بیش از آخر هفته #ChallengeAccepted hashtag on Instagram گرفتگی بود با میلیون ها نفر از سیاه و سفید عکس — چاپلوس سینما, عکس های سلفی و عکس های مطرح — ارسال شده توسط زنان از سراسر جهان است. این تصاویر معمولا همراه با نوشتن شرح تصاویر و یا هشتگهای که به طور گسترده حمایت “توانمندسازی زنان” و یا “زنان در حمایت از زنان” با کاربران برچسب زدن دوستان خود را در یک chainmail-مانند ،

افراد مشهور کنندگان مانند ناتالی پورتمن, کریستن بل, Ivanka Trump and Khloe Kardashian آورده جریان اصلی توجه به این روند در ایالات متحده کمک کرد که آتش انتقاد بیش از تگ نمایشی طبیعت است. که این سیاه-و-سفید-عکس و دقیقا چگونه این بیشتر به علت فمینیسم? کاربران رسانه های اجتماعی با اشاره به چگونگی این پست نیست برای دفاع از هر گونه خاص فمینیستی عمل می کند بلکه به آنها به نظر می رسد یکی دیگر از تجلی دیجیتال bandwagoning برای تاثیرگذاران و مشهور به شریک شدن در.

به عنوان #ChallengeAccepted روند گسترش این روایات با هم تداخل دارند در مورد منشاء آن و قصد شروع به پدیدار شود. اصلی چالش در سال 2016 نیز برجسته هجوم سیاه-و-سفید, selfies در نظر گرفته شده بود به منظور بالا بردن آگاهی برای سرطان اگر چه منتقدان از علت (به ویژه بازماندگان سرطان) در آن یافت می شود infantilizing و احمقانه است. به گفته نیویورک تایمز از آخرین تکرار از سال 2020 چالش ناشی از یک پست ساخته شده توسط یک روزنامه نگار برزیلی در ژوئیه 17.

در روزهای اخیر ترکیه فمینیست و فعالان ادعا کرده اند که هجوم سیاه و سفید عکس های در نظر گرفته شده بود به برجسته ترکیه در مورد کشتار جنسیتی رای و خشونت ترکی زنان در زندگی روزمره خود است; decolorized فیلتر اشاره به ویژگی های رسانه های سیاه و سفید عکس های از زنان که یافت شده اند مرده. در 2019, 474 زنان به قتل رسیدند در ترکیه توسط مردان نسبت به حقوق زنان را ما به پایان خواهد رسید جنسیتی و femicides باید به طور پیوسته افزایش یافته است و در دهه گذشته.

مرگ 27 ساله Pınar Gültekin دانشجویی که کشته شد با او دوست پسر سابق باعث تازه و افزایش فعالیت در کشور به عنوان زنان بسیج برای بیشتر دولتی حمایت و اجرای کنوانسیون استانبول. این کنوانسیون که تصویب شد توسط مقامات ترکیه در سال 2012 تاسیس یک چارچوب قانونی برای کشورهای اروپایی برای جلوگیری از خشونت مبتنی بر جنسیت محافظت از قربانیان و تعقیب مجرمان.

در Instagram, @beelzeboobz یک کاربر مستقر در استانبول ترکیه, نوشته شده در توضیح چالش به غیر ترکی و دوستان و اصرار آنها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات را به “پیام دریافت نمی گمشده در ترجمه” و یا از دست دادن معنای آن است.

“مردم ترکیه از خواب بیدار هر روز برای دیدن یک سیاه و سفید عکس از یک زن که به قتل خود Instagram خوردها خود را در روزنامه های خود به صفحه نمایش تلویزیون” می خواند پست. “سیاه و سفید عکس چالش آغاز شده به عنوان یک راه برای زنان به منظور بالا بردن صدای خود را. برای ایستادن در همبستگی با زنان ما از دست داده اند. نشان می دهد که یک روز آن می تواند تصویر خود را که توسط گچ بری در سراسر رسانه های خبری با سیاه و سفید فیلتر در بالای صفحه.”

آنلاین, دیگر, ترکی, طرفداران chimed در بیان کرد که کلید ترکی هشتگهای مانند #istanbulsözleşmesiyaşatır و #kadınaşiddetehayır (که ترجمه به ترتیب به “کنوانسیون استانبول موجب صرفه جویی در زندگی” و “نه به خشونت علیه زنان”) بود که از سمت چپ به عنوان چالش توجه جهانی را به دست آورد.

“رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر در خدمت به عنوان یک پلت فرم بزرگ برای صحبت کردن به مقامات که سعی در سرپوش گذاشتن بر مرگ و میر مرموز زنان” Sevgi لس آنجلس مستقر در ترکیه نویسنده نوشت: به من در توییتر. Sevgi یا @neosevgism ارسال یک موضوع در جولای 28, توضیح خشونت است که ترکیه از زنان چهره و نیاز به اجرای کنوانسیون استانبول. “من می خواستم برای بالا بردن آگاهی برای چگونه کشورهای غربی نمی مراقبت در مورد شرق مسائل زنان” او به من گفت و اشاره کرد که چگونه از زنان مسلمان و یا کشورهای آسیایی تمایل به exoticized و یا نادیده جامعه غربی است.

با توجه به طبیعت غیر متمرکز از اکثر سیستم عامل رسانه های اجتماعی, آن را از روی حیله و تزویر به طور خاص پیگیری چگونه برخی گرایش ها و چالش ها سرچشمه — نه به ذکر است آنچه که دقیقا آنها منجر به دستیابی به virality. در حالی که بار خبرنگار تیلور لورنز معتقد است که #ChallengeAccepted روند نه ظهور در ترکیه به نظر می رسد که ترکیه طرفداران را با موفقیت کشیده شده توجه به جنبش خود را از طریق این هشتگ استفاده از آن برای تقویت خود انسانی باعث به مخاطبان جهانی.

لورنز تحت پوشش این چالش در جولای 27, روز, قبل از اکثر مخاطبان آمریکایی آگاه شد, چگونه از سیاه و سفید عکس روند همزمان با رسانه های اجتماعی فعالیت برجسته جنسیتی نرخ در ترکیه است. او دریافت پوش بک از ما شرکت کنندگان در برخی از آنها احساس کردند که یک Instagram پست و یا عکاسی از خود لزوما نباید رقیق از خود گذشتگی برای فمینیستی باعث می شود. بسیاری از شرکت به خاطر آنها برچسب گذاشته شده توسط مربیان و اعضای خانواده و یا همکاران کسب و کار همکاران و نوشت درخشان نظرات در مورد نیاز به یک حمایت قوی سیستم به دنبال اهداف خود در زندگی است.

“من همه چیز در مورد یک چالش که در آن ما می تواند به تشویق یکدیگر در این زندگی” می خواند یک پست از یک شیوه زندگی مربی و مربی. “تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید من عمیقا احساس پرشور تشویق و بلند کردن زنان است.” یکی دیگر از زنان کارآفرین با بیان چگونه افتخار او بود که از زنان متعلق به شرکت های نوشتن “برای دیدن تمام این خانم ها فوق العاده در این جهان انجام بسیاری از چیزهای شگفت انگیز هر روز الهام بخش من برای بهتر و زندگی اصیل.”

صرف نظر از این که غلیان نمود #ChallengeAccepted برچسب روند ظاهر در طول زمان هنگامی که نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی به خصوص مملو عمل می کنند. در حال حاضر وجود دارد “متضاد دستورالعمل در مورد چگونه به خوبی متحد” به عنوان ربکا جنینگز که قبلا نوشت: برای کالا در #BlackoutTuesday. مردم مطمئن نیستید در مورد آنچه مناسب به پست, اما آنها همچنین می خواهند به احساس می کنید مثل آنها کمک به جای انجام هیچ چیز در تمام. پس از آن وجود دارد افزایش سطح تن پولیس در این فضاهای آنلاین را در نظر بگیرید. هیچ کس می خواهد به عموم مایه شرمساری برای آنها چه پست است که منجر به بسیاری از احساس آنها باید به دنبال اجازه و یا اذعان قبل از صحبت کردن در یک موضوع خاص.

در حالی که غربی تکرار روند جمعیتی از افراد مشهور و اثرگذارندهها می تواند خالی ژست طیف گسترده ای از پاسخ نسبت به کسی که تصمیم به شرکت در آن — از تحقیر نیت خود را به کف آنها — جذاب دایره استدلال. چرا باید یک سیاه-و-سفید selfie محکوم شود به سادگی از آنجا که یک فرد احساس مانند ارسال آن را در صفحه شخصی? مطمئن شوید که آن را ممکن است احمقانه و یا تو خالی سیگنال, اما اینترنت هولناک روزانه با تصاویر و فقیر توییتر طول می کشد که مسلما مخرب تر از بی ضرر خود زیاده selfie.

تعدادی از Instagram کاربران به تازگی آغاز شده و اظهار نظر در عکس زیر #ChallengeAccepted برچسب تشویق پوستر به درک ترکی زمینه سیاه و سفید عکس و علت آن است. ترکی فعالان بیش از حد شده اند به شدت فعال در رسانه های اجتماعی از اخلال ناپدید شدن Gültekin اما مانع زبان تا حد زیادی شده است مانع انتشار اطلاعات. در چند روز گذشته اگر چه من دیده ام یک عدد تعجب آور از Instagram پست و داستان با #ChallengeAccepted برچسب است که به دنبال توجه مستقیم به سمت ترکیه در کشتار جنسیتی نرخ.

لیندا Guo, a 20-year-old ویولونیست به تازگی ارسال شده در سیاه و سفید عکس چرا که او نامزد دریافت جایزه بود توسط دو نفر از دوستان نزدیک اما به دنبال عبارتند از برچسب ها در مورد کنوانسیون استانبول و ترکیه در کشتار جنسیتی. “من می خواهم برای بزرگداشت قربانیان کشتار جنسیتی و هر گونه جنایت علیه زنان به مبارزه علیه استانبول کنوانسیون برداشت و نشان می دهد که من افتخار می کنم به یک زن,” او گفت: از طریق Instagram پیام.

رسانه های اجتماعی روند در ایالات متحده — به ویژه هنگامی که آنها بوده ام شرکت تصمیم گرفتند با چهره های عمومی — تمایل به اخراج به عنوان نمایشی یا بیهوده سیاسی باعث می شود. اما در کشورهایی مانند ترکیه و شیلی یا هنگ کنگ — که در آن کانال را به صورت رایگان سخنرانی محدود تر از در ایالات متحده — hashtags و چالش ها می تواند یک خیابان به صورت دیجیتال بسیج و آگاهی جهانی.

“من اهمیتی نمی دهند در مورد داشتن عکس چالش” Sevgi اضافه شده است. مهمتر از آن “در مورد زنان ترکیه که در حال نوشتن در مورد آن” و نقض حقوق بشر که روزانه رخ می دهد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de