یک “طرفدار آمریکا” و “pro-پلیس” رویداد شامل یک درخواست به یاد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom — در علاوه بر این به یک زنده اجرای موسیقی است را به جای پنج شنبه شب در پالم دزرت با توجه به یک رویداد سازمان.

Toni Ringlein یک کلیسای جامع شهر ساکن است که سازماندهی تظاهرات مشابه در هفته های اخیر گفت: “J و Sundawgs” انجام خواهد شد در صورتی است که برنامه ریزی شده برای 6 بعد از ظهر در پیاده رو در امتداد بزرگراه 111 در نزدیکی وست پالم دزرت.

“توقف به ثبت نام اقامت برای حزب!” بروشور برای تجمع می خواند. “بیایید متحد به صدای ما شنیده می شود با صدای بلند و روشن!”

دولت دستورالعمل منع نمی, هوای آزاد, اعتراضات تا زمانی که معترضان حفظ فاصله فیزیکی از شش فوت است. اگر فاصله فیزیکی نمی توان بین افراد مختلف از خانواده های شرکت کنندگان باید یک ماسک با توجه به دولت است.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس صدها نفر از ساکنان دره کوچلا گرفته اند در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی از پالم اسپرینگز به Coachella. دیگران گروه اعتراض کرده اند Newsom و coronavirus کسب و کار مرتبط با تعطیلی.

با یک گروه زندگی می کنند در این لایحه روز پنج شنبه در این تجمع به نظر می رسد متفاوت از گذشته اعتراضات و پرسش در مورد چه فعالیت های مجاز در طول یک بیماری همه گیر به خصوص که موارد همچنان به صعود در شهرستان ریورساید.

در اوایل این ماه در شهرستان ریورساید بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر پرسیدم هنوز معلوم نیست در این زمان که کنسرت و/یا زنده رویدادهای موسیقی مجاز خواهد بود به عنوان این است که وابسته به برخی از بهداشت عمومی معیارهای برآورده شدن توسط شهرستان.”

نامه سرگشاده ای از شهرستان مشاور گفت: مقامات بهداشت عمومی “نیاز به کمک شما در هر دو مطابق با و گسترش این کلمه در مورد دولت سفارشات که منع وقایع موسیقی زنده در رستوران ها از wineries پارک ها و دیگر موسسات محلی در این زمان است.”

Ringlein گفت: پوشش صورت و اجتماعی فاصله لازم نیست در رویداد روز پنجشنبه.

“آنها آمریکایی,” او گفت:. “آنها می آیند یا نه. آنها می توانند به ما بپیوندید یا نه.”

“من فقط تمرین من متمم اول قانون اساسی حق و باند و هر کس دیگری که حضور,” او اضافه شده است. “ما در یک کشور کمونیستی. ما در یک کشور آزاد است.”

Ringlein گفت که او نمی رسیدن به نخل کویر مسئولان شهرستان در مورد این رویداد اضافه شده اما بخش کلانتر مطلع شد در مورد جمع آوری شده است.

نخل کویر سخنگوی دیوید هرمان گفت: از طریق ایمیل است که دادستان شهرستان رابرت Hargreaves مطلع شهرستان مشاور دفتر هنگامی که پس از آن به اطلاع دولت در مورد برنامه ریزی رویداد “به طوری که بهداشت عمومی اجرای وظیفه نیروی دنبال کنید.”

کلانتر بخش نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. شهرستان سخنگوی بروک فدریکو نشده بود در پاسخ به سوال در مورد این رویداد به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر.

در حوادث قبلی برگزار شده توسط Ringlein و دیگران معترضان را جمع آوری کرده اند در مکان های مانند بزرگراه 111 در نزدیکی San Luis Rey درایو به موج ترکیبی از آمریکا نازک خط آبی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 پرچم.

Ringlein و دیگران را مورد انتقاد Newsom و coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی. حدود 500 امضا برای حمایت از فراخوان جمع آوری شده اند در دره, حوادث Ringlein گفت.

پنج شنبه رویداد توضیح داده شده است توسط سازمان به عنوان یک “متحد 911” رالی.

“متحد 911” در مورد اتحاد مردم با یک احساس فوریت و توضیح داده شده است در وب سایت خود را به عنوان یک “محافظه کار داوطلب-درایو لحظه” که ماموریت است که برای “متحد کردن همه آمریکایی ها برای کمک به نجات کشور عزیزمان” از دیگر نیروهای سیاسی.

“این در مورد همه با هم” Ringlein گفت.

یکی دیگر از بروشور از “متحد 911” خواستار شرکت کنندگان به “خودداری از استفاده از ابتذال و یا حرکات توهین آمیز” در این رویداد است. همچنین شرکت کنندگان خواست به نوعی به مقابله با معترضان و دعوت آنها به پیوستن به, در علاوه بر این به آنها ارائه مواد غذایی و آب است.

گلن جنگل باس بازیکن و یکی از این گروه منجر خوانندگان تایید شنبه شب که باند بازی خواهد کرد در این رویداد است.

Ringlein گفت: او را از دست داده و در طول مدت این بیماری همه گیر. در اوایل رالی او گفت که او قرار بود به مدیریت یک رستوران در پالم اسپرینگز که تا به حال باز و مشغول به کار با یک مشتری که از دست کار می کنند.

روز چهارشنبه او در مورد همه گیر اقتصادی و آثار نوازندگان و صاحبان کسب و کار و دیگر مناطق از جامعه است.

“ویروس واقعی است اما خاموش کردن و از بین بردن ما,” او گفت:.

Ringlein گفت: او در حال برنامه ریزی حوادث مشابه در طول بقیه سال.

رالی: حدود 100 جمع آوری در تجمع در پالم دزرت به حمایت پلیس رژیم صهیونیستی است. به یاد بیاورید گاوین Newsom

به یاد بیاورید: تجمع در پالم دزرت هل می دهد برای به یاد بیاورید از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de