underfunding از کلید های خدمات اجتماعی. در حالی که همه آن را نتواند به حل مشکلات اساسی که منجر به پلیس نامیده می شود در وهله اول.

“تعریف از شکست این است که آنچه ما انجام می دهیم نیست حل این مشکل است و در واقع باعث آسیب در این روند می گوید:” فریدمن به پلیس مدیر پروژه. “که در واقع توصیف وضعیت پلیس امروز.”

وقتی که می آید به پرداختن به عدم توازن بین طبیعت از نیروهای پلیس و نقش ما بخواهید آنها را به انجام وجود دارد گسترده ای در راه است که ایستادگی کردن.

برای اولین بار است که برای تبدیل به نیروهای پلیس برای تغییر چگونه افسران در حال استخدام استخدام آموزش دیده و مجهز به دیدار با خواسته های واقعی خود نقش است.

استخدام و استخدام شیوه را می توان برای افزایش تنوع نیروهای پلیس از نظر جنسیت و نژاد و غیر نظامی پس زمینه. آموزش می تواند متمرکز شامل یک تاکید قوی بر عدالت رويهای اصول جنگ deescalation و مداخله در بحران. استفاده از زور در سیاست های ساخته شده می تواند بسیار سختگیرانه تر. تاکتیک های مانند chokeholds تیراندازی در حال حرکت وسایل نقلیه و تیراندازی بدون اخطار می توان ممنوع, به عنوان بسیاری از ادارات در حال حاضر انجام می شود. درجه نظامی سلاح را می توان گرفته شده از خیابان است. حمایتهای قانونی مانند واجد شرایط ایمنی را می توان یافت ،

در یک ساختاری در سطح سازمان های پلیس می توانید تمام یک گروه متمرکز در پاسخ به بحران با واحد های تخصصی با تمرکز بر بی خانمان توسعه بیماری روانی و سوء مصرف مواد و مناقشه میانجیگری (به عنوان برخی از مترقی بخش در حال حاضر انجام می شود). کسانی که افسران می تواند استخدام از رشته ها مانند علوم اجتماعی و روانشناسی, استخدام بر اساس ظرفیت خود را به آرامی رسیدگی به شدت شرایط استرس زا آموزش دیده در درجه اول در پاسخ به بحران و پاداش برای دستگیری و یا متوقف می شود اما به صورت صلح آمیز حل و فصل مسائل و توزیع آنها را به مناسب خدمات اجتماعی نهاد.

چالش های مرتبط با این رویکرد دشوار نیست تصور کنید. اصلاحات را به محل در سطوح متعدد: آموزش, استخدام, استخدام آژانس ساختار سلاح. شما می خواهم به خرید نه تنها از دولت محلی و مقامات دولتی و روسای پلیس اما از رتبه و فایل افسران. شما می خواهم به مبارزه با پلیس اتحادیه های کارگری برای حتی یک اینچ از اصلاحات. و حتی اگر شما ثابت یک یا دو تا از این مناطق (که می تواند سال ها یا دهه) ارسال افسران مسلح برای مقابله با مشکلات اجتماعی همیشه ترک باز امکان از خشونت های غیر ضروری. شهرستانها مانند مینیاپولیس, آتلانتا, و توسان — که همه تجربه کرده اند با مشخصات بالا افغانستان اخیرا با وجود تلاش های اصلاح — آموخته اند که درس راه سخت است.

“این غیر ممکن است برای اشاره به یک مشکل خاص و بگو که آن را — که به موضوع” می گوید: “تریسی Meares حقوقی, پژوهشگر و مدیر موسس دانشگاه ییل عدالت Collaboratory. “این است که در مورد سیستم پلیس خود را. جوامع ما فاقد منابع برای مقابله با مشکلات اجتماعی است. و پاسخ ما شده است به استقرار مسلح اولین پاسخ دهندگان به این موضوع راه را زنجیره ای از منبع.”

که ما منجر به یک رویکرد دوم: برای تبدیل ما چگونه آدرس ایمنی عمومی چنین است که پلیس بازی تر و هدفمند تر نقش در دسترس نباشد. این امر شامل جوامع تعیین برخی زیر مجموعه از زمان وظایف پلیس است که نیازی به پلیس مسلح پاسخ تفویض اختیار کسانی که مسئولیت — همراه با شرط کمک مالی به یک موسسه است که بهتر می تواند رسیدگی به این موضوع و طراحی سیستم های ارائه خدمات (مانند 911 تماس انحراف برنامه) و هماهنگی (مانند خاموش سیستم هشدار که غیر مسلح اولین پاسخ دهندگان می تواند با استفاده از به سرعت احضار پلیس پشتیبان).

ضد خشونت پلیس و معترضان خواستار defunding NYPD مارس در شهر نیویورک در ژوئن 29.
بایرون اسمیت/گتی ایماژ

مدل برای این روش اجرا شده است با موفقیت در برخی از مکان ها در ایالات متحده و در سراسر جهان است. در انگلستان ترافیک خاص توابع تعیین شده است به غیر مسلح و غیر پلیس بندگان عمومی است. در شهرستانها در سراسر ایالات متحده “خشونت وقفه” برنامه های اجرا شده توسط جامعه غیر انتفاعی شده اند تا حد زیادی موفق واسطه درگیری و کاهش خشونت است. بسیار تحسین Cahoots برنامه در یوجین اورگان می فرستد یک تیم غیر مسلح بحران متخصصان به آدرس بسیاری از غیر جنایی 911 تماس بدون نیاز به شامل پلیس.

وجود حمایت عمومی برای چنین رویکردییک نظرسنجی اخیر متوجه شد که 68 درصد از رای دهندگان حمایت از ایجاد یک “جدید آژانس از اولین پاسخ دهندگان” (اگر چه فقط یک چهارم از آمریکایی ها می گویند که حمایت از “کاهش بودجه” برای ادارات پلیس).

چالش این است که طراحی کاملا جدید رویکرد به امنیت عمومی و نه صرفا اصلاح یک موجود به معنی پله به نسبتا قلمرو ناشناخته.

“وجود دارد هیچ تک, پاسخ قطعی به چه کار می کنند در یک مکان داده شده” مگان Quattlebaum مدیر شورای امور خارجه دولت عدالت مرکز به من می گوید. “هر چیزی که ما انجام دهید این است که رفتن به در فضا آزمایش با مدل های مختلف.”

این بدان معناست که همه چیز به اشتباه است. برخی از برنامه ها ممکن است در مقیاس. دیگران نمی خواهد دریافت بودجه کافی است. جرم ممکن است به طور موقت افزایش می دهد در بعضی از نقاط. گاهی اوقات یک خشونت قطع و یا تلفن همراه بحران کارگر خواهد بود به طور جدی زخمی و یا کشته شدند. و هنگامی که کسانی که همه چیز اتفاق می افتد, آن را به یک مقدار باور نکردنی از اراده سیاسی و همبستگی جامعه باقی بماند.

این دو روش متقابلا منحصر به فرد نیست. توافق عمومی وجود دارد که مسلح افسران هنوز هم باید پاسخ به جرایم خشونت آمیز مانند یک تیرانداز فعال و قطعی غیر جنایی, فعالیت بی خشونت باید واگذار به جایگزین نهاد. نیز وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از راه حل های ترکیبی که از ترکیب این روش ها — به عنوان مثال مشترک مدل های میان پلیس و سازمان های دیگر و یا سازمان های غیر انتفاعی که co-پاسخ به مسائل مانند بی خانمانی و یا سلامت روانی ، یا “civilianization” از ادارات پلیس: استخدام غیر مسلح حرفه ای و بدون دستگیری قدرت به انجام برخی پلیس مسئولیت به عنوان بسیاری از کشورهای اروپایی انجام داده اند.

اما هنگامی که شما را به جزئیات دشوار تجارت آف پدیدار شود. وجود دارد مقدار زیادی از موارد که در آن وجود دارد مشروع است ابهام در مورد اینکه آیا یک وضعیت را تشدید خشونت: مانند زمانی که یک 911 تماس گیرنده مطمئن نیست که آیا آنچه که او در حال دیدن یک مرد در یک زمین بازی با یک سلاح مرگبار و یا یک نوجوان جوان با یک تفنگ اسباب بازی — و یا یک زن دچار شدید سلامت روانی بحران و تهدید دیگران با چاقو. در موارد مانند کسانی که ما ارسال غیرمسلح اولین پاسخ دهندگان و در معرض خطر قرار دادن آنها و دیگران در معرض خطر? یا ما ارسال مسلح افسر پلیس و خطر استفاده از مواد غیر ضروری دولت زور علیه غیرنظامیان?

“این یک گفتگو است که نیاز به توان با جوامع می گوید:” Tracie L. Keesee سابق دنور افسر پلیس و یکی از بنیانگذاران مرکز پلیس سهام. “که در آن شما می خواهید پلیس و جایی که شما نمی خواهید آنها را ؟ که شما نه می توانست نشان دهد ؟ چه نوع از ویژگی های شما می خواهم خود را به ماموران پلیس چیست؟”

Reimagining نقش پلیس در جامعه ما است که به دور از ضد پلیس. مقدار زیادی از افسران پلیس تشخیص دهد که ما زمان one-size-fits-all رویکرد به امنیت عمومی است و اساسا شکسته. آنها ضجه و زاری کردن این واقعیت است که ما از پلیس برای حل بیش از حد بسیاری از مشکلات اجتماعی و لازم نیست آنها را به آموزش و یا منابع آنها نیاز به انجام این کار — و پس از آن نقطه انگشت در آنها را زمانی که آنها به ناچار کوتاه آمد تا.

“دلیل من فکر می کنم ما نیاز به تجدید نظر پلیس است چرا که من در مورد مراقبت پلیس می گوید:” Rizer سابق افسر و R خیابان محقق. “من می خواهم به پلیس معتبر دوباره — نه اعتبار از قدرت اما اعتبار و احترام. اما به منظور انجام این کار ما نیاز به توقف underfunding هر چیز دیگری و خروج پلیس از برگزاری یک کیسه گه.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma