Open Sourced logo

ساعت قبل از خانه ضد تراست فرعی شنوایی شامل شهادت از مدیران اجرائی از Facebook, گوگل, آمازون و اپل یک پست وبلاگ از Infinite اجرایی کوین مایر اعلام کرد که تمام سیستم عامل باید “خود را فاش الگوریتم اعتدال سیاست و جریان داده ها به رگولاتور” و به چالش برنامه رقبا به دنبال کت و شلوار. این کاملا یک تماس با اسلحه — و یکی که بود و بدیهی است که با دقت به پایان رسیده است.

در این پست مایر باعث گسترده فراخوان رقابت بین رسانه های اجتماعی شرکت ها و استدلال کرد که Infinite می تواند یک نیروی مثبت برای ایالات متحده که حفاظت از آن داده های کاربر با یا بدون قوانین و مقررات جدید. و در امتداد آن خطوط مایر همچنین وعده داده است که Infinite تر خواهد بود در صف مقابل در مورد خود الگوریتم و محتوای اعتدال. در نهایت او گفت: Infinite خواهد بود یک مدل برای چه دیگر رسانه های اجتماعی شرکت می تواند شفاف تر یک تعهد است که تکرار تماس های اخیر برای Infinite برای تبدیل شدن به این مثال.

در این پست می آید به عنوان Infinite چهره نگرانی امنیتی بالقوه خطرات مربوط به خود شرکت مادر پکن شرکت بر اساس ByteDance. در اوایل این ماه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo حتی تهدید به “بان کی مون” Infinite هر چند بعید است این برگ برنده دولت در واقع می تواند انجام این کار خود را در آن; جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری نیز به تازگی به آموزش کارکنان خود را به حذف Infinite برنامه از تلفن های خود را. در ضمن ارزیابی درست ریسک از برنامه باقی مانده است دشوار است. به عنوان Shira Ovide نوشت: نیویورک تایمز در اوایل این ماه “سیاستمداران مانند آمریکا tech کارفرمایان شرکت در ترس از مورد چینی با تکنولوژی که اغلب آن را سخت بدانید که زمانی که به آنها اعتقاد دارید.”

Infinite برای آن می گوید که هیچ دولت خارجی نقش مهمی در آن اعتدال است.

“ما محتوا و اعتدال سیاست های رهبری ما ما مبتنی بر تیم در کالیفرنیا و نه تحت تاثیر هر دولت خارجی” یک Infinite سخنگو گفت Recode. “در ما مجازی شفافیت و پاسخگویی مرکز مهمانان می توانند از نزدیک ببینید که چگونه ما در حد متوسط و توصیه محتوا.”

پس از همه دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها به نفع ایستاده از اقدام علیه Infinite. Facebook در حال حاضر آماده را به طور کامل راه اندازی یک موسیقی مبتنی بر محصول به نام قرقره با Instagram است و حتی بنا به گزارش استخدام Infinite ستاره به ترویج رقابت خدمات. در طی یک پست وبلاگ مایر متهم Facebook ساخت حملات “مبدل به عنوان میهن پرستی و طراحی شده برای پایان دادن به ما از حضور در ایالات متحده است.” در ضمن اثرگذارندهها که به دست آورده ایم گسترده مخاطبان در برنامه در حال wooed دور به دیگر رقبا مانند لس آنجلس مبتنی بر برنامه موسیقی Triller.

اما در حال حاضر در یک تلاش آشکار برای کاستن از نگرانی بیش از آن پلت فرم Infinite است که در تلاش برای اثبات آن است که شفاف در مورد چگونه از آن دسته مطالب است. با مایر درخواست برای تمام رسانه های اجتماعی شرکت خود را فاش الگوریتم واضح است که Infinite می خواهد به نظر می رسد شفاف تر از Facebook و دیگران. اما, آن را به طور کامل روشن نیست که این تلاش ها رسیدگی خواهد شد بسیاری از دیگر نگرانی در مورد Infinite.

“Infinite تبدیل شده است و آخرین هدف نیست بلکه دشمن” مایر نوشت: در این پست. “بزرگتر حرکت است که با استفاده از این لحظه به درایو عمیق تر و مکالمات الگوریتم شفافیت و محتوای اعتدال و توسعه سختگیرانه تر از قوانین از جاده ها است.”

به عنوان شواهد مایر با اشاره به Infinite شفافیت مرکز که اعلام شد در ماه مارس. این مرکز در لس آنجلس خواهد شد ظاهرا ارائه برخی از کارشناسان “کد واقعی است که همواره ما الگوریتم” مایر گفت و همچنین اجازه دهید آنها را مشاهده محتوا اعتدال در زمان واقعی است. مایر معتقد است که این ابتکار جدید قرار می دهد Infinite “یک قدم جلوتر از صنعت است.” که اعلام شد به دنبال یک پست وبلاگ در ژوئن توضیح داد که برخی از اصول اولیه این شرکت را برای شما الگوریتم که قدرت یکی از محبوب ترین ها بخش هایی از برنامه Infinite. این شرکت همچنین با باز کردن یکی دیگر از شفافیت در مرکز واشنگتن و استخدام برای موقعیت به معنای رابط با دولت فدرال است.

معلوم نیست اگر Infinite اخیر تلاش خواهد شد به اندازه کافی برای سرکوب دغدغه در مورد پلت فرم. چند تن از کارشناسان گفت Recode که آنها سوال که آیا Infinite تعهد به افشای آن الگوریتم های کار را در واقع نشان می دهد بسیار معنی دار اطلاعات مانند نوع محتوا شرکت سیستم بخواهد به تقویت.

“آشکار کد مفید است و قطعا بیشتر از سیستم عامل های دیگر به اشتراک گذاشته اند در گذشته” گفت: کلی Cotter, یک محقق فوق دکترا در دانشگاه ایالتی آریزونا که مطالعات درک عمومی از الگوریتم های. “آشکار کد نمی خواهد در خود را به ما بگویید اگر این الگوریتم دارای نفوذ است.”

دیگران تعجب اگر Infinite می دهد جزئیات بیشتر در مورد خود الگوریتم های بدون افشای اطلاعات شخصی کاربران است. با توجه به نیکولاس Kayser-Bril, یک روزنامه نگار در AlgorithmWatch از الگوریتم های یادگیری ماشین مورد استفاده توسط سیستم عامل رسانه های اجتماعی وابسته هستند که نه تنها در کد است که در عمل آنها را نیز آموزش داده است که می تواند تاثیر آنها چگونه کار می کند. “در مورد Infinite الگوریتم آموزش داده احتمالا شامل بسیار از اطلاعات شخصی کاربران که نباید فاش شود به این ترتیب حتی به محققان گفت:” Kayser-Bril.

در کنار فشار خود را برای شفافیت بیشتر در اطراف آن الگوریتم و محتوای اعتدال Infinite نیز کار سخت به فاصله خود از ByteDance و دولت چین. Infinite ساخته شده این مورد در بیانیه اخیر به بورسی:

حفاظت از حریم خصوصی از اطلاعات کاربران ما از اهمیت به Infinite. وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در مورد Infinite در حال حاضر. واقعیت این است که Infinite برنامه نیست حتی در چین موجود است. Infinite است که به رهبری آمریکا مدیر عامل شرکت با صدها نفر از کارکنان و رهبران کلیدی در سراسر ایمنی و امنیت محصول و سیاست های عمومی در ایالات متحده Infinite فروشگاه های ایالات متحده به داده های کاربر در ویرجینیا با پشتیبان در سنگاپور و کار ما برای به حداقل رساندن دسترسی در سراسر مناطق. ما ضمن استقبال از گفتگو با نمایندگان مجلس که می خواهند به درک شرکت ما است.

همه متقاعد شده است که این فشار به سمت شفافیت کافی است به تسکین نگرانی که Infinite ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار برای نفوذ خارجی. پس از در نظر گرفتن چقدر ما در مورد چگونه Infinite توصیه می کند محتوای این شرکت همچنین جمع آوری انبوهی از اطلاعات در مورد میلیون ها نفر از کاربران در تلاش برخی می گویند به آن هوش مصنوعی و حتی بیشتر قدرتمند برای انواع مقاصد.

“از یک امنیت ملی چشم انداز وجود دارد نگرانی در اطراف با استفاده از این داده ها برای اهداف جاسوسی خواهر زن” Kiersten Todt یک محقق در دانشگاه پیتسبورگ موسسه سایبر قانون گفت Recode. “هوش مصنوعی است فقط به عنوان خوب به عنوان داده ها که به آن می رود. بنابراین اگر دولت چین دارای بیشترین اطلاعات از هر کشور دیگر در جهان و سپس آنچه در آن می تواند از یک هوش مصنوعی چشم انداز به طور بالقوه می تواند آن را یک مزیت فوق العاده ای.”

اما صرف نظر از درست خطرات امنیتی از Infinite ترس بیش از نرم افزار ممکن است باعث یک استاندارد جدید برای آنچه در آن به معنی برای یک شرکت رسانه های اجتماعی به طور شفاف با خود کاربران است. اگر Infinite زندگی می کند تا به آن شفافیت وعده های دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها ممکن است به خوبی احساس فشار به دنبال کت و شلوار.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de