لری الیسون برنامه ای برای تبدیل جوجه تیغی نهر و مستغلات به خصوصی منحصر به فرد رفت و آمد مکرر

میلیاردر لری الیسون یکی از ثروتمندترین افراد که صاحب Indian Wells Tennis Garden و BNP Pariabas باز به نظر می رسد در حال گسترش امپراتوری کسب و کار خود در صحرا.

الیسون در حال برنامه ریزی برای تبدیل خود را منحصر به فرد جوجه تیغی نهر خانه و زمین گلف در رانچو مایراج به نخبگان مخفی گاه برای غنی و خصوصی.

جوجه تیغی نهر عقب نشینی است و یک پیشنهاد توسل به 50 واحد است که وعده یک “شش ستاره منحصر به فرد تجربه مهمان” با توجه به وب سایت خود را.

“زمانی که تصویب این طرح را در محل رانچو مایراج در میان صفوف مطلوب ترین در جهان است بهداشت و سلامتی مقصد” با توجه به بیانیه ای ارسال شده به آفتاب صحرا به نمایندگی از مالکیت.

الیسون خریداری ترکیب — که او استفاده می شود به عنوان یک خانه تعطیلات و اتحاد عمل را به عنوان “خانه محله” در طول BNP Paribas مسابقات تنیس — گزارش $43 میلیون در سال 2011 و پس از آن در اصل ذکر شده برای $75 میلیون نفر است.

جشن گلف در 240 هکتار در سایت در اصل سابق مالک میلیاردر تیم Blixseth که به دست آمده زمین در ملک مبادله و پس از او قادر به تامین امنیت فدرال تصویب به توسعه املاک با همان نام در مونتانا.

جوجه تیغی نهر دارای سابقه میزبانی غنی و قدرتمند مهمانان از جمله باراک اوباما رئیس جمهور که برای بازدید در سال 2014 و در سال 2017. در اواخر ماه فوریه الیسون میزبانی جمع آوری کمک وجود دارد برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با بلیط قیمت با شروع از $100,000.

اسناد جزئیات پروژه پیشنهادی واصل شد با شهر رانچو مایراج در ماه آوریل و در حال بررسی توسط بخش برنامه ریزی. توسعه دهندگان می گویند در وب سایت پروژه آنها امیدوارند محیط زیست تاثیر گزارش تکمیل خواهد شد در این پاییز با کار در املاک در آغاز 2021.

پیشنهاد برای تبدیل مالکیت خصوصی به تجاری رفت و آمد مکرر بیشتر می تواند صحرا شهرت به عنوان یک بالا پایان مقصد نخبگان مسافران — اما آن را نیاز به بررسی رانچو مایراج مقامات شهرستان خواهد شد که باید به ایجاد تغییرات در زمان بندی اجازه می دهد تا برنامه به جلو حرکت کند.

پروژه وب سایت نشان نمی دهد چرا الیسون تصمیم گرفته است برای باز کردن یک رفت و آمد مکرر در خانه برای تعطیلات خود. و آن را نشانی از زمان راه اندازی لوکس-سطح پروژه در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس که بسته شده است مرزهای بین المللی و توقف صنعت مسافرت.

اما توسعه دهندگان تاکید دارد که چگونه این پروژه می تواند کمک شهرت رانچو مایراج.

“تغییر باز خواهد شد اموال را منحصرا به بهداشت و سلامتی علاقه مندان قرار دادن رانچو مایراج میان مطلوب ترین در جهان است عقب نشینی مقصد” وب سایت می گوید.

برنامه های توسعه

یک بار توضیح داده شده در یک کریستی لیست املاک و مستغلات به عنوان “یک جایزه بین المللی ملک” جوجه تیغی نهر نشسته در یک یارو حدود نیم مایل جنوب غربی بزرگراه 111 در پایه سانتا رزا کوه. آن را فقط در غرب منیزی می افتد یارو محله در نزدیکی Rancho Mirage مدرسه ابتدایی.

ملک در حال حاضر اصلی املاک, casitas و مهمان ویلا. پس از در نظر گرفتن مالکیت در سال 2011 الیسون اضافه کرده است 18,000 متر مربع به سایت کل ساختمان رد پا با درمان آبگرم اتاق های تنیس غرفه مرکز تناسب اندام, یک gatehouse و ویلاهای جدید با توجه به برنامه ریزی شهرستان ،

توسعه عقب نشینی نخواهد شامل هر سرزمین های جدید کسب و نیاز به “حداقل ساخت و ساز جدید” وب سایت می گوید. پیشنهاد ترکیب 23 موجود استودیو تک خوابه و چند اتاق واحد با 50 کلید است که می تواند اضافه شده به اموال در افزایشی ساخت و ساز فاز با توجه به پروژه وب سایت.

جوجه تیغی نهر شامل 230 هکتار اما عقب نشینی در مورد پروژه 191 هکتار با برخی از اموال چپ به عنوان فضای باز.

اسناد و مدارک موجود را شامل نمی شود تفاسیر از چه اموال خواهد بود و نه برنامه ای جزئیات قیمت گذاری, اطلاعات, اما همه نشانه های نقطه به توسعه چیزی به معنای ثروتمند و قدرتمند است.

مهمانان دسترسی به “فوق العاده ای در زمینه های فوق العاده گلف و تنیس و امکانات premium آبگرم و سلامتی برنامه و استثنایی مواد غذایی و خدمات شخصی” با توجه به بیانیه ای ارسال شده به آفتاب صحرا.

“پیش بینی آن است که عقب نشینی خواهد شد قرعه کشی یک جریان بسیار مرفه بهداشت و سلامتی آگاه بازدید کنندگان با حداقل جامعه اثرات و ارائه رانچو مایراج یک فرصت استثنایی برای افزایش اعتبار بین المللی و همچنین افزایش گردشگری و فروش درآمدهای مالیاتی” صاحبان در بیانیه ای گفت.

الیسون نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

روند تصویب

به منظور برای این پروژه به حرکت رو به جلو در شهرستان رانچو مایراج را مجبور به ثبت نام در پهنه بندی تغییرات.

املاک در ابتدا عنوان و ساخته شده در سال 1997 به عنوان یک single-family ترکیب با انواع امکانات رفاهی با توجه به برنامه ریزی اسناد و مدارک آپلود شده در رانچو مایراج سایت. این شهر را منطقه بندی و نقشه تعیین منطقه به طور کلی به عنوان “خصوصی فضای باز” در حالی که جیب “بسیار کم تراکم” مسکونی.

هتل ها در رانچو مایراج مشمول 10% گذرا اشغال مالیات در نرخ اتاق اما منظور است که فروش و درآمد مالیاتی به این شهر منتقل شده این منطقه نیاز به rezoned.

گام بعدی در روند زیست محیطی است تاثیر گزارش که آدرس مجاز استفاده در اموال. این روند شروع خواهد شد در پایان ماه اوت و می تواند یک تا سه ماه به پایان خواهد رسید.

این گزارش همچنین به بررسی تاثیر توسعه ارائه شده در اموال را در الگوهای ترافیک, سر و صدا, کیفیت هوا, انرژی, استفاده از آب با کیفیت و روان و به طور کلی استفاده از زمین.

“هنگامی که آماده و بررسی پیش نویس EIR منتشر خواهد شد برای نقد و بررسی گفت:” رانچو مایراج مدیر بازاریابی گیب Codding یک ایمیل به در.

این شهر برنامه ریزی اسناد و مدارک بر روی این پروژه می گویند آن را نیز نیاز به توسعه قرارداد.

این پروژه پس از آن خواهد شد که برای رفتن قبل از بررسی معماری مدیره و موضوع جلسات عمومی قبل از کمیسیون برنامه ریزی و رانچو مایراج شورای شهر است که حرف آخر را در تصویب پروژه.

این سایت می گوید توسعه دهندگان را با هدف “یکپارچه” مخلوط عقب نشینی به محله.

و آنها پیش بینی نمی هر گونه عمده ترافیک تاثیر قابل توجه مهمانان را فراگیر تجربه جایی که آنها به احتمال زیاد ماندن در اموال در طول سفر خود را.

“تیم پروژه استقبال ورودی از جامعه و به نظر می رسد به جلو به کار کردن با همه ذینفعان برای ایجاد یک عقب نشینی است که به ارمغان می آورد قابل توجه اعتبار و رشد اقتصادی به رانچو میراژ” این جوجه تیغی نهر عقب نشینی وب سایت می گوید.

مردم با سوالات مطرح شده در این پروژه می توانید ترک یک پیام در 760-833-0587 یا ایمیل [email protected], Codding گفت. پروژه وب سایت www.porcupinecreek.com.

نمی توانید به عنوان خوانده شده سند ؟ در اینجا یک لینک به اندازه نسخه

یک-از-نوع ملک

شهردار Pro Tem تد ویل گفت: اموال یک-از-نوع پیشنهادی که منطبق بر “سبک و خود نمایی” از رانچو مایراج.

“این لوکس نهایی انجام شده در کلاس اول شیوه و آن را مطابق با تصویر و سبک رانچو میراژ” ویل گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه.

و او ابراز ایمان به توانایی برای این پروژه به اتمام ذکر الیسون محل به عنوان یکی از ثروتمندترین افراد در جهان است.

“برای تامین مالی برای یک هتل امروز یک کار بسیار دشوار است,” او گفت:. “در این مورد شما یک فرد است که منابع مالی آن را انجام دهد.”

بیشتر: Andaz پالم اسپرینگز سقوط به ورشکستگی با $50M در ادعای; خریدار جدید به صف

بیشتر: Palm Springs منطقه هتل های آماده برای ‘طبیعی’: تماس check-ins, استخر صندلی و سپر چهره

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس است متوقف مقادیر قابل توجهی از اوقات فراغت سفر ویل گفت: جوجه تیغی نهر عقب نشینی خواهد تهیه کردن به مشتریان مرفه شبیه به طلایی درب در سن مارکوس.

“کسی که می تواند این نوع از لوکس است که تقریبا در یک موقعیت است که آنها در حال رفتن به قادر به غلبه بر یک نوع از مشکلات است که بسیاری از ما نمی توانیم” ویل گفت.

حتی قبل از الیسون خریداری اموال جوجه تیغی نهر تا به حال شهرت به عنوان یک برتر گلف و املاک بود که سایت از حوادث برای بسیاری از Blixseth را moneyed و مشخصات بالا معاصران از جمله جمع آوری اعانه برای نامزدهای جمهوری خواه مانند دن کویل و تشکر. مریم بونو.

ویل که golfed وجود دارد گفت: این یک “مطلق با شکوه دوره” که فوق العاده خوبی داشت.

“من مخالف شما برای پیدا کردن یک تیغه از چمن در خارج از محل” ویل گفت.

این داستان شامل گزارش قبلی از لری Bohannan. ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>