آتش در کنار بزرگراه 60 در نزدیکی Beaumont سوختگی 35 هکتار; رو به مشرق خطوط بسته

بیش از 130 آتش نشان و چهار تانکر هوایی در پاسخ پنج شنبه بعد از ظهر به 35 هکتار آتش در امتداد بزرگراه 60 در بومانت که بسته شده است چندین آزادراه خطوط در منطقه, مقامات گفت.

آتش نشانان در پاسخ به رو به مشرق خطوط در نزدیکی جک خرگوش دنباله حدود 12:50 p. m. و پس از گزارش یک خودرو آتش نشانی با توجه به کال آتش. آتش بسته شده است همه رو به مشرق خطوط در منطقه و یکی westbound lane, Caltrans گفت.

وقتی آتش نشانان وارد آنها کشف یک RV در آتش با فرمت به اطراف برس. آتش در حال سوختن است در متوسط نرخ گسترش در نور پوشش گیاهی با توجه به کال آتش.

هیچ آسیب و یا تخلیه گزارش شده است.

رانندگان عنوان شرق به بدلندز در نزدیکی Moreno Valley و منحرف بر روی گیلمن چشمه جاده گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت.

تناوب به بزرگراه 60 بین Moreno Valley و بومانت شامل گیلمن چشمه جاده به بزرگراه 79 یا ردلندس بلوار به سن تیمتئو دره جاده ها است.

در جولای 23, 145 هکتار سوخته در نزدیکی جک خرگوش دنباله و بسته آزادراه خطوط.

Beaumont: آتش در کنار بزرگراه 60 در نزدیکی Beaumont سوختگی 145 هکتار

آتش: پالم اسپرینگز آتش در تراموا جاده سوخته 211 هکتار 100% موجود

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>