اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در سریع ترین نرخ ثبت شده در سه ماهه دوم سال 2020 با توجه به آمار منتشر شده از صبح روز پنج شنبه توسط اداره آمار نیروی کار.

سه ماهه تولید ناخالص داخلی به طور معمول در محاسبه در نظر بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه و هنگامی که شما انجام این کار در اینجا آنچه در آن مانند به نظر می رسد:

دفتر تحلیل اقتصادی

که واقعا بد است. نه فقط در بدترین شرایط رکورد, اما بدترین شرایط رکورد توسط یک حاشیه بزرگ.

اما در حالی که وضعیت اقتصادی واقعا بد است یک شاخص کلیدی این نرخ سالانه مفهوم, منجر, کارشناسان به این باور وجود دارد ممکن است برخی از امید برای بهبود. این ایده در اینجا این است که اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی به طور معمول می خواهد به ما بدهد فصلنامه رشد آمار است که در مقایسه با رشد سالانه آمار. یک سال از 4 درصد رشد تولید ناخالص داخلی خواهد بود واقعا خوب است. واقعی از 3 درصد تولید ناخالص داخلی رشد خوب خواهد بود. یک سال از 2 درصد رشد تولید ناخالص داخلی خواهد بود احتمالا کمی ناامید کننده است. بنابراین در حالت عادی سه ماهه ما در حال تلاش برای بپرسید که چگونه روند کوتاه مدت در مقایسه با این نوع معیار و ما درخواست اساسا “اگر ما تا به حال چهار در یک ردیف که شبیه این سه ماهه?”

که راه خوب برای فراموش اقتصادی, آمار, اما آن را یک نوع وحشی سوال در مورد Q2 از سال 2020 با توجه به این که چه اتفاقی افتاده است پس از آن بود که تعداد زیادی از کسب و کار تعطیل و مصرف کنندگان عقب نشینی از بخش های بازار است.

این نرخ سالانه مفهوم سپس می پرسد ما نیست “چه می شود اگر همه چیز در آنجا ماند تعطیل برای کل سال ؟” اما “اگر ما نگه داشته بستن همه چیز را در نرخ آنها تعطیل در سه ماهه دوم?”

آماری در پاسخ به این سوال معلوم می شود “فعالیت های اقتصادی می گیرند در حدود یک سوم است.” اما این یک مسئله با هیچ دنیای واقعی مفهوم. تا کنون از حدود مارس ایالات متحده شده است اجازه می دهد بیشتر فعالیت های اقتصادی نه کمتر. برخی از این فعالیت های اقتصادی است و احتمالا غیر عاقلانه از بهداشت عمومی نظر و ممکن است نیاز به خاموش کردن دوباره در آینده. اما برخی از آن ما نشان دهنده بهبود درک چه نوع از همه چیز — در معاملات چیزهایی که سازگار با ماسک-پوشیدن — امن هستند و برخی از آن ما نشان دهنده افزایش توانایی برای انجام کسب و کار آنلاین و یا در فاصله مناسب راه.

هنگامی که ما نگاه به آینده به Q3 ما شاهد بسیاری از صنایع که در حال بازگشایی یا تماما (دندانپزشک دفاتر نمایندگی خودرو لوازم فروشگاه) و یا جزئی (رستوران ها) و احتمالا ما در حال رفتن به دیدن یک تاریخی رشد شگفت انگیز شماره هنگام بیان به عنوان یک نرخ سالانه. رئیس جمهور تهمت را مضاعف لاف زدن است که آن را به بهترین اقتصاد تا کنون, اما البته آن را نمی توان بیش از هر Q2 بدترین اقتصاد است.

در عوض آنچه که ما سادگی است خیلی وضعیت بد اقتصادی — نرخ بالای بیکاری بسیاری از کسب و کار خرده فروشی در آستانه یا در حال ورشکستگی است — که شده است به طور قابل توجهی تشک بادی مجهزند توسط سخاوتمندانه دولت درآمد پشتیبانی برای مردم آسیب پذیر است. در واقع به لطف مراقبت عمل درآمد قابل تصرف شخص در واقع بالا رفت.

دو سوال در رفتن به جلو می رویم می شود که آیا رو به وخامت سلامت عمومی شرایط را به زور دور جدید اقتصادی به عقب برگشت و این که آیا کنگره جمهوری خواه ناسازگاری منجر به بزرگ قطره در درآمد خانوار به عنوان مزایای اضطراری منقضی خواهد شد.

تا زمانی که این بیماری همه گیر است که تحت کنترل آن دشوار خواهد بود برای بازگشت به هر نوع اقتصادی طبیعی است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de