“تهران است بیش از”: خواندن باراک اوباما مداحی برای John Lewis

رئیس جمهور سابق باراک اوباما تحویل گرفتن مداحان در تشییع جنازه برای تشکر. John Lewis روز پنج شنبه در نظر گرفتن هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, دفاع از رای گیری حقوق قانون بود که لوئیس میراث و تماس با 33 سال گرجستان یک نماینده “پدر موسس” چه خواهد شد یک روز “فولر بهتر و عادلانه تر امریکا است.”

از منبر تاریخی در Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا که در آن کشیش مارتین لوتر کینگ یک بار موعظه اوباما ابراز شوک در سطح پشتکار و هدف است که لوئیس نمایش داده شده در طول زندگی اش. در چنین سن لوئیس محض عزم و اراده قرار داده و او را در خط مقدم کلیدی جنبش عدم خشونت در طول 1960s از جمله ناهار مقابله با تحصن در تنسی آزادی سواری از طریق Jim Crow جنوبی و در نزدیکی کشنده مارس در سراسر ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما.

در تأمل در اولین زمان لوئیس desegregated اتوبوس در جنوب در کنار دوست و رفیق برنارد لافایت اوباما اظهار داشت:تصور کنید که شجاعت دو نفر مالیا سن کمتر از قدیمی ترین دختر من. خود به خود. برای به چالش کشیدن کل زیرساخت از ظلم و ستم.”

و در حالی که لوئیس “به ارمغان آورد و این کشور کمی نزدیک تر به ما بالاترین آرمان” اوباما گفت که این عضو کنگره می دانستند “مارس نشده است.” وی با اشاره به اینکه چه نهادهایی مانند پلیس و دولت فعلی هنوز هم تضعیف برابری و تداوم خشونت: “امروز ما شاهد با چشم خود ما افسران پلیس زانو بر گردن آمریکایی های سیاه و سفید. جورج والاس رفته است اما ما می توانیم شاهد ما دولت فدرال ارسال عوامل به استفاده از گاز اشک آور و باتوم علیه اعتراضات مسالمت آمیز. ممکن است ما دیگر باید به حدس زدن تعدادی از jellybeans در یک شیشه به بازیگران در یک رای گیری اما حتی در حالی که ما اینجا نشسته وجود دارد کسانی که در قدرت هستند خود را انجام می دهند darnedest برای دلسرد کردن مردم از رای دادن با بستن رای گیری مکان و هدف قرار دادن اقلیت ها و دانش آموزان با محدود ID قوانین و حمله به ما حق رای با دقت جراحی حتی تضعیف خدمات پستی در اجرای انتخابات است که رفتن به وابسته به پست الکترونیکی-در برگه های رای تا مردم مریض نیست.”

اوباما نیز نمی خجالتی و دور از صحبت کردن با زور و اجبار در مورد چگونه به اعتقاد او این کشور باید حمل بر Lewis میراث.

“شما می خواهید به افتخار جان اجازه دهید او احترام با احیای قانون است که او حاضر به مرگ برای” اوباما گفت. “هنگامی که ما تصویب John Lewis رای گیری درست عمل ما باید در حفظ و راهپیمایی آن را حتی بهتر است. با ساخت مطمئن شوید که هر آمریکایی به طور خودکار ثبت نام برای رای دادن از جمله زندانیان سابق که به دست آورده اید خود را شانس دوم. با اضافه کردن نظرسنجی ، و گسترش اولیه رای گیری و انتخابات روز تعطیلات ملی.”

رئيس جمهور سابق تحویل سخنان خود به سمت پایان خصوصی, اجتماعی فاصله مراسم که ویژه سخنرانی از سیاستمداران و رهبران حقوق مدني مانند مجلس نانسی پلوسی رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش و خشونت فنون جیمز Lawson.

رئیس جمهور اوباما نیز منعکس شده در رابطه شخصی با جان لوییس آغاز شده است که زمانی که اوباما ملاقات لوئیس در حالی که در دانشکده حقوق. او گفت: Lewis که او خود را قهرمان و در هر مرحله از تبدیل شدن به یک سناتور آمریکایی به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به رسمیت شناخته لوئیس به عنوان غول پیکر که بر شانه های او ایستاده بود. لوئیس فداکاری های ساخته شده مانند تقریبا از دست دادن زندگی خود را به خشونت پلیس به اطمینان حاصل شود که رهبران آینده مانند اوباما را یک راه رو به جلو است.

زمانی که اوباما امن نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری در سال 2008 لوئیس گفت: “اگر کسی به من گفته بود این می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر من می خواهم به آنها گفت که دیوانه, خارج از ذهن خود را.” اما او می دانست که اوباما در انتخابات ریاست جمهوری نمی ميانگين امریکا بود و اکنون پس از نژادی جامعه است. در زمان اوباما در مراسم تحلیف گفت: “این انتخابات از باراک اوباما عمده downpayment در رویا. رویا نیست کامل پرداخت می شود. هنوز هم وجود دارد کار را به انجام. ما آمده ایم فاصله ما پیشرفت داشته اما هنوز فاصله برای رفتن.”

زمان نهایی اوباما را صرف با لوئیس صحبت می کند به کنگره از اعضای میراث خود ادامه خواهد داد به الهام بخش جهان برای نسل های آینده. این دو با حضور در کنفرانس های مجازی با فعالان جوان بودند که بسیج جوامع خود پس از پلیس با قتل جورج فلوید.

“او نمی توانست به خودمان افتخار به دیدن این نسل جدید فعالان ایستاده تا برای آزادی و برابری و یک نسل جدید که قصد رای دادن و حفاظت از حق رای” اوباما گفت: در مداحی.

اوباما قبلا صادر قلبی در بیانیه ای در مورد لوئیس عبور در جولای 18, بیان کرد که لوئیس “عاشق این کشور آنقدر زیاد است که او زندگی خود را به خطر انداخته و خون به طوری که آن را ممکن است زندگی می کنند تا وعده خود را. و از طریق این دهه او نه تنها به تمام از خود به آرمان آزادی و عدالت اما الهام بخش نسل های پس سعی کنید به زندگی می کنند تا به عنوان مثال است.”

عجله رونوشت اوباما کامل سخنان زیر است.


جیمز نوشت: به مؤمنان “آن را در نظر شادی خالص من با برادران و خواهران هر زمان که شما در صورت محاکمه انواع بسیاری چون شما می دانید که آزمایش ایمان خود را تولید پشتکار. اجازه دهید پشتکار پایان کار خود را به طوری که شما ممکن است قدیمی و کامل و فاقد هیچ چیز نیست.”

این افتخار بزرگی است که به پشت در Ebenezer کلیسای باپتیست در منبر از آن بزرگترین کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور به پرداخت جهات شاید بهترین شاگرد. یک آمریکایی که ایمان مورد آزمایش قرار گرفت دوباره و دوباره برای تولید یک مرد از شادی خالص و نشکن پشتکار جان رابرت لوئیس.

به کسانی که صحبت به رئیس جمهور بوش و کلینتون مادام سخنران کشیش وارناک کشیش King, جان, خانواده, دوستان, معشوق, کارکنان, شهردار کف من اینجا آمدهام چون من مانند بسیاری از آمریکایی ها مدیون یک بدهی بزرگ به جان لوئیس و پرقدرت چشم انداز آزادی است. این کشور یک کار ثابت در حال پیشرفت است. ما متولد شده با دستورالعمل. به شکل یک اتحاد کامل تر.

صریح در این کلمات است این ایده که ما ناقص است. که چه می دهد هر نسل جدید هدف این است که به این کار ناتمام از گذشته و حمل آن بیشتر از هر فکر ممکن است. John Lewis, برای اولین بار از آزادی سواران سر دانشجو بدون خشونت هماهنگی کمیته جوانترین سخنران در ماه مارس در واشنگتن رهبر راهپیمایی از سلما به مونتگمری, عضو, کنگره, به نمایندگی از مردم از این دولت و این منطقه برای 33 سال مربی به افراد جوان از جمله من در آن زمان تا آخرین روز بر روی زمین, او نه تنها در آغوش گرفت که مسئولیت اما او این کار زندگی خود را. که بد نیست برای یک پسر از Troy.

جان متولد شد به معنی این بدان معناست که او ضعیف بود. در قلب Jim Crow جنوب به پدر و مادر که دید کسی دیگری پنبه. ظاهرا او را به کار در مزرعه است. در روز هنگامی که او قرار بود برای کمک به برادران و خواهران خود را با کار خود را, او می خواهم پنهان در زیر ایوان. و استراحت برای مدرسه, اتوبوس, هنگامی که آن را نشان داد.

مادر او ویلی مای لوئیس پرورش این حس کنجکاوی در این خجالتی جدی در کودک است. هنگامی که شما چیزی یاد او گفت: پسر خود را هنگامی که شما چیزی در داخل سر خود را هیچ کس نمی تواند آن را به دور از شما. به عنوان یک پسر جان گوش طریق درب پس از خواب به عنوان دوستان پدرش شکایت در مورد Klan.

یک روز یکشنبه به عنوان یک نوجوان او شنیده دکتر کینگ موعظه در رادیو. به عنوان یک دانش آموز کالج در ایالت تنسی او امضا برای کارگاه های آموزشی در تاکتیک های غیر خشونت آمیز نافرمانی مدنی. John Lewis بود چیزی در داخل سر خود را. ایده او نمی توانست لرزش. در زمان نگه دارید از او. که بدون خشونت مقاومت و نافرمانی مدنی شد و این به معنی تغییر قوانین بلکه تغییر قلب و تغییر افکار و تغییر سازمان ملل. و تغییر جهان است.

بنابراین او به سازماندهی نشویل مبارزات انتخاباتی در سال 1960. او و دیگر مردان و زنان نشسته در یک تفکیک ناهار مقابله با خوب لباس پوشیدن مستقیم امتناع از اجازه یک میلک شیک ریخت روی سر خود و یا یک سیگار خاموش در پشت خود و یا پا به هدف خود دنده حاضر به اجازه دهید که دندانه حیثیت خود را. و احساس خود را از هدف است. و پس از چند ماه نشویل کمپین زمانی برای اولین بار موفق به لغو تبعیض نژادی مشخص از هر گونه عمده تسهیلات در جنوب.

جان یک طعم زندان را برای اول و دوم و سوم — خب چندین بار. اما او نیز طعم پیروزی. و آن را به مصرف او را با نيكان هدف و در زمان جنگ عمیق تر به جنوب. که در همان سال تنها چند هفته پس از دیوان عالی کشور حکم داد که تفکیک بین ایالتی اتوبوس امکانات بر خلاف قانون اساسی بود جان و برنارد لافایت خرید دو بلیط رفت روی یک تازی نشسته جلو و حاضر به حرکت می کند. این بود که در ماه قبل از اولین رسمی آزادی شورش. او انجام یک آزمایش. سفر unsanctioned. چند می دانستم که چه چیزی آنها را به. هر توقف از طریق شب ظاهرا راننده عصبانی با هجوم به بیرون از اتوبوس به ایستگاه اتوبوس.

و جان و برنارد تا به حال هیچ ایده آنچه که او ممکن است دوباره با. و یا که او ممکن است دوباره با. هیچ کس وجود دارد برای محافظت از آنها. وجود دارد هیچ خدمه دوربین برای ضبط وقایع است. شما می دانید که گاهی اوقات کشیش ما به عنوان خوانده شده در مورد این و ما به نوعی از آن را برای اعطا. یا حداقل ما عمل به عنوان اگر آن را اجتناب ناپذیر بود.

تصور کنید که شجاعت دو نفر مالیا سن کمتر از قدیمی ترین دختر من. خود به خود. برای به چالش کشیدن کل زیرساخت از ظلم و ستم. جان تنها 20 سال داشت. اما او تحت فشار قرار دادند و تمام 20 از آن سال به مرکز میز, شرط بندی همه چیز از آن که به عنوان مثال او می تواند چالش قرن از کنوانسیون ها و نسل های وحشیانه و خشونت های بی شماری روزانه indignities رنج می برد توسط آمریکایی های آفریقایی تبار.

مانند جان باپتیست آماده راه است. مانند کسانی که عهد عتیق پیامبران صحبت کردن حقیقت به پادشاهان. John Lewis دریغ نکنید و او نگه داشته شدن در هیئت مدیره اتوبوس و نشستن در ناهار شمارنده رو شات لیوان خود گرفته دوباره و دوباره. راهپیمایی دوباره و دوباره در یک ماموریت برای تغییر امریکا است. صحبت کرد و به یک چهارم میلیون نفر در ماه مارس در واشنگتن زمانی که او فقط 23. به سازماندهی آزادی تابستان در می سی سی پی که او فقط 24.

در سن رسیده از 25 جان خواسته شد که منجر به راهپیمایی از سلما Montgomery. او هشدار داد که فرماندار والاس بود دستور داد سربازان به استفاده از خشونت است. اما او و خوزه ویلیامز و دیگران رهبری آنها را که در سراسر پل به هر حال. و همه ما شاهد فیلم و photoage و عکس. کلینتون رئیس جمهور با اشاره به کت سنگر به پشتي. این کتاب به عنوان خوانده شده اپل به خوردن دندان قلم مو. ظاهرا زندان نیست در چنین موجودی تسلی.

و شما نگاه کنید در این تصاویر و جان نگاه بسیار جوان و او را در قامت کوچک. به دنبال هر بیت که خجالتی جدی کودکی که مادر خود را مطرح کرده بود و در عین حال او را پر از هدف. خدا قرار داده و پشتکار در او.

و ما می دانیم آنچه اتفاق افتاده است به راهپیمایان در آن روز. استخوان خود شد cracked by billy باشگاه است. چشم ها و ریه ها خفه با گاز اشک آور. و آنها زانو به دعا ساخته شده است که سر خود را آسان تر به اهداف. و جان زده شد در جمجمه. و او فکر کرد که او قرار بود به مرگ. احاطه شده توسط چشم از جوان آمریکایی عق زدن و خونریزی و پایمال. قربانیان در کشور خود از دولت حمایت کردند.

و این چیزی است که من تصور کنید در ابتدا که بعد سربازان به فکر آنها می خواهم برنده نبرد. شما می توانید تصور کنید که مکالمات آنها تا به حال پس از آن. شما می توانید تصور کنید آنها گفت: آره ما را به آنها نشان داد. آنها که آنها می خواهم به نوبه خود معترضان به بیش از پل. آنها را نگه داشته و آنها به حفظ یک سیستم است که محروم اساسی بشریت از شهروندان خود را.

به جز این زمان وجود دارد برخی از دوربین های دیجیتال وجود دارد. این بار جهان شاهد آنچه اتفاق افتاده است شاهد به سیاه و سفید آمریکایی ها بودند که برای درخواست چیزی بیش از به مانند دیگر آمریکایی. که نمی شد برای درخواست درمان خاص فقط در برابر درمان وعده داده شده به آنها از یک قرن قبل و تقریبا یک قرن قبل از آن. و هنگامی که جان از خواب بیدار شد و بررسی های خود را به خارج از بیمارستان او را به مطمئن شوید که جهان شاهد یک جنبش بود که در کلمات کتاب مقدس, سخت فشرده در هر طرف اما نمی خرد. بهت زده اما نه در ناامیدی. آزار و اذیت, اما نه رها. زده اما نه نابود.

بازگشت آنها به قهوه ای چپل. کتک پیامبر است. باند در اطراف سر خود را. و او گفت: بیشتر راهپیمایان خواهد آمد در حال حاضر. و مردم آمد. و سربازان تقسیم می شود. و راهپیمایان رسیده Montgomery. و کلمات خود رسیده کاخ سفید است. و لیندون جانسون پسر جنوبی گفت: ما باید غلبه بر. و قانون حق رای به قانون امضا شده بود.

The life of John Lewis بود در بسیاری از راه های استثنایی. آن را توجیه ایمان در ما تاسیس. بازخرید که ایمان است. که اکثر آمریکایی از ایده های, ایده این است که هر یک از ما مردم عادی و بدون رتبه و یا ثروت و یا عنوان یا شهرت می تواند به نوعی نقطه از عیوب این ملت و گرد هم می آیند و به چالش کشیدن وضع موجود. و تصمیم می گیرید که آن را در قدرت ما برای بازسازی این کشور که عشق ما تا زمانی که آن را بیشتر از نزدیک راستا با ما بالاترین آرمان.

چه رادیکال ایده. آنچه یک انقلابی مفهوم است. این ایده که هر یک از ما مردم عادی یک بچه جوان از Troy می تواند ایستادن به قدرت و شاهزاده و می گویند نه این درست نیست این درست نیست. این درست نیست. ما می توانیم بهتر انجام دهید. در میدان جنگ از عدالت آمریکایی مانند جان آمریکایی ها مانند reverends Lowery و C. T. ویویان, دو, دیگر میهن پرستان ما از دست این سال آزاد همه ما است. بسیاری از آمریکایی ها آمد را برای اعطا. امریکا ساخته شده توسط مردم مانند آن. امریکا ساخته شده بود توسط جان Lewises. او به همان اندازه به عنوان هر کسی که در تاریخ ما به ارمغان آورد و این کشور کمی نزدیک تر به ما بالاترین آرمان.

و روزی که ما به پایان آن سفر طولانی به سوی آزادی که ما تشکیل یک اتحاد کامل تر این که آیا آن سال از هم اکنون و یا دهه ها و یا حتی اگر آن را طول می کشد یکی دیگر از دو قرن John Lewis خواهد بود بنیانگذار که فولر عادلانه تر بهتر امریکا است.

و در عین حال به عنوان استثنایی به عنوان جان بود, در اینجا چیزی است. جان هرگز بر این باور بودند که آنچه او بیش از هر شهروند این کشور می تواند انجام دهد. من به ذکر است در بیانیه ای که روز جان گذشت چیزی در مورد جان بود که چگونه آرام و فروتن بود. و با وجود این طبقه قابل توجه حرفه ای او تحت درمان با همه با مهربانی و احترام بود زیرا ذاتی به او این ایده که هر یک از ما می تواند انجام آنچه او انجام داد اگر ما در حال حاضر به استقامت.

او معتقد بود که در همه ما وجود دارد ظرفیت برای شجاعت. که در همه ما وجود دارد اشتیاق به انجام آنچه درست است. که در همه ما وجود دارد تمایل به عشق همه مردم و گسترش آنها را خدا داده حقوق به عزت و احترام.

بسیاری از ما از دست دادن آن است. آن را تدریس از ما. ما شروع به احساس به عنوان اگر در واقع ما نمی توانیم به گسترش محبت و نجابت را به مردم دیگر. که ما در حال بهتر کردن هستیم اگر بالاتر از افراد دیگر است. و نگاه کردن بر روی آنها. و بنابراین اغلب که تشویق در فرهنگ ما است. اما جان همیشه می گفت او همیشه شاهد بهترین ها در ایالات متحده. و او هرگز تا به. و هرگز متوقف صحبت کند چرا که او را دیدم در بهترین ما.

او معتقد بود ما حتی زمانی که ما نمی توانیم به خودمان باور. و به عنوان یک کنگره او نه بقیه. او نگه داشته شدن خود دستگیر شد. به عنوان یک مرد او نمی نشستن هر مبارزه. نشسته در تمام طول شب در کف کنگره ایالات متحده. من می دانم که کارکنان خود تاکید شد. اما آزمایش ایمان خود را تولید پشتکار. او می دانست که در ماه مارس بیش نیست. که در این مسابقه است هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد. که ما هنوز نرسیده است که خوشا به مقصد که در آن ما در حال قضاوت با محتوای شخصیت ما است.

او می دانست که از زندگی خود که پیشرفت شکننده است. که ما باید هوشیار در برابر تیره تر جریانات در تاریخ این کشور. ما خود تاریخ است. که در آن وجود دارد گرداب خشونت و نفرت و ناامیدی است که همیشه می تواند به افزایش دوباره.

امروز ما شاهد با چشم خود ما افسران پلیس زانو بر گردن آمریکایی های سیاه و سفید. جورج والاس رفته است اما ما می توانیم شاهد ما دولت فدرال ارسال عوامل به استفاده از گاز اشک آور و باتوم علیه اعتراضات مسالمت آمیز. ممکن است ما دیگر باید به حدس زدن تعدادی از jellybeans در یک شیشه به بازیگران در یک رای گیری اما حتی در حالی که ما اینجا نشسته وجود دارد کسانی که در قدرت هستند خود را انجام می دهند darnedest برای دلسرد کردن مردم از رای دادن با بستن رای گیری مکان و هدف قرار دادن اقلیت ها و دانش آموزان با محدود ID قوانین و حمله به ما حق رای با دقت جراحی حتی تضعیف خدمات پستی در runup به انتخابات است که رفتن به وابسته به پست الکترونیکی-در برگه های رای تا مردم مریض نیست.

من می دانم که وجود دارد یک جشن زندگی جان. برخی وجود دارد که ممکن است می گویند که ما نباید ساکن در چنین چیزهایی. اما این که چرا من صحبت کردن در مورد آن است. John Lewis اختصاص داده شده زمان خود را در این زمین مبارزه بسیار حمله به دموکراسی و چه در امریکا است که ما شاهد گردش به راست در حال حاضر. او می دانست که هر یک از ما یک خدا داده قدرت و ایمان از این دموکراسی بستگی دارد که چگونه از آن استفاده کنیم. که دموکراسی نیست به صورت خودکار. آن را به پرورش می شود. باید تمایل به.

ما در آن کار می کنند. آن سخت است. و بنابراین او می دانست که این بستگی به این دارد که آیا ما احضار اندازه گیری فقط در یک اندازه گیری از جان شجاعت اخلاقی به سوال چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است. تماس گرفته و همه چیز به عنوان آنها هستند. او گفت تا زمانی که او تا به حال یک نفس در بدن او همه چیز را او می تواند به حفظ این دموکراسی و تا زمانی که ما نفس در بدن ما ما تا به حال ادامه خود باعث.

اگر ما می خواهیم کودکان ما به رشد در یک دموکراسی نه فقط با انتخابات اما واقعی, دموکراسی, دموکراسی نمایندگی و دل تحمل و پر جنب و جوش و فراگیر امریکا دائمی خود ایجاد و سپس ما در حال رفتن به باید بیشتر شبیه جان. ما لازم نیست برای انجام تمام چیزهایی که او نیاز به انجام است چرا که او آنها را برای ما. اما ما برای انجام کاری. همانطور که خداوند دستور پل نترس. رفتن به صحبت کردن. را خاموش نمی شود برای من با شما هستم و هیچ کس به شما حمله خواهد کرد برای صدمه زدن به شما را برای من بسیاری در این شهر که من مردم.

فقط همه رو به بیرون می آیند و رای می دهند. ما به تمام کسانی که از مردم در شهر, اما آنها نمی توانند چیزی را انجام دهید. مانند جان ما رو به خاطر گرفتن که خوب مشکل است. او می دانست که بدون خشونت اعتراض میهنی یک راه برای بالا بردن آگاهی عمومی و قرار دادن یک نور افکن در بی عدالتی و قدرت می شود که ناراحت کننده است. مانند جان ما مجبور به انتخاب بین تظاهرات و سیاست است. یا نیست یا وضعیت. این هر دو/و وضعیت. ما را به شرکت در تظاهرات که در آن موثر است اما ما نیز باید به ترجمه اشتیاق ما و ما باعث به قوانین و نهادی شیوه های. به همین دلیل جان زد برای کنگره 34 سال پیش.

مانند جان ما رو به مبارزه حتی سخت تر برای قدرتمند ترین ابزار ما است که حق رای دادن. قانون حق رای یکی از مهمترین دستاورد دستاوردهای دموکراسی است. این که چرا جان عبور از پل که چرا او ریخته خود خون. که در نتیجه از حزب دموکرات و جمهوری خواه تلاش. رئیس جمهور بوش که صحبت به اینجا زودتر و پدرش امضا تجدید آن زمانی که آنها در دفتر. کلینتون رئیس جمهور ندارد به این دلیل که این قانون زمانی که او وارد است. بنابراین به جای او ساخته شده یک قانون به آن را آسان تر برای مردم را به رای دادن.

اما پس از آن که دیوان عالی کشور تضعیف قانون حق رای برخی از قانونگذاران ایالتی انداخته سیل از قوانین طراحی شده به طور خاص برای رأی دادن سخت تر به خصوص با راه قانونگذاران ایالتی که در آن وجود دارد بسیاری از اقلیت مردم در انتخابات و رشد جمعیت. که لزوما یک راز یا یک حادثه است. وجود یک حمله در چه جان جنگیدند. آن را حمله به ما آزادی های دموکراتیک و ما باید درمان آن را به عنوان چنین است.

اگر سیاستمداران می خواهند به افتخار جان و من بسیار سپاسگزار برای میراث و کار از تمام رهبران کنگره که در اینجا وجود دارد اما یک راه بهتر از یک بیانیه خواستار او یک قهرمان است. شما می خواهید به افتخار جان اجازه دهید او احترام با احیای قانون است که او مایل بود برای مردن. و ضمنا نامگذاری John Lewis, رای گیری, حقوق قانون, است که خوب ادای احترام. اما جان نمی خواهید ما را برای جلوگیری از وجود دارد فقط در تلاش برای بازگشت به جایی که ما در حال حاضر می شدند.

هنگامی که ما تصویب John Lewis, رای گیری, حقوق قانون, ما باید در حفظ و راهپیمایی. آن را حتی بهتر است. با ساخت مطمئن شوید که هر آمریکایی به طور خودکار ثبت نام برای رای دادن از جمله زندانیان سابق که به دست آورده اید خود را شانس دوم. با اضافه کردن حوزه های رأی گیری و گسترش اولیه رای گیری و انتخابات روز تعطیلات ملی بنابراین اگر شما به کسی که مشغول به کار در یک کارخانه و یا شما یک مادر تنها که برای رفتن به کار و دریافت نمی کند زمان شما هنوز هم می تواند بازیگران, رای گیری خود را. با تضمین که هر شهروند آمریکایی است برابر با نمایندگی ما در دولت از جمله شهروندان آمریکایی که در واشنگتن و در پورتوریکو. آنها آمریکایی است. با پایان دادن به برخی از حزبی gerrymandering. به طوری که تمام رای دهندگان باید قدرت انتخاب خود را از سیاستمداران و نه راه دیگری در اطراف.

و اگر این همه طول می کشد تا از بین بردن filibuster دیگر Jim Crow یادگاری به منظور امن خدا داده حقوق هر آمریکایی پس از آن که آنچه ما باید انجام دهیم. حتی اگر ما این همه حتی اگر هر ساختگی رای دهندگان سرکوب قانون زده کردن کتاب امروز ما باید با خودمان صادق است که بیش از حد بسیاری از ما را انتخاب کنید نه به اعمال حق رای دادن. بیش از حد بسیاری از شهروندان ما معتقدیم رای خود را نمی خواهد تفاوت و یا خرید آنها به بدبینی است که توسط راه مرکزی استراتژی سرکوب رای دهندگان به شما را دلسرد می کند باور در قدرت خود را.

بنابراین ما در حال رفتن به باید به یاد داشته باشید آنچه جان گفت. اگر شما هیچ کاری انجام نمی شما می توانید همه چیز را تغییر دهید و سپس آنها باقی خواهد ماند. شما تنها عبور از این راه یک بار. شما باید آن را به همه شما. زمانی که جوان مردم معترض در خیابان ها به امید تغییر واقعی طول می کشد نگه دارید من امیدوار هستم. اما ما نمی توانیم معمولی رها کردن آنها در پای صندوقهای رای. نه زمانی که چند انتخابات شده اند به عنوان فوری در بسیاری از سطوح به عنوان این یکی. ما نمی توانیم درمان رای گیری به عنوان یک ماموریت به اجرا اگر ما برخی از زمان. ما باید برای درمان آن به عنوان مهم ترین اقدام ما می تواند. از طرف دموکراسی و مانند جان ما آن را به همه ما.

من افتخار می کنم که John Lewis یکی از دوستان من بود. من او را ملاقات کرد زمانی که من در دانشکده حقوق. او به صحبت می کنند. و من رفتم و به من گفت: “آقای Lewis شما یکی از قهرمانان. چه چیزی الهام بخش من بیش از هر چیز به عنوان یک مرد جوان بود برای دیدن آنچه که شما و کشیش لاوسون و باب موسی و دایان نش و دیگران انجام داد.” و او است که نوع aw shucks با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. دفعه بعد من او را دیدم, من می خواهم انتخاب شده است به این کشور ایالات متحده آمریکا. و من به او گفتم جان من اینجا هستم چون از شما. و در روز افتتاح در سال 2008 — 2009, um, او یکی از اولین کسانی که من استقبال و در آغوش گرفت در آن ایستاده است. و من به او گفتم این است که روز خود را بیش از حد.

او خوب و مهربان و ملایم ، و به اعتقاد او در ما, حتی زمانی که ما باور نمی کنیم در خودمان است. و آن اتصالات آخرین بار جان و من در یک انجمن عمومی در زوم. و من کاملا مطمئنم که نه او و نه من تنظیم زوم تماس بگیرید زیرا ما نمی دانیم که چگونه آن کار است. این یک مجازی تاون هال جمعی از بازیگران جوان که تا به حال شده است برای کمک به رهبری در این تابستان تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ است. و پس از آن من صحبت کرد و به جان خصوصی. و او نمی توانست به خودمان افتخار به دیدن این نسل جدید فعالان ایستاده تا برای آزادی و برابری. نسل جدیدی که قصد رای دادن و حفاظت از حق رای دادن. در برخی موارد در حال اجرا برای دفتر سیاسی.

و من به او گفتم تمام کسانی که افراد جوان جان, از هر نژاد و هر مذهب و از هر زمينه و جنسیتی و گرایش جنسی, جان, کسانی که فرزندان خود را. آنها متوجه شدند از خود ، حتی اگر آنها نمی, همیشه آن را می دانم. آنها را درک کرده بود از طریق او آنچه را که تابعیت آمریکایی نیاز دارد حتی اگر آنها فقط می خواهم در مورد شجاعت خود را از طریق کتاب های تاریخ. با هزاران چهره ناشناس و افراد جوان را گرفته و ملت ما به آن بزرگ چاه دموکراسی حفر عمیق توسط پدران موسس در تدوین قانون اساسی و اعلامیه استقلال.

دکتر شاه گفت که در 1960s. و آن را به حقیقت دوباره در این تابستان. ما آن را خارج از ویندوز ما در شهرهای بزرگ و روستایی. و مردان و زنان جوان و پیر, مستقیم آمریکایی ها و تجاوز آمریکایی ها سیاه پوستان که برای درمان برابر و سفیده که دیگر نمی تواند قبول آزادی خود را در حالی که شاهد انقیاد همکار خود آمریکایی ها. ما آن را در همه انجام کار سخت از غلبه بر خوشنودی از غلبه بر خود ما ترس و خود ما تعصبات. خود ما نفرت.

شما آن را ببینید در مردم تلاش می شود بهتر است صحت نسخه های خودمان. و این چیزی است که John Lewis به ما می آموزد. که در آن شجاعت واقعی می آید. نه از روشن کردن هر یک از دیگر. اما با تبدیل نسبت به یکدیگر. نه با ایجاد نفرت و بدست آورد اما با گسترش عشق و حقیقت است. نه با اجتناب از مسئولیت های ما برای ایجاد یک بهتر است امریکا و یک دنیای بهتر اما با استقبال کسانی که مسئولیت با شادی و پشتکار است. و کشف که در جامعه عزیزمان ما راه رفتن به تنهایی. چه هدیه ای جان لوئیس بود. ما نیز خوش به حال او را در راه رفتن در حالی که با ما و ما نشان دادن راه است. خدا نگهدار همه شما. God bless America. خدا بیامرزد این روح لطیف که کشیده به ما نزدیک به وعده های خود را. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma