رئیس جمهور سابق باراک اوباما تحویل داده پرشور و عمیقا سیاسی ادای احترام به اواخر Rep. John Lewis (D-GA) در لوئیس عزاداری در روز پنج شنبه. لوئیس یکی از کشور مهمترین رهبران حقوق مدني ابتدا در دهه 1960 و اوباما صحبت کرد که چگونه حتی به عنوان یک مرد بسیار جوان لوئیس تحمل ضرب و شتم و خشونت برای پیشبرد علت حق رای برای آمریکایی های سیاه و سفید.

اوباما خواستار بازگرداندن قانون قانون حق رای که سوخته توسط دادگاه عالی تصمیم گیری در Shelby County v. دارنده (2013) و ابوت v. پرز (2018). او همچنین تایید شده دیگر اصلاحات دموکراتیک از جمله پایان دادن به حزبی gerrymandering گسترش استقلال به Washington DC و پورتوریکو و روز انتخابات یک روز تعطیل ملی.

و سپس به نام او بر سنا برای حذف یک مانع است که همواره در راه ایستاده بود قانون حقوق مدنی در طول تاریخ آمریکا است.

“اگر این همه طول می کشد تا از بین بردن filibuster دیگر Jim Crow یادگاری به منظور امن خدا داده حقوق هر آمریکایی پس از آن که آنچه ما باید انجام,” او گفت:.

Filibuster به طور معمول اجازه می دهد تا یک بلوک از 41 سناتورها برای جلوگیری از قانون از عبور و جمهوری خواه filibusters مانع بسیاری از سیاست اوباما در دستور کار طول ریاست جمهوری خود.

متریک رایج مورد استفاده برای اندازه گیری چگونه اغلب filibusters رخ می دهد این است که تعداد “ترميم” حرکات ظ توسط اکثریت به منظور شکستن filibuster. تعداد چنین cloture حرکات بیش از دو برابر شده پس از سن. میچ مک کانل (R-KY) شد رهبر جمهوری خواه مجلس سنا در سال 2007 و مک کانل در ادامه به استفاده از filibuster به شدت اوباما پس از آن دو سال بعد.

اوباما با انتقاد از استفاده گسترده از filibuster در گذشته است. او گفت: Vox را Ezra Klein در سال 2015 است که سنا باید از بین بردن “استفاده روتین از filibuster در سنا” به عنوان مثال. اما سخنان اوباما در لوئیس در مراسم تشییع جنازه — که در آن او نه تنها در مخالفت با filibuster اما همچنین با اشاره به نقش آن در حفظ Jim Crow — احتمالا قویترین بیانیه ای در مخالفت با filibuster به تاریخ.

Filibuster خود predates Jim Crow و ایجاد شد به طور کامل توسط حادثه. در 1805 در مدت کوتاهی پس از کشته شدن الکساندر همیلتون در یک دوئل, معاون رئیس جمهور, Aaron Burr بازگشت به سنا برای ارائه یک سخنرانی وداع و پیشنهاد کرد که مجلس سنا ایجاد تغییرات در قوانین آن. با مته سوراخ کردن پیشنهاد حذف “سوال قبلی حرکت” یک فرایند است که به ندرت استفاده می شود قبل از سخنرانی خود و سنا به دنبال بورر مشاوره در 1806.

اما سوال قبلی حرکت بود به سختی اضافی. در واقع این حرکت تنها فرایند اجازه می دهد سنا به قطع بحث در میان اعضای. هیچ کس به رسمیت شناخته شده با مته سوراخ کردن خطا برای 35 سال — تا سال 1841 زمانی که اولین filibuster رخ داده است. بدون یک راه برای پایان دادن به بحث rogue سناتورها می تواند تاخیر سنا اقدام به طور نامحدود با اصرار بر “مناظره” یک پیشنهاد برای همیشه لطفا برای.

پس از آن مجلس سنا قوانین تغییر کرده است بسیاری از بار به آن را آسان تر برای شکستن filibuster, اما بسیاری از قوانین هنوز هم نمی تواند عبور بیش از یک filibuster مگر اینکه 60 سناتور هم پیوستن به استناد cloture. که بدان معنی است که اگر دموکرات ها برنده کاملا خرد کردن اکثریت در ماه نوامبر تا آنها را برای به دست آوردن 13 کرسی در سنا تقریبا غیر ممکن است feat — اوباما قادر خواهد بود برای جلوگیری تقریبا هر رای گیری حقوق لایحه از طریق filibuster.

مگر, البته, filibuster حذف شده است, چیزی است که مجلس سنا می تواند در هر زمان فقط با 51 رای.

اگر جمهوری خواهان به استفاده از filibuster به توقف قانون گسترش حق رای آنها را به پیوستن و inglorious سنت illiberal سناتور filibustering قوانین حقوق مدنی. از سال 1875 تا 1957, کنگره نیست تصویب یک حقوق مدنی, لایحه حتی به عنوان Jim Crow شکوفا در جنوب.

کنگره نمی تواند حتی با تصویب قوانین حقوق مدنی که لذت بردم از حمایت اکثریت. بین پایان جنگ جهانی دوم و در سال 1957 هنگامی که متوسط لایحه در نهایت به قانون تبدیل شد خانه گذشت پنج حقوق مدنی صورتحساب. اما سفید supremacist سناتورها قادر به مسدود کردن هر یک از این پنج صورتحساب با استفاده از filibuster.

آن را در زمان دموکرات ها بیش از چهار دردناک سال به درک فقط چگونه به شدت filibuster به حال hobbled توانایی خود را به حکومت در حالی که اوباما رئیس جمهور شد و حتی پس از آن آنها تنها متوسط اصلاحات به filibuster — اجازه می دهد ترین نامزد ریاست جمهوری تایید می شود فقط با 51 رای اما ترک قانونی filibuster تا حد زیادی دست نخورده است.

در واقع فقط چند سال پیش بسیاری از دموکرات حزبی ظاهر متعهد به حفظ filibuster. در مارس 2017, سنسور. کریس Coons (د-د) و سوزان کالینز (R-ME) سازمان نامه ای خواستار رهبری مجلس سنا به “حفظ قوانین موجود شیوه و سنت” است که اجازه می دهد سناتور به filibuster قانون. بیش از دو تن دموکرات پیوست این نامه و در مجموع 61 سناتور آن را امضا کردند.

و در عین حال حتی Coons — هنگامی که یکی از سنا ترین صریح مخالفان از بین بردن filibuster — در حال حاضر آواز لحن های مختلف. “من نمی خواهد بیکار ایستادگی برای چهار سال و تماشای بایدن دولت طرح های مسدود شده در هر نوبت” Coons گفت: سیاسی در ماه ژوئن. “من قصد دارم به سعی کنید واقعا سخت برای پیدا کردن یک مسیر رو به جلو است که نیازی به از بین بردن آنچه که مانده است از ساختاری guardrails اما اگر بایدن اجرایی آن خواهد بود وارث یک ظرف غذا در خانه و خارج از کشور. این نیاز فوری و موثر عمل است.”

نیز, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن اخیرا نشانه پشتیبانی برای از بین بردن filibuster اگر جمهوری خواهان مجلس سنا بیش از حد “غوغایی دیگر.”

وجود دارد یک شانس بسیار واقعی به عبارت دیگر که ورودی سنا را 51 رای به از بین بردن filibuster و یا به حداقل پاره آن را به اندازه کافی به اجازه رای دادن حقوق قانون به قانون تبدیل شود. اگر دموکرات ها برنده می شوند کنترل دولت فدرال احتمال چنین قانون تبدیل شدن به یک واقعیت تقریبا قطعا لولا در مورد اینکه آیا حزب دموکرات در حال حاضر به هدف filibuster.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de