“به خانه خوش آمدی!”

این یک ضرب المثل رایج در والت دیزنی جهان یکی از شما را بشنود پس از ورود در یک هتل تفریحگاه ساحلی گفتن بزرگ Christie کافه سرور که در آن شما و یا اسکن MagicBand به هیئت مدیره دیزنی جادویی اکسپرس اتوبوس فرودگاه. آن را تقویت می کند, همه چیز در مورد دیزنی علامت تعجب و نوستالژی, نه به ذکر است مجزا آمریکایی احساسات صرفه جویی در پول سخت به دست آورده و صرف آن در همان تعطیلات شما ممکن است تجربه کرده اند به عنوان یک کودک.

پس از چهار ماه از گیر بودن در خانه خود من آن را در زمان سوار شدن در فضای کوه شاتل به من را به قبل از همه گیر بار, whipping طریق تبدیل می شود و قطره من می خواهم تا به خوبی شناخته شده و در عین حال تا حدودی فراموش شده در طول پادشاهی سحر و جادو را 117-بعد از بسته شدن. در اینجا من دو نقاب دار با Bath & Body Works نخود شیرین-ضد باکتری معطر ژل در آماده هیجان-محدود برای اولین بار در آنچه احساس می کردم که برای همیشه لطفا برای.

Disney World نیست فقط یک شخصی تفریح و سرگرمی; آن را در دفتر من. به عنوان یک پارک نگار من شده است در همه جا به نام گزارش — بین المللی پارک های, کروز, کشتی, داخل فلوریدا قلعه — اما این اولین سفر من به Tomorrowland در میان بهداشت جهانی بحران.

من در نهایت من فکر می کردم. اما من باید باشد ؟

در روز دیزنی سحر و جادو پادشاهی پارک بازگشایی فلوریدا سوابق شکست برای داشتن بالاترین تعداد Covid-19 موارد هر روز در هر دولت پس از همه گیر آغاز شد. به نوبه خود از قرن soundtrack هنوز بازی teacups نگه داشته ریسندگی شاهزاده خانم دست تکان داد. نشان می دهد, البته اصلاح رفت.

یک بیماری تنفسی در ادامه آن جهانی را فتح عمیقا ناسازگار با 40 مایل مربع مقصد تعطیلات تجاری به عنوان جادویی ترین مکان روی زمین. و در عین حال با ترکیبی از مقررات ایمنی مشخص تعطیلی و عملیاتی تغییرات دیزنی ساخته شده است که تعجب آور نشریه علمی پژوهشی گام های در جهت پیدا کردن هماهنگی بین این دو واقعیت.

در آن پراکسید-درمان سطح, سفر به والت دیزنی جهان را پارک هنوز هم بازدید یادداشت بالا. شما می توانید خرید یک Moana عروسک, اما شما ممکن است مجبور به پیوستن به یک مجازی لیست انتظار قبل از ورود به فروشگاه. می خواهید یک میکی به شکل بستنی میاره ؟ مطمئن شوید که برای کنار, قبل از برداشتن ماسک خود را به آن لذت ببرید. شما می توانید ببینید اما لمس نمی مینی ماوس به عنوان شخصیت دیدار و استقبال بوده است اوراق برای فاصله با سلام و محدود رژه می روند. همه تجربه ها و هتل ها باز هستند و نه همه بازگشت به کار. همه چیز همان است و هنوز هیچ چیز حتی دیزنی سمبل سیندرلا قلعه تحت یک گل رز طلا-رنگی تحول در قرنطینه.

هنوز خالص طنز از بازدید از نمایشگاه جهانی در Epcot یک پارک در امریکا در منطقه داغ برای سفر به فکس کشورهایی مانند فرانسه و ژاپن که در آن واقعیت این است که بسیار کمتر تلخ تر از اینجا نیست از دست من. تصویب یک تحول گسترده از محاکمه و درست عملیات که بسیاری از ناب در خدمات به مشتریان و تماس انسان دیزنی دقت reimagined آن پارک و در حال حاضر قابل توجهی روش های تمیز کردن برای یک خانواده پسند گریز است که ممکن است کاملا بی خطر است اما حداقل به نظر می رسد که راه.

انتخاب برای باز کردن والت دیزنی جهان در این ماه می رود به مراتب فراتر از آنچه که بسیاری از جمله سفر مجلات دیزنی طرفداران خاص خود و اواخر شب monologists باید نقد به عنوان غیر مسئولانه بسته بندی فلوریدا دولت بی بند و مداخله رویکرد به ماوس subpar ایالت بیکاری و مذاکرات اتحادیه به انواع ماتروشکا عروسک از عوارض.

یک تفریح رفت و آمد مکرر است که فقط به اندازه خود شهر دیزنی زمان و فرصت فراهم شده توسط فلوریدا shutdown برای ایجاد یک عالم صغیر برای جامعه در طول یکی از چالش برانگیز ترین دوره. در حالی که بحث استرس و خشم در خارج از, در اینجا امتناع از پوشیدن یک ماسک و یا پیروی از قوانین منجر خواهد شد نه تنها به جامعه ire اما به پتانسیل تخلیه.

شرکت والت دیزنی است که به هیچ وجه غیر قابل نفوذ به یک بیماری همه گیر در نظر گرفتن 1 میلیارد دلار رسید در آن پارک را بدست آورد که از اوایل ماه مه. جاذبه های صنعت, سایت خبری Blooloop برآورد والت دیزنی و دیزنی لند پارک از دست داد ترکیب $37 میلیون هر روز آنها نشسته بسته; دومی هنوز بازگشایی شد. “ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به کاهش تاثیر نقدی رایت” مدیر عامل شرکت باب Chapek به گفته تحلیلگران نزدیک به سه ماه پیش است. (مالی خود را در سه ماهه سوم نتایج منتشر خواهد شد در هفته آینده.)

با دیزنی برادوی را نشان می دهد کشتی های کروز و فیلم منتشر شده در برزخ وجود دارد دیزنی جهان, یکی از شش جهانی پارک تفریحی به طور موقت توقیف با توجه به همه گیر. فلوریدا coronavirus پاسخ نگه داشته و این ویروس گسترش تحت کنترل از طریق اواخر ماه مه ارائه امکان برای کسب و کار به بازگشت همراه با برخی از 100,000 furloughed کارگران است.

همانطور که امریکا بزرگترین سایت تک کارفرما چه انتخاب دیگری می تواند والت دیزنی جهان را ساخته اند که در زمان ؟

علامت های سراسر والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر, پارک, در, دریاچه Buena Vista, فلوریدا, به یاد مهمانان جدید سلامت و اقدامات ایمنی در محل در پارک’ مرحله به مرحله بازگشایی آغاز ژوئیه 11 سال 2020 است.
کنت فیلیپس/دیزنی

در جولای 13, صبح, Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود میزبانی منحصر به فرد بازگشایی پیش نمایش برای اعضای بازیگران ، k.یک. کارکنان یکی از بسیاری از تئاتر های مجاور از نظر استفاده شده توسط والت — هنگ کنگ دیزنی لند اعلام کرد آن را دوباره زیر 52 موارد جدید در این شهرستان است.

یک پارک بود که توقیف توسط دولت قیمومیت در حالی که یکی دیگر از صفحه اصلی به 242 بار بیشتر موارد prepped برای هزاران نفر از ورودی مهمانان. چگونه ؟ چون فلوریدا دولت هرگز تعطیل رفت و آمد مکرر در وهله اول. دیزنی بسته خود را پایین و دیزنی تصمیم به باز کردن خود را به بالا. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تحت فشار قرار دادند از طریق برنامه ای در حمایت از بازگشایی اقتصاد کشور است که متکی به گردشگری به لحن $90 میلیارد دلار در سال است.

هنگ کنگ دیزنی لند ممکن است تا حدی دولتی اما دیزنی داخلی تفریحی و تماما متعلق به شرکت والت دیزنی هنوز هم موضوع را به قانون های محلی. دیزنی لند توچال پارک و دو از آن هتل ها با تاخیر خود جولای بازگشایی انتظار کالیفرنیا دولت تصویب و هیچ به روز رسانی نشده است ارائه شده است.

به عنوان بورسی که قبلا گزارش شده فلوریدا رویکرد به بازگشایی شد سریع و شدید. اضافه کردن یک مکان عمومی “سوخت سیاست و خوشنودی” که رفت یکهو بدون ماسک برای بسته بندی و رستوران ها و سالن های ورزشی و میله و شما در یک طوفان کامل است که منجر به افزایش موارد از آن دولت است و در عین حال بهبود است. به عنوان موارد افزایش در اواخر ماه ژوئن رژیم صهیونیستی است. DeSantis دو برابر کردن صدور بیانیه ای اعلام کرد که “ما در حال نظارت بر تمام جنبه های مربوط به Covid-19 در فلوریدا و لازم نیست قصد دارد به عقب هر مورد تایید بازگشایی طرح کسب و کار در این زمان است.”

“من ساخته شده آن را بسیار روشن در گذشته است که من فکر نمی کنم هر پارک باید باز در این لحظه آنچه” گفت: فلوریدا, خانه Rep. آنا Eskamani که در خدمت 47 در منطقه اورنج کانتی که در آن دیزنی و یونیورسال پارک قرار دارد. “ما برخی از بدترین موارد در فلوریدای مرکزی و دولت است. پارک دیزنی اعتبار واقعا سخت تلاش برای ایجاد یک محیط امن و ساخته اند آن را بسیار روشن از خطر است. من فکر می کنم آنها قطعا مصرف آن را به طور جدی من فقط آرزو می کنم که ما تا به حال رهبری در سطح دولت و در سطح شهرستان است که تعادل این تصمیمات با سلامت عمومی است.”

اگر آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اینکه دیزنی جهان این است که خود حکومت است که شاید با توجه به ترتیب قدمت آن به دهه 1960 است. دیزنی Reedy نهر بهبود منطقه که در امتداد سراسر فلوریدا نارنجی و اوسکلوا استان ها, عمل خود را, آتش, بخش, اورژانس های پزشکی, خدمات و آب و برق در حالی که دو مینی جوامع از ساکنان اجازه می دهد دیزنی جهان بود که فقط یک مجموعه خصوصی شهرستانها. (این شرکت گفت: خود را به حدود 30 ، 000 هکتار از زمین همچنان به خرید بیشتر.)

فلوریدا Covid-19 آمار و رو به کاهش تخت بیمارستان در دسترس بودن در زمان باقی مانده بسیاری از سوال که چرا والت دیزنی تصمیم به بازگشایی آن پارک در اوج یک بیماری همه گیر. رفت و آمد مکرر شده است آزمون اجرا روش های ایمنی پس از آن آغاز شد مرحله به مرحله بازگشایی on May 20; مشابه دستورالعمل های ایمنی را در جای خود در دیزنی لند شانگهای که آن را بازگشایی اواسط ماه مه.

والت دیزنی جهان نیز آخرین چاره برای باز کردن در فلوریدا, با بزرگترین منطقه ای رقیب Universal Orlando Resort, افتتاح بیش از یک ماه قبل. دریای جهان, Legoland و Busch Gardens’ فلوریدا همه مکان های باز در اوایل و اواسط ماه ژوئن.

دیزنی است که بدون شک یک رهبر در این زمینه — که آن را بسته پارک دیگر به دنبال کت و شلوار; حتی یک تغییر اخیر در ماسک دستورالعمل تکرار شد با جهانی روز بعد — اما بسیار تغییر کرده است بیش از چند هفته گذشته. وقتی توچال بازگشایی برنامه های ارائه شده در یک مجازی اورنج کانتی اقتصادی نیروی کار جلسه در مه 27, فلوریدا تا به حال 464 موارد جدید; توسط سحر و جادو پادشاهی را در روز افتتاحیه این تعداد تا به حال سه برابر شده است.

اپتیک از هل دادن جلوتر بودند تلخ. عناوین blared شرکت shortsightedness MSNBC را Katy Tur مورد اورنج کانتی شهردار جری Demings در تلویزیون و در حال حاضر حذف شده بازاریابی ویدئو شاد کارکنان تمسخر بود و recut به عنوان یک فیلم ترسناک تریلر. (نام این کلیپ ؟ “به خانه خوش آمدید.”)

تازه تاج گذاری دیزنی پارک صندلی جاش D’Amaro به سی ان ان تاکید کرد که “ما در حال تماشای محیط خارجی واقعا با دقت. اما آنچه ما در اینجا انجام داده ایم این است که ما ساخته شده است یک عملیات پروتکل. ما مرحله به مرحله این باز کردن. ما خودمان را در کنترل کامل” او گفت:, به اشتراک گذاری, اعتماد به نفس خود را در تصمیم گیری برای باز کردن دیزنی جهان مسئولانه است. “ما در حالت عادی در حال حاضر, بنابراین چه چیزی اتفاق می افتد در خارج از دروازه های والت دیزنی دنیای ما دنیای جدید” او بعدها اضافه شده است.

زمانی که رسیده از نظر دیزنی روابط عمومی گفت: Vox آن را نمی خواهد اعطای مصاحبه به جای خبرنگاران با اشاره به وضعیت رو به Disney Parks Blog. این احساسات است ظاهر شده است تکرار در سراسر رسانه ها پوشش توچال بازگشایی که برای دسترسی بوده و غیر منتظره ای محدود; حتی نیویورک تایمز که اعطا شد مصاحبه ای خود را به حال, عکس اعتبار لغو.

در داخل پارک را نمی طولانی برای تنظیم جدید که عادی D’Amaro ذکر شده است. به روز روش روشن و آسان به دنبال با خطوط راه راه و شماره کن دیکته کجا ایستاده و وعده های غذا کارآمد توسط QR code منوها و گسترده سفارش های تلفن همراه. حرکت صعودی از بازدید از محبوب پارک در طول یک بیماری همه گیر است که دیگر واقعا در عمل مانند یک تم محبوب پارک. دیزنی طاقت فرسا رزرو روشها که منطقی 4 صبح از خواب بیدار کردن تماس برای ذخیره نقاط بر روی یک آواتاربا مضمون شبیه ساز و صبحانه رزرو شش ماه در پیشبرد شده اند به طور موقت به حالت تعلیق اجازه می دهد مهمان به آغوش خودانگیختگی برای اولین بار در سال.

با دیزنی دربندی حضور و غیاب نیاز به ورود به رزرو و از بین بردن “جست و خیز خط” Fastpass+ سیستم صبر کنید بار کاهش یافت در مقایسه با آنچه که آنها به طور معمول در این زمان از سال است. لعن Testa, رئيس جمهور از تور برنامه های یک وب سایت است که algorithmically آهنگ های جمعیت و صبر کنید بار بداند آنها را “قابل مقایسه با آنچه شما انتظار می رود اگر شما بازدید از پارک های روز پس از طوفان و طوفان شد و به دلیل در چند روز” با سواری حتی پارک محبوب ترین گهگاه ارائه توانایی به “دوباره سوار” و بیش از بیش.

دیزنی جهان است که در واقع یک وضعیت منحصر به فرد است که در حداقل در نظر گرفته شود “بالاتر از خطر” توسط CDC توصیه در حالی که به طور همزمان ارائه یک پناهگاه stringently اجرا دستورالعمل در فلوریدا. ایمنی همیشه یک اولویت برای شرکت اما هرگز آن را به عنوان قابل مشاهده به عنوان پلکسی گلاس تقسیم بر دایناسور زمان رور وسایل نقلیه و یا میکی موس ظاهر می شود به طور انحصاری بر روی یک پل موقت نظامی زدن قایق در یک glitzed تا 1920 تفریحی اتومبیل و یا نشسته در بالای اجتماعی فاصله کارتونی باشگاه تبدیل خوانده شده.

اما آن را به اندازه کافی است ؟ برخی از اقدامات جدید مانند اضافه کردن قابل حمل دست شویی ایستگاه از نظر علمی ثابت شده است موثر باشد; مانند دما چک ممکن است متورم احساس امنیت. (در نظر گرفته نمی شود پخش عمده کودکان 2 و تحت ملزم به پوشیدن ماسک یا باید درجه حرارت خود را چک کنید.)

سوار وسایل نقلیه در حال تمیز هر دو ساعت با پراکسید هیدروژن بر اساس مواد ضد عفونی کننده و ضد باکتری ژل اسپری که تعداد هزار نفر ارائه و پس از ورود و خروج هر جاذبه است. این همه برای تلفن های موبایل هلویی تا زمانی که شما آن را اجرا گذشته لیدیا Bourouiba دانشیار و مدیر دانشگاه MIT دینامیک سیالات انتقال بیماری آزمایشگاهی که … نمی آن را دوست دارم.

“من شگفت زده به شنیدن در صورتی که مورد است که آنها نمی باید یک پروتکل برای آلودگی بعد از هر دسته ای از سواران” Bourouiba توضیح داد. “توجه به آنها در حال اجرا تسهیلات در ظرفیت پایین آن به نظر می رسد معقول و منطقی و به راحتی شدنی برای اجرای چنین اقدامات است.”

او اضافه می کند که در حالی که برخی از مردم استفاده از ژل آنتی باکتريال به طور کامل می توانید دیگران را ترک مناطق از دست خود در معرض نما در معرض خطر در هنگام آوردن یک سطح. برای بالا لمسی مناطق هستند که decontaminated یکی می تواند فکر می کنم از آن را به عنوان به طور موثر دست زدن به همه چیز دست” او گفت:. این نقطه از شکست بالقوه به عنوان Bourouiba تماس آن ارائه یک چالش عمیق تر بر جاذبه با جوی استیک pull-رشته و یا حتی دیزنی Star Wars-مضمون Millennium Falcon: قاچاقچیان اجرا جاذبه که ماکت کابین خلبان به خود می بالد در فراوان دکمه ها و سوئیچ ها که در واقع کلیک کنید زمانی که شما آنها را لمس. (هر چند Universal Orlando Resort پاک در کمتر فرکانس Bourouiba / این پارک برای پاک کردن وسایل نقلیه هر زمان که یک ماسک برداشته شده در-سوار.)

طولانی مدت قرار گرفتن در معرض قطرات تنفسی بین مردم در محله های نزدیک همچنان بزرگترین تهدید وقتی که می آید به کروناویروس انتقال و اگر وجود دارد هرگز یک زمان برای سرمایه گذاری در ست بهار سال 2020 بود. در حال حاضر به عنوان در همه جا حاضر به عنوان دیزنی خدمه انسان شخصیت موانع از مسائل تقسیم تنگ صف برای سوار نگه داشتن مهمانان از کارکنان در پایانه های پرداخت و در برخی از جاذبه های جداگانه مسافران هنگامی که آنها هیچ چاره ای جز به توان در محله های نزدیک. هر سوار 6 پا فاصله پروتکل نیز ملاقات متفاوت با قایق سواری ترک وسط ردیف خالی زیر لیوانی پرش صندلی و دیگران مانند Soarin’ در سراسر جهان اتصال تقسیم آنچه به نظر می رسد به یک کودک تقویت کننده صندلی.

غذا خوردن در داخل خانه سوال برانگیز است در هر نقطه و هر چند دیزنی رستوران بهره مندی از فضای کافی فراتر از سنتی رستوران “واقعا نه فقط در مورد فاصله زمانی که شما در داخل و خوردن. آن را نیز در مورد هوا تخلیه حمل و جزئیات گذرا جریان الگوهای آن موضوع” Bourouiba گفت: در معرض خطر در ماسک-رایگان محیط مانند دیزنی indoor air-conditioned آرامش ایستگاه های که ارائه یک وسوسه انگیز مخفیگاه از فلوریدا گرمای تابستان. “شش فوت از هم جدا در یک فضای سرپوشیده است نه خود ایمنی جادویی گلوله.”

زمانی که از من خواسته جید Pagkas-استحمام کننده بیماری های عفونی پزشک متخصص و بالینی اپیدمیولوژی در دانشگاه شیکاگو پزشکی, چگونه امن آن است که برای بازدید از دیزنی جهانی با این اقدامات احتیاطی در محل او خندید. “شما احتمالا نمی تواند به من پرداخت پول برای رفتن به پارک. من ممکن است آن را در نظر بگیرید اگر کسی می گوید که آنها می خواهم پاک کردن بدهی وام دانشجویی از دانشکده پزشکی اما این جایی است که من توصیه می کنم رفتن به.”

بالای او نگرانی دیگر مردم به خصوص تمایل خود را مطابق با پروتکل های ایمنی. “همه این چیزهایی که بسیاری از ما در پزشکی و بهداشت عمومی (persian) توصیه نیست چیزهایی که در حال طبیعی برای بسیاری از آمریکایی ها و یا افرادی که در فضاهای عمومی” او گفت:.

با مهمانان سفر متقابل کشور Pagkas-استحمام کننده اضافه شده بیشتر خواهد رسید با سطوح مختلف از ماسک پیروی از بازگشت به خانه. “مردم در حال رفتن به بسیار هیجان زده می شود وجود دارد که آنها را سازگار ؟ و یا می خواهید برای دیدن آنچه که ما می دانیم وجود دارد به عنوان زشت رفتار انسان است که گاهی اوقات اتفاق می افتد زمانی که مردم نمی خواهید به توان گفت چه چیزی را به خصوص در گران پارک که شاید آنها صرف مقدار زیادی از پول در مسافرت،”

در پیش بینی از این موضوع دیزنی قرار زرد-shirted از اعضای “Incredi-خدمه” — نام پیکسار انیمیشن — به نگه دارید تا لبخند نشانه و یادآوری مهمانان به درستی همین ماسک در پارک ورودی هر روز صبح. انطباق در طول زمان در پارک ها بود جای تعجب بالا تا حد حذف نمی به نظر می رسد مخرب اما به سادگی نفس نفس زدن برای هوا در فلوریدا حرارت مرطوب هر چند تمایل به ماسک کردن به نظر می رسید به افول نسبت به روز پایان. (قاعده تبعيت در دیزنی چشمه به نظر می رسد که بیشتر ناهموار نتایج.)

یک هفته پس از افتتاح دیزنی روشن آن ماسک سیاست و حتی بیشتر به صراحت محدود کردن گردن گتر و bandanas و ارائه محدودیت در غذا خوردن در حالی که راه رفتن اختصاص کارکنان اضافی به Epcot غذایی جشنواره به اجرای به روز رسانی. یکی دیگر از به روز رسانی در جولای 26 تایید صورت پوشش نمی تواند شامل دریچه های مش یا سوراخ از هر نوع رسما اذعان بادی ماسک ناکارایی و محکوم کردن صورت پوشش لودگی اتفاق می افتد در سراسر کشور با توجه به سیاسی شدن سلامت و امنیت عمومی.

رعایت یک قطعه از پازل. عملیات دیگری است و برای یک رفت و آمد مکرر از اندازه آن به طور کامل باز آفرینی دستورالعمل های دیزنی, روش های به روز شده اند به نظر می رسد به کار خوب است. هنوز موقعیت هایی که بوجود می آیند در پرواز واقعی آزمون و حالت ارتجاعی به حوادث حساب نشده در طول برنامه ریزی نشده همیشه مطلوب است. من شاهد این دست اول بود که من به کارگردانی پایین تنگ گردشگاه با انبوه خط از مهمانان در پادشاهی سحر و جادو را در روز افتتاحیه. داشتن عصبی پرواز به فلوریدا با اعتقاد به این که من می توانم حذف خودم از هر گونه وضعیت خطرناک آن را تکان داد من به اندازه کافی به ترک پارک بدون ورود انسان به عنوان نزدیک کارکنان به نظر می رسید بی اعتنا به این مسئله است. اجتماعی فاصله خط نشانگر جادویی به نظر می رسد که در همان نقطه به بعد.

خوشه بندی در یک مشغول Epcot ساختمان ازدحام به همراه دستور غذا آماده داخل صف ارائه ناراحت کننده محیط زیست در طول یک سوار را به طور موقت بسته شدن آنها نادر ممکن در عملکرد سیستم است که حتی اگر تصحیح رفتن به جلو و افزایش احتمال یک پاتوژن انتقال در روز است.

“توسط دیزنی حاضر به سرکوب و نوع یک پسر بد, حتی اگر آن را در این نوع از سرزمین جادویی پرسید:” Pagkas-استحمام کننده. “این واقعا سخت است برای تبدیل شدن به یک مجری از چیزهایی که شما شناخته شده برای دوران کودکی شادی و رویاها و این نوع از سحر و جادو و شگفتی. همه آن چیزهایی که نوع تشویق اکتشاف بدون محدودیت — از تخیل خود را بلکه خود را در حرکات بدن. این است که رفتن به تغییر پویایی دیزنی جهان است؟”

برای برخی فقط ممکن است به اندازه کافی خوب: نه تنها پارک مهمان من با صحبت در طول نه روز از سفر خود احساس خطر انقراض در داخل دیزنی پارک ها, با خبرنگاران, دوستان و غریبه ها همه بیان آنها احساس امن تر در اینجا از خودشان به زادگاه. Bethany جونز, 39, که در زمان اولین سفر برای باز کردن یک بلیط خریده سه روز قبل و سوار از آتلانتا. “من که قرار بود به سادگی با مناظر و صداها و بوی خیابان اصلی و باب روز پایین نسخه های مورد علاقه من, جاذبه های,” او گفت:, اذعان دیزنی به عنوان یک فرار. “هنگامی که من در داخل آن تقریبا احساس مانند یک رویا است.”

مقصد منزوی طراحی — round-trip-فرودگاه و اتوبوس و حمل و نقل رایگان به روز-املاک بازار — عمدا فراهم می کند یک فیزیکی قطع اتصال از خارج است. هیچ مناسب داروخانه و یا مواد غذایی فقط هتل مغازه ها هدیه ها با بسته تیلنول منجمد وعده های غذایی و برخی از دیزنی تایید برندهای آبجو. بسیاری از مهمانان هرگز پا را از زمین مقدس در همه عهد به دیزنی جذابیت مقاومت است که ممکن است بیشتر از یک glimmering فانتزی.

“هیچ چیز در این سفر در تمام ساخته شده است من می ترسم. هیچ چیز گفت:” سوزی McGarrah که پرواز از شهر کانزاس برای جشن تولد 49. “این یک تصمیم بزرگ را برای سفر به یک نقطه داغ … اما ما در حال سفر در سراسر اورلاندو. ما قصد داریم به هدف. ما در حال رفتن به رستوران در اورلاندو است. ما در حال رفتن به فروشگاه مواد غذایی. من احساس می کنم ما در یک حباب. آن بوده است دیزنی همیشه از ما پا کردن هواپیما بنابراین ما قرار داده و همه از اعتماد ما در دست خود را, و من احساس می کنم مانند آنها به مراقبت از ما اعتماد کنند.”

داشتن شده است مطمئن نیستید قبل از خروج — “من وحشت زده می آیند و من دوم حدس زده آن را تمام راه را تا زمانی که من در هواپیما” — او تصمیم گرفت به سفر بعد از دیدن در رسانه های اجتماعی چگونه به خوبی همه چیز رفت در پارک پیش نمایش. روز بعد اثرگذارندهها خواهد بود دعوت به حضور در پادشاهی سحر و جادو را در روز افتتاحیه و تشویق به پست در مورد تجارب خود را در پارک های مربوط به ایمنی و بهداشت.

طرفداران که با حضور بازگشایی ستایش اند, روش های جدید در محل قرار داده اما تجربه مهمان منتقل شده و همچنین. است که این امکان را برای بازدید کنندگان به تعطیلات و یا حتی استراحت زمانی که ایمنی نیاز به بالا از ذهن است ؟

به عنوان یک تمپا مبتنی بر فن دیزنی — “این بخشی از زندگی من برای همیشه احتمالا قبل از تولد” — Micaela Figueroa, 25, احساس راحت در دیزنی جهان با آن مقررات جدید اما شناخته شده او می خواهم شروع به اجازه او نگهبان را در انجام این کار است. “به عنوان یک مهمان من نیاز به خود آگاه راه بیش از من تا کنون بوده است رفتن به یک پارک,” او توضیح داد. “شما می خواهید برای رفتن به دیزنی و آغوش شخصیت و موضع درست در کنار یک همسایه و موج در شخصیت از رژه و رفتن غذا خوردن در سیندرلا سلطنتی میز و همه آن چیزهای سرگرم کننده. آن را قطعا احساس عجیب و غریب به مطمئن شوید که شما بررسی خود را در هر دقیقه است.”

جین مایو یک مرد 43 ساله “اما من عمل 12” دیزنی فن و پادکستر که “تمام زندگی حول محور دیزنی” به همین ترتیب احساس. “شما وجود دارد و شما در این مکان جادویی که در آن برای اکثر مردم برو و آنها را فراموش کرده ام در مورد جهان خارج است. اما وجود دارد نه دوم من بعد که من فکر Covid-19” او گفت:. “این فوق العاده و آرامش است و [احساس]” من در خانه هستم!’ اما نیز وجود دارد: “من در خانه و در حال حاضر من نگران خانه من.'”

حتی چهره ای شاد در پشت محبوب Instagram account @MichaelDoesDisney — که ترجیح خود را به نگه داشتن نام خانوادگی خصوصی — احساس تضاد در سفر خود. “به طور معمول این پارک در حال فرار واقعی برای من است. آنها یک محل که در آن من می توانید بروید و عمل مانند یک کودک دوباره گفت:” از او ستایش برای دیزنی. “برای من, آنها فقط شادترین جای خود را در اینجا.” شناخته شده برای خود را جوشان شادی, مایکل, 30, اعتراف به 55,000 پیروان که او در بر داشت تجربه می تواند استرس زا باشد — نه با دیزنی استانداردهای ایمنی ،

“هنگامی که شما در حال رفتن به یک سوار که تنها 90 ثانیه طولانی و شما صرف 30 از این سوال:” آیا من پاکسازی? من لمس دامان نوار؟’ … آن را سخت به یک مناسب و معقول هم سرگرم کننده, به نظر من,” او گفت:.

وجود شایستگی به این نگرانی است. CDC دستورالعمل های اجتماعی مانند فاصله, ماسک پوشیدن و شستن دست ها موثر نیست ادم به عنوان هر گونه فعالیت عمومی و مربوط به سفر در حال حاضر یک خطر است. “من هیچ شکی نیست [دیزنی است] مصرف آن را به طور جدی و انجام بهترین خود را تحت شرایط بسیار دشوار است اما این لحظه ای است که در آن بهترین خود را انجام نمی برابر صفر انتقال” گفت: تشکر. Eskamani. “این فقط غیر ممکن است.”

در نظر گرفتن بیش از حد است که مرکزی فلوریدا مواجه متناوب caseload در جوامع که در آن کسانی که با نگه داشتن ماوس در حال اجرا خانه تماس بگیرید. با هزاران نفر از بازدید کنندگان به پارک هر روز برخی از سفر در سراسر کشور به انجام آن می رود بدون گفت که coronavirus نیز وجود داشته باشد.

گزارش Universal Orlando Resort کارکنان پیمانکاری Covid-19 شناور در اطراف توییتر و در میان کارکنان در هفته پس از آن باز بسیاری از آنها صحبت به Vox به شرط ناشناس ماندن با توجه به گزارش داخلی روش. یک عضو تیم آشکار است که بسیاری از موارد مثبت شده بود به پارک سرگرمی بخش آن بود که با نام مستعار در میان همکاران به عنوان “زمین صفر است.”

با توجه به Universal Orlando Resort سخنگوی “نگرانی های حریم خصوصی خواهد ما جلوگیری از به اشتراک گذاشتن جزئیات اما می توان گفت سلامت و ایمنی ما مهمانان و اعضای تیم است که همیشه اولویت اول ما است. ما باید تهاجمی پروتکل در محل و از نزدیک دنبال دستورالعمل CDC: اعضای تیم که تست مثبت و همچنین اعضای تیم در تماس بودند و یا در نزدیکی-تماس مورد نیاز خواهد بود به خود شده است. هیچ کس قادر خواهد بود به بازگشت به کار تا زمانی که آنها تا به حال شده پزشکی پاک. علاوه بر این ما تهاجمی روش های تماس برای ما به طور کامل تمیز کردن و ضد عفونی کردن هر گونه نهفته مناطق قبل از هر بستری شده است به این منطقه است. و مثل همیشه ما ادامه خواهد داد به دنبال دستورالعمل CDC و باید اجرا مقصد گسترده ای افزایش یافته غربالگری فاصله و مایع روش.”

بحث های مشابه در میان کارکنان به نظر می رسد در روز های اطراف دیزنی grand بازگشایی به موارد مشخصی در نزدیکی فروشگاه های مواد غذایی و تلفیقی از گزارش ناشناس در سراسر منطقه اورلاندو بزرگ شد دیگر هر روز. (دیزنی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این.) در حالی که توضیح است که هیچ گزارش خود موارد بوده است به شیوع بیماری های ویروسی در پارک اورنج کانتی در بخش بهداشت و درمان است دکتر رائول پینو تایید کرد که در واقع برخی از کارکنان از فلوریدا پارک تبدیل شده بود بیمار است.

یکی والت دیزنی جهانی مواد غذایی و آشامیدنی کارمند در نظر گرفته پیمانکاری Covid-19 تا حدودی اجتناب ناپذیر است. “من نمی ترسم که من می میرم از رفتن به محل کار,” او گفت:. “اما من در واقع فکر می کنم برخی از مردم خواهد شد.” (دیزنی کارکنان به صراحت غیر مجاز به صحبت با رسانه ها و اعطا شده است گمنامی برای خود خلوص و صداقت.) شهردار Demings ادعا او را از پارک در صورتی که موارد مرتبط به عقب بعید است پیشنهاد داده اورنج کانتی گسترش است در حال حاضر آنقدر وسیع آن وزارت بهداشت است که تلاش برای تماس با ردیابی موثر است اما تلاش برای مناسب انجام دهید.

شما نمی خواهد پیدا کردن پیدا کردن نمو خیمهشب بازی همهجانبه lightsaber-ساختمان و یا ایندیانا جونز زندگی می کنند مانع در دیزنی پارک در حال حاضر. مذاکرات بین دیزنی و بازیگران’ انجمن حقوق صاحبان سهام که نشان دهنده 750 هنرمندان در بیش از 20 پارک productions زمانی که اتحادیه درخواست اقدامات ایمنی مانند روال تست در خط با دکتر-دستورالعمل های توصیه شده و در نتیجه در حدود 250 نوازندگان خود را “یاد” بازگشت به کار لغو.

“فکر می کنم در مورد این کار که یک بازیگر می کند و می گوید:” براندون لورنز سخنگوی بازیگران’ حقوق صاحبان سهام. “شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله زمانی که کسی قرار دادن آرایش بر شما. شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله زمانی که کسی را با قرار دادن یک صحنه و لباس شما. ماهیت کار این است که فقط متفاوت از هر کس دیگری در پارک.” (AEA است پس از ثبت شکایت و دیزنی در بر داشت راه حل موقت به عنوان اعضای واکنش تقسیم می شوند.) با توجه به اتحادیه توضيح شما نمی تواند بشنود آواز خواندن دختر خوشگل اما شما می توانید موج سلام به او در دیزنی جهان آگاهانه فاصله از شاهزاده خانم دیگر هیچ یک از آنها تا کنون پوشیدن ماسک.

در حالی که حدود 20 ، 000 از دیزنی کارکنان اتحادیه شده اند “به نام” بازگشت به کار نیویورک تایمز تخمین می زند حدود 23,000 نفر بیشتر شده است در کردند پس مارس 19, چپ دست به گریبان با فلوریدا بدبختی مزایای سیستم. “فلوریدا تا به حال فقط یک تجربه هولناک با بیکاری” توضیح داد تشکر. Eskamani. “هر دو نارنجی و اوسکلوا شهرستانهای برخی از بالاترین نرخ بیکاری در کشور [چرا که] بخش بزرگی از اقتصاد ما شده است و خدمات محور و گردشگری-رانده و قادر به دسترسی به مزایای شده است واقعا دردناک به این روز.” نه تنها بسیاری از فلوریدا اشتباه تلقی فاقد شرایط لازم و نه دریافت تایید و مزایای از دست رفته 600 دلار پرداخت — یک خطا Eskamani تماس “سوپر مشترک” میان 16,000 موارد او نظارت — اما دولت و سیستم طوری طراحی شده ضعیف آن را در حال حاضر موضوع تحقیقات فدرال.

فلوریدا بیکاری نیز به کمتر از متوسط در هر دو مقدار و مدت پرداخت 275 دلار در هر هفته 100 دلار کمتر از میانگین ملی — برای 12 هفته و حداقل زمان در سراسر کشور. این که چرا مراقبت عمل شده است ضروری برای ساکنان و بالقوه فاجعه بار اگر پس از آن در جولای 31 انقضا جدید بهبود می یابد, قانون فراهم نیست کافی بیمه بیکاری. مسکن مقرون به صرفه باقی می ماند یک مسئله در منطقه به عنوان تلاش از جمله تانگو مراقبت جامعه آشپزخانه خوراک نیاز هفتگی توزیع و اهدای مبتنی بر داوطلب-اجرای بازیگران عضو شربت خانه کمک پارک کارکنان که ممکن است مواد غذایی-نا امن.

مت Stroshane / دیزنی

در بالا از آن, برخی از کارگران ممکن است شغل خود را در تمام. Universal Orlando گذاشته شدن تعداد نامعلومی از کارکنان در ماه گذشته و با لغو آن سالانه Halloween Horror Nights رویداد در حالی که روزن هتل مرکزی فلوریدا زنجیره ای با چندین مرکز کنوانسیون خواص اعلام کرد بیش از 1000 اخراج سراسر آن هشت استراحتگاه موثر نصف نیروی کار خود را. گردشگری مبارزات مانند این می تواند اثرات موج دار شدن در جای دیگر; Thinkwell گروه جهانی شرکت طراحی مورد استفاده توسط پارک در سراسر جهان متحمل زیادی اخراج به عنوان به خوبی.

دیزنی کارکنان من با صحبت در وعده گمنامی هستند و امیدوار به بازگشت با توجه به شرایط. یکی furloughed کارگر نمی توانید صبر کنید به عقب بر گردیم; دیگر در حال حاضر در این پارک است شگفت زده کاذب عادی اما همچنان به نگرانی در مورد مهمان رفتار است. یکی ابراز نا امیدی که دستمزد برای یک کار کامل در هفته — در یک پارک-صادر صحنه و لباس و ماسک در آفتاب — کمتر از آنچه آنها ساخته شده بر بیکاری در حالی که با خیال راحت پناه در محل, حتی اگر پرداخت می شود کاهش می یابد و یا به زودی به پایان.

“[بسیاری از] احساس نمی مانند آنها چاره ای جز بازگشت به کار. آنها ممکن است احساس امن رفتن به کار می کنند اما آنها احساس مانند گزینه تنها قادر به پرداخت صورتحساب خود را به دلیل آنها نمی تواند تکیه بر بیکاری سیستم” گفت: Eskamani تاکید بر کارگران در حال قرار دادن در موقعیت های ناراحت کننده اگر آنها برای مراقبت از یک سالمند یا کودک با وضعیت موجود.

دادخواست توسط حفاظت از سحر و جادو سازندگان یک ائتلاف نگران بازیگران, اعضای, به همراه داشت 20,000 امضا; a Facebook گروه محلی برای پارک کارکنان می دهد دیزنی کارگران یک خروجی برای حیاتی گفتگو در مورد تحول پروتکل مانند اگر دستکش در حال حاضر مجاز و یا اگر هر کس دیگری تا به حال یک واکنش جدید به تمیز کردن مواد. یک چنین بحث حول شرکت ارائه ماسک های صورت که به بسیاری از اعضای ترس خواهد بود متمرکز و توزیع شود و اگر در تبدیل. “اساسا معادل پوشیدن شخص دیگری لباس زیر,” گفت: یک کارمند. “من آن را فوق العاده ناخالص.”

کارکنان پارک که بازگشت به کار هستند و همچنین داده های شخصی ضد عفونی کننده دست عینک برای هر اتوبوس حمل و نقل و سپر چهره های خاص مهمان رو نقش. کسانی که ماسک ساخته شده از پارچه ضخیم و در عین حال در نظر گرفته شده برای استفاده در آب و هوای مرطوب هستند اما یکی از جدید زای یک بیماری همه گیر-عصر ایام کار در هفته. تقاطع عادات قدیمی و به روز رسانی روش باعث مشکل بیش از حد کارکنان در تلاش برای برقراری ارتباط موثر از طریق موانع فیزیکی و پلکسی گلاس دیوار.

“من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه قصد بد در همه, اما زمانی که ما دوباره باز کسی آمد و من نمی توانستم او را بشنود بنابراین او پایین کشیده ماسک خود را به او چانه و تکیه در اطراف سد” گفت: یکی Walt Disney World کارمند که با این نسخهها کار به طور مستقیم با بازدید کنندگان. “مهمان همیشه یک کارت وحشی. اکثریت قریب به اتفاق مردم در هیئت مدیره با روش های ایمنی و تلاش خود را برای انجام بخشی خود را, اما آن را واقعا تنها طول می کشد چند نفر است.”

دیزنی پارک ساخته شده اند امتیازات به روش استاندارد با کاهش انضباطی “امتیاز” برای کارکنان تماس از طریق اوت اما خطر پرداخت ارائه شده است; والت دیزنی, شرکت, شرکت, دفاتر هنوز بازگشایی برای کسب و کار به عنوان کسانی که کارکنان همچنان به کار از خانه.

دیزنی فلوریدا رفت و آمد مکرر است که بی سر و صدا طراحی شده توسط یک لژیون از کالج سن شرکت کنندگان در آن دیزنی کالج برنامه بود که ناگهان لغو شد در ماه مارس و به حالت تعلیق تا 2021. حرفه ای کارآموزی دچار سرنوشت مشابه به عنوان Epcot کوتاه فرهنگی نمایندگان است که به طور معمول کارکنان برخی از آن 11 کشور غرفه است آمریکایی ها اهدای کارامل ذرت در یک فروشگاه شیرینی و خدمت باگت فرانسوی boulangerie.

حتی با چالش ها و خطرات و عدم قطعیت آن را بیش از فقط یک محل برای بسیاری از کسانی که خود را آویزان میکی گوش کلاه در این محل است. Carly Chomen و هانا خاکستری, دیزنی, کالج شرکت کنندگان در برنامه و هم اتاقی سابق که تجربه کوتاه بود سفر از تگزاس به شرکت والت دیزنی جهان را بازگشایی. “ما تصمیم گرفتیم ما آخرین کسانی هستند که در پارک به طوری که ما می خواستم به یکی از آنهایی که برای اولین بار به عقب,” Chomen توضیح داد. وقتی پرسید که چگونه آنها احساس می شود پشت این دو پاسخ در اتحاد — “بسیار احساسی!” — به خصوص پس از Carly برای اولین بار شاهد خیابان اصلی قنادی سابق محل کار.

“ما در اشک بنابراین هیجان زده بود گفت:” Chomen عاطفی کشش دیزنی فلوریدا رفت و آمد مکرر.

“این فقط خانه است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de