در مریخ مستقل رور و هلیکوپتر خواهد پرسه زدن رایگان

Open Sourced logo

ناسا پشتکار رور راه اندازی در 7:50 am ET در جولای 30, برای اولین بار بعد از یک پرواز است که به پنجمین ناسا مریخ نورد به مریخ است. در طول ماموریت خود جعبه مانند خودرو-خودرو اندازه آن قابل تمدید بازوی شارژ خواهد شد با به دنبال نشانه هایی از زندگی باستانی و جمع آوری اطلاعات در مورد مریخ را با زمین شناسی و آب و هوا. آن را حتی مقدمات لازم برای نهایی بشر اکتشاف این سیاره است.

به همه که ممکن است این کاوشگر حامل یک صفحه نمایش خیره کننده از فن آوری های طراحی شده به خصوص برای پشتکار تاریخی ماموریت از قطعات جدید لباس فضایی به مستقل هلیکوپتر هواپیما برای اولین بار فرستاده شده به یک سیاره دیگر. این ابزار کمک خواهد کرد که کاوشگر جمع آوری اطلاعات در مورد سیاره جو که آن را پس از آن می توانید ارسال به ناسا. نیز وجود دارد یک حفاری در سیستم است که می تواند جمع آوری با کیفیت بالا نمونه از خاک مریخ به stashed و بعد از تجزیه و تحلیل توسط یک آینده ماموریت به مریخ است.

در سال جدید مریخ نورد است که انتظار می رود به کار این ماشین آلات را نبرد چالش های است که فن آوری های زمینی هرگز برای مقابله با, از جمله سیاره سرخ را فوق العاده نازک جو منابع محدود فوق العاده سرد با درجه حرارت و تاخير در ارتباط با انسان اربابان بر روی زمین است.

به شما یک ایده چگونه این همه اتفاق خواهد افتاد ما مشخص شده برخی از جالبترین ویژگی های است که خواهد شد بر روی صفحه نمایش زمانی که پشتکار در نهایت می رسد بر روی مریخ در ماه فوریه است.

کلید ماموریت خود را با موفقیت و توانایی برای پشتکار به خود درایو. این خودرو دارای یک کامپیوتر اختصاص داده شده به خود را مستقل قابلیت های سیمی توضیح می دهد که آن را طراحی و ساخته شده است به طور خاص برای این ماموریت است. خودمختار رانندگی از ویژگی های ضروری است چرا که مریخ است که به سادگی بیش از حد دور برای انسان به وسیله نقلیه ثابت در زمان واقعی دستورالعمل. بنابراین رور نیاز به دفع کردن برای خود.

“یکی از اساسی محدودیت از هر نوع اکتشافات فضایی — این که آیا شما در حال رفتن به مریخ و یا اروپا و یا ماه — است که شما را محدود به پهنای باند که به معنی محدودیت در مقدار اطلاعات شما می توانید به عقب و جلو” دیوید Wettergreen تحقیقات استاد در دانشگاه کارنگی ملون است رباتیک موسسه گفت Recode. “در طول دوره های زمانی که ربات نمی تواند ارتباط برقرار استقلال مهم است که آن را به آن را فعال کنید به نگه داشتن انجام وظایف به کاوش خود را در آن به پیشرفت و نه فقط نشسته وجود دارد در حال انتظار برای دفعه بعد آن را می شنود و از ما است.”

اما ساختمان مستقل وسیله نقلیه برای مریخ است و نه لزوما به عنوان آسان به عنوان ساخت یک ماشین خود رانندگی در اینجا بر روی زمین (و نه آسان یا نه). برای یک چیز, خودرو باید در درجه اول در رابطه با ایمنی و با سرعت و یا آسایش مسافران آن است. پس از دریافت دستورالعمل های اساسی از انسان ها در مورد که در آن نیاز به رفتن پشتکار به شکل حداقل مسیر خطرناک خود را در آن. اگر آن را سقوط مریخ نورد ممکن است خود را بی فایده است.

“مریخ است نه ثابت, تخت, خوب, جاده آسفالت. مریخ است که واقعا به چالش کشیدن زمین است. وجود خاک و سنگ و شن و ماسه و دامنه های صخره — همه این چیزهایی که این مریخ نورد در حال رفتن به باید برای جلوگیری از” توضیح فیلیپ Twu رباتیک, سیستم مهندس در ناسا. “علاوه بر دوربین های مریخ نورد نیز نیاز به رفتن به کامپیوتر الگوریتم و نرم افزار قادر به پردازش تمام است که تصویرسازی داده ها به اصل یک تصویر 3D است که آن را پس از رفتن به پیش بروید و استفاده از برنامه است.”

خوشبختانه برای پشتکار مریخ است جایی که در آن a self-driving رور نیاز به نگرانی در مورد توفنده به ماشین دیگر و یا برخورد با یک عابر پیاده.

“در مریخ وجود دارد هیچ چیز در حال حرکت در اطراف” گفت: Wettergreen. “آنها در حال حرکت به آرامی به طوری که آنها می توانید نگاهی هم به ساخت یک مدل دقیق انجام بسیاری از تجزیه و تحلیل در آن مدل و سپس تصمیم بگیرید که چه باید بکنید بعد.”

خودرو نیز مسلح با 7 پا و بازو مجهز به مته ای که طراحی شده برای جمع آوری سنگ و نمونه های خاک از زیر سطح مریخ. این نمونه ها خواهد شد و سپس ذخیره به عنوان بسیاری از 43 ظروف که مریخ نورد حمل در اطراف این سیاره است. پس از آن نمونه ها جمع آوری می شوند می توان آنها را در سمت چپ در لوله است که نشستن بر روی مریخ سطح برای ماموریت های آینده را انتخاب کنید تا.

بازو به تنهایی نیست که قابل توجه به عنوان یک قطعه از فن آوری فضا. به جای آن فضیلت است و همه چیز که می آید به خوبی مسلح.

“آن را مانند یک چاقوی ارتش سوئیس از ابزار علمی” گفت: Wettergreen. “چیزی که در مورد آن این است که همه این ویژگی های مختلف و قابلیت های است که آنها قادر به بسته به یک بسته کوچک است.”

برای مثال بر روی بازوی روباتیک پنجه مجهز به لیزر و ابزارهای دیگر از جمله یک دوربین به نام واتسون که ناسا در مقایسه با “یک زمین شناس را از دست لنز بزرگنمایی و ضبط بافت سنگ و خاک به اهداف” است که بخشی از یک ابزار — جاست نام Sherloc — که همراه با ویژه طیف و یک لیزر. نیز وجود دارد یک ابزار به نام PIXL است که می تواند تجزیه و تحلیل فوق العاده کوچک عناصر شیمیایی و در ناسا کلمات را “فوق العاده نمای نزدیک تصاویری از سنگ و خاک با بافت” برای کمک به دانشمندان کشف کردن که آیا مریخ می توانست خانه برای زندگی میکروبی در گذشته است.

یکپارچه مریخ نورد در حال کشت بسیار بالا-کیفیت دوربین — 23 و در مجموع — کمک خواهد کرد که خودرو بررسی این سیاره است. دوربین فقط نمی خواهد کمک به پشتکار اطراف مریخ, اما آنها همچنین تصاویری از نمونه های جمع آوری شده در این سیاره و ضبط خودرو ورود در این سطح در رنگ کامل. در ضمن ناسا می گوید که به اصطلاح “مهندسی” دوربین را در کارهایی مانند کمک به خودرو جلوگیری از به طور بالقوه خائنانه مناطق مانند شن و ماسه و ترانشه در حالی که دیگران را به کمک سیستم حرکت بدون دخالت انسان.

A drawing of the NASA rover Perseverance detailing its multiple cameras.
وجود 23, دوربین روی پشتکار.
ناسا

در همان زمان رور را انتخاب کنید تا اطلاعات صدا از طریق آن دو میکروفن. کسانی که دستگاه های گوش دادن به رور به عنوان آن می رسد و سفر در این سیاره است. تاپیک ویژه میکروفون است که با این نسخهها کار در رابطه با لیزر به مطالعه شیمی و زمین شناسی با نحو آن و ضبط صدای نحو. به عنوان ناسا توضیح می دهد, میکروفون شنود شدت “پاپ” ساخته شده توسط لیزر تبدیل سنگ به پلاسما است که نشان می دهد نسبت سختی سنگ است که می توانید به ما بگویید بیشتر در مورد زمین شناسی متن.”

همچنین روی مریخ نورد است که نبوغ خود را که خواهد شد — اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده — اولین هلیکوپتر به پرواز در مریخ و همچنین به عنوان “اولین هواپیما به تلاش برای کنترل پرواز بر روی یک سیاره دیگر” با توجه به ناسا. که باعث می شود نبوغ یک آزمایش خود را در آن یکی که تحت آزمایش های گسترده بر روی زمین است. ماموریت آن این است که به نشان می دهد که پرواز در مریخ که در آن انجام خواهد شد تا به پنج پرواز آزمایشی است و ممکن است که پرواز انجام می شود خودگردان در این سیاره است.

در حالی که این دستگاه در اصل یک هواپیمای بدون سرنشین این به ویژه طراحی شده برای مریخ است که کمتر از جاذبه زمین است. این باعث می شود صعود آسان تر اما با توجه به این سیاره نسبتا نازک جو پرواز خود را بیشتر به چالش کشیدن. به عنوان آستانه گزارش تیغه های هلیکوپتر می تواند بیش از 2000 انقلاب یک دقیقه چندین برابر سرعت پره هلیکوپتر شلاق در اطراف جو زمین. نبوغ فوق العاده سبک وزن در حدود 4 پوند است.

اما این وسیله نقلیه کوچک استقلال است و نه فقط طراحی شده برای کمک ناوبری; آن را نیز ساخت به نگه داشتن ابتکار و خلاقیت زنده است.

“مریخ بسیار سرد است. آن را به مورد منفی 130 درجه فارنهایت در شب. که بسیار سرد” توضیح Twu. “بنابراین استقلال پردازنده هلیکوپتر نیز با درگیر پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن هلیکوپتر گرم به اندازه کافی برای زنده ماندن تمام شب مریخ.”

اگر هلیکوپتر در نهایت موفق آن کمک خواهد کرد که ناسا تصمیم گیری در مورد که در آن پرواز می تواند به من قرض بدهید کمک در ماموریت های آینده به این سیاره است. مشابه هواپیماهای بدون سرنشین می تواند در خدمت به عنوان پیشاهنگان که بررسی زمین از مریخ — به خصوص مکان هایی که rovers به راحتی نمی تواند به — و یا به عنوان ناسا می گوید: تبدیل شدن به “ماه کامل” مستقل علم و صنعت حمل ابزار بر روی کامپیوتر کاربر.”

ما با دیدن هر یک از این تکنولوژی بر روی زمین یک روز ؟ آن را سخت به می گویند در حال حاضر, اما Twu اشاره می کند که ناسا آن معروف است spinoffs.

“وقت و زمان دوباره دیده ایم که تکنولوژی توسعه یافته برای ماموریت های ناسا — که بسیاری از آنها برای ماموریت های فضایی — در نهایت داشتن زمینی برنامه های کاربردی در زمین,” او گفت:. “همه توسعه فناوری می تواند متقابل گرده افشانی و پیشرفت در یک منطقه به ناچار منجر به پیشرفت در زمینه های دیگر.”

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>