برندگان و بازندگان از تکنولوژی آنتی تراست شنیدن

روز چهارشنبه چهار نفر از قدرتمند ترین افراد در این سیاره شهادت قبل از کنگره است. از مدیران اجرائی از آمازون, اپل, Facebook و گوگل — که با هم کنترل شرکت به ارزش حدود 5 تریلیون به نام در به صورت جداگانه از طریق ویدئو کنفرانس و به میدان فرستاد سوالات برای نزدیک به شش ساعت. برخی از سوالات دشوار است. برخی از آنها تنها در همه جا.

آن را پراکنده و در زمان بی دست و پا شنوایی. اعضای قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست دریافت تنها پنج دقیقه در یک زمان به درخواست مدیران چهار سوال. این رویداد نیز کامل از تمام مشکلات فنی شما می توانید انتظار در یک استاندارد, چت تصویری, به عنوان به خوبی به عنوان برخی پیش بینی شده اما با این حال منحرف سیاسی درام.

دموکرات ها متمرکز شده که آیا شرکت های درگیر در ضد رقابتی که شیوه های سرکوب رقبا و مصرف کنندگان آسیب. بسیار به دموکرات ها’ سرخوردگی بسیاری از جمهوری خواهان منحرف از آنتی تراست مسائل به تمرکز بر ادعاهای بی اساس ضد محافظه کار تعصب در سیستم عامل رسانه های اجتماعی و گوگل.

در حالی که ماراتن شنوایی نیست در نتیجه هر گونه فوری سیاسی یا قانونی اقدام می تواند اعمال فشار به ضد تراست رگولاتور در FTC و DOJ و تنظیم صحنه برای گسترده تر دولت پروب به این شرکت ها’ شیوه های کسب و کار و قوانین که موفق به مهار آنها را در. این رویداد همچنین می ایستد برای نفوذ به افکار عمومی از تکنولوژی در زمانی که نزدیک به نیمی از کشور فکر می کند که این صنعت نیاز به مقررات دولتی. به طور طبیعی برخی از ظهور از افتضاح به دنبال مانند برندگان. نیز وجود دارد برخی از روشن بازنده است.

تشکر. Pramila Jayapal

Pramila Jayapal یک دموکرات کنگره عضو از واشنگتن آماده با خطوط تیز از سوال برای شهود به خصوص برای مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ که او کبابی در مورد 2012, خرید از خود شرکت که رقیب Instagram.

Jayapal به طور مستقیم نقل قول شده در اسناد داخلی به مطبوعات زوکربرگ زمانی که او بارها و بارها تکذیب قوی-پشتیبانی Instagram بنیانگذار Kevin Systrom به یک معامله. به جای حرکت به یکی دیگر از سوال Jayapal خواندن ایمیل های قدیمی و استراتژیک یادآور شد زوکربرگ که او تحت سوگند به حقیقت را بگویید. پس از یک زمان عقب و جلو به Facebook مدیر عامل شرکت گفت: Jayapal او مخالفت با خصوصیات پیام های خود را به Systrom.

“من فکر می کنم آن را روشن است که این فضایی که ما از رفتن به رقابت در یک راه یا دیگری است،” “من نمی مشاهده این گفتگوها به عنوان یک تهدید در هر راه است.”

اما Jayapal که تا به حال به وضوح انجام مشق شب خود را به حال اثبات بیشتر با استناد به پیام های که در آن Systrom مشترک نگرانی خود را با یک سرمایه گذار است که زوکربرگ را به “از بین بردن حالت” کپی کردن و خرد کردن برنامه خود را اگر او را رد کرد و یک معامله است.

“Facebook یک مطالعه موردی در انحصار قدرت به دلیل شرکت خود را برداشت و monetizes ما داده و سپس شرکت خود را با استفاده از آن اطلاعات برای جاسوسی رقبا و برای کپی کردن, به دست آوردن و کشتن رقبای” گفت: Jayapal در پایان از او دور از بازجویی در Instagram معامله است.

Jayapal سوالات تولید برخی از محکم ترین شواهد ارائه شده در آنتی تراست شنوایی. آن نشان داد که چگونه Facebook را از تسلط بازار می تواند ترس را در بین رقبای خود, حتی اگر آن را هنوز هم مردد که آیا این متناسب با حقوقی آستانه برای ضد رقابتی رفتار است.

تیم کوک

حتی اگر خود شرکت رو تشدید اتهامات نقض ضد تراست در هفته های اخیر مدیر عامل اپل تیم کوک تنها با دریافت حدود نیمی از تعداد پرسش های خود را به عنوان مدیر عامل شرکت فناوری رقبا با توجه به تجزیه و تحلیل توسط VentureBeat,

طبخ آیا چهره برخی از پرسش های دشوار در مورد اینکه آیا اپل طول می کشد بیش از حد بزرگ از یک برش از درآمد حاصل از توسعه دهندگان شخص ثالث است که فروش نرم افزار در فروشگاه App. Spotify در برای مثال بسیار علنا شکایت در مورد این موضوع منجر به تنظیم کننده های اروپایی راه اندازی یک جفت از تحقیقات ضد تراست در ماه ژوئن. در عین حال روز چهارشنبه اعضای کنگره نمی تمرکز خود را به خشم در اپل مسائل به عنوان آنها را در آن از دیگر تکنولوژی اجرائی.

به طور کلی طبخ برنده تخمگذار پایین. به تاریخ طبخ شده با استادی در ماندن آرام و زمانی که او نیاز به منظور پیروزی در hyperpartisan سیاست از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. و چهارشنبه جلسه ثابت به قاعده مستثنی نیست.

مارک زوکربرگ

از Facebook مدیر عامل شرکت که شهادت در کنگره جلسات قبل مواجه شده و برخی از سخت ترین سوالات از قانونگذاران در هر دو طرف. برخی استدلال می کنند که جوان های اجرایی برگزار شد تا به خوبی به سوال اما واقعیت این است که زوکربرگ شد تمرکز بسیار خشم بدون شک به کارگردانی منفی با توجه به Facebook.

دموکرات ها فشرده Facebook در مورد ناتوانی آن برای جلوگیری از سخنرانی نفرت و اطلاعات غلط از گسترش بر روی پلت فرم. اما زوکربرگ که در آن تلاش شد در این خط از سوال از اعضا مانند Jayapal که قوی ساخته شده موارد برای, چگونه Facebook درگیر در ضد رقابتی شیوه های کسب و کار در طول سال در چه Jayapal به نام “کپی به دست آوردن و کشتن” استراتژی نسبت به کنار زدن رقبا از کسب و کار.

زوکربرگ در دفاع از Facebook در این نقطه در چند راه. او استدلال کرد که اگر Facebook نشده بود به دست آورد کوچکتر رقبا مانند Instagram کسانی که راه اندازی ممکن است هرگز موفق در مقیاس آنها در امروز به دلیل نیاز به آنها Facebook حمایت و استعداد به رشد است. دوم زوکربرگ گفت که Facebook واقعا انحصار از آنجا که آن را در رقابت با شرکت هایی مانند گوگل در تبلیغات آمازون در تجارت و Infinite اجتماعی. سوم او ادعا کرد که اگر ایالات متحده تنظیم کننده شکستن tech غول مانند Facebook, دیگر رقبای چینی (تذکر: Infinite) که “کمتر متعهد” به ارزش های آمریکایی می تواند بیش از.

اما زوکربرگ را کباب از کنگره متوقف نمی با ادغام. زوکربرگ رو کشت عصبانی سوال از جمهوری خواهان که متهم با اندک شواهد که Facebook ذاتا مغرضانه در برابر محافظه کاران است. حتی اگر این ادعای بی اساس آنها به سمت چپ زوکربرگ در دفاع از شرکت خود را از همه نوع از زاویه.

سوندار پیچای

معروف نرم-صحبت حتی-keeled سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل مجبور شد به بحث در چهارشنبه جلسه ای که او با آن مواجه چکش بیش گوگل حفظ حریم خصوصی و تسلط در تبلیغات بازار است.

مانند زوکربرگ پیچای نیز در پایان دریافت مقدار زیادی از جهنم مورد تا حد زیادی بی اساس اتهامات سیاسی تعصب در گوگل. اما حزبی جمهوریخواهان حملات پایان ندارد وجود دارد. چند جمهوری خواهان مانند مظنونان حمله به دانشگاه کن باک و مت Gaetz همچنین موضوع را با گوگل انداختن عمده قرارداد با پنتاگون برای توسعه هوش مصنوعی برای استفاده در هواپیماهای بدون سرنشین جنگ. این پروژه با نام مستعار Maven رها شده بود در بخشی به دلیل هزاران نفر از کارمندان گوگل باز مخالفت با این استدلال که آنها نمی ثبت نام در کسب و کار از جنگ.

او در بازجویی پیچای اذعان کرد که کارکنان خشم در مورد Maven میان به این تصمیم به رها کردن این پروژه است که آشکار و قابل فهم نتیجه رسیدند که Rep. Gaetz قاب به عنوان نوعی از بمب وحی است. پیچای همچنین گفت: این شرکت به طور فعال همکاری با سازمان های دولتی ایالات متحده.

این همه پیچای قرار می دهد در یک نقطه سخت است ، از یک سو او خود را به نگه داشتن مهندسین — باریک استخر استعداد که در حال دشوار به استخدام مبارک. و بسیاری از کسانی که مهندسین به شدت در برابر توسعه فن آوری است که می تواند باعث آسیب فیزیکی. در همان زمان به عنوان گواه در جلسه پیچای پاسخ به عصبانی قانونگذاران که دیدن هر امتناع نمی کنند در ارتش و یا پلیس قرارداد به عنوان unpatriotic.

گوگل کار قبلی برای ساخت یک موتور جستجو در انطباق با حزب کمونیست چین را سانسور سخت بود و همچنین یک موضوع از بازجویی توسط جمهوری خواهان که متهم پیچای از cozying به دولت چین.

گوگل همه این مسائل به دلیل آن را این شرکت به احتمال زیاد به صورت بالقوه ضد تراست اقدام در آینده نزدیک. خواه به رهبری DOJ است که انتظار می رود به پرونده دعوی علیه گوگل در این تابستان. بنابراین شما ممکن است می گویند هیچ شانسی بود برای پیچای را به نفع خود در روز چهارشنبه.

جف بزوس

آمازون مدیر عامل و جهان, ثروتمندترین مرد, آرام,, مودب, و عمدتا به طور مستقیم در پاسخ خود را در زمان شهادت در برابر کنگره است. او نیز جان سالم به در برد بیش از یک ساعت در ابتدای این جلسه بدون اینکه خواسته یک سوال با تشکر از گزارش tech موضوع نمی, چهره بسیار در راه “سیگار کشیدن اسلحه” اسناد داخلی که می توانست او را در یک سخت تر از نقطه ای که نمایش داده شد و در نهایت آغاز شد.

اما بزوس را شهادت هم کمی به سرکوب انواع نگرانی ها در مورد قدرت آمازون برخوردار بیش از آن 1.7 میلیون کوچک و متوسط و فروشندگان. این شامل سوء ظن بیش از چگونه این شرکت با استفاده از اطلاعات به منظور توسعه محصولات رقیب به عنوان به خوبی به عنوان آن میل شدید برای تعلیق یا ممنوعیت فروشندگان با کمی توجه و یا توضیح. بزوس نیز به طور خاص برای نام افزایش برش از فروش است که آمازون اتهامات کوچکتر فروشندگان مبلغی که باید پرداخت برای یک شات در موفقیت در خرید بازار است.

هنگامی که مواجه با حکایات و یا اتهامات از آمازون سوء استفاده از قدرت خود را به عنوان حاکم از آن بازار بزوس خواهد خود را ابراز مخالفت نذر به آن نگاه کنید و سعی کنید برای اطمینان از قانونگذاران که مشکلی نیست سیستمیک. حتی اگر او راست و سوء استفاده یک سری از یک آف الگوی نشان می دهد که آمازون آنقدر قدرتمند است که می تواند انبوه مختل یا upend خود را شریک کسب و کار — حتی این کار را با غفلت و یا تصادف.

تشکر. جیم اردن

اوهایو در کنگره عضو ترین صریح از او خواه همکاران در حمله به غول تکنولوژی این ادعا که آنها را سانسور و یا در غیر این صورت سرکوب محافظه کار دیدگاه در راه های مختلف. “من فقط می خواهد قطع به تعقیب. بزرگ فن آوری است که به محافظه کاران گفت:” در باز است. بنابراین اگر موفقیت برای جمهوری خواهان بود و بر اساس پخش به عنوان بسیاری از نظریه های اثبات نشده از تعصب به عنوان امکان پذیر است اردن ستاره بود. و اگر شما به تماشای شنوایی و نمی دانم که او قبل از شما قطعا در حال حاضر.

اما اردن تلف گرانبها فرصت به سوال سخت از تکنولوژی تیتان در کار واقعی در دست: به سند یا چگونه آنها سوء استفاده از قدرت خود را بیش از همکاران و رقبا. تا حدودی این جلسات یک شکل از تئاتر و اکثر سیاستمداران به دنبال یک جاذب soundbite نشان دادن آنها با صحبت کردن حقیقت به قدرت است. اگر شما به عملکرد شگفت انگیز به صورت های مختلف نشان می دهد از یکی از مخاطبان برای پرداخت اگر شما سزاوار به هو کردن مرحله.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>