روستایی کالیفرنیا, شهرستان که به مبارزه طلبیده خاموش کردن سفارشات برای اولین بار می بیند COVID-19 موارد

یک روستایی کالیفرنیا, شهرستان که برای اولین بار به سرپیچی دولت خاموش کردن سفارشات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus ثبت کرده است اول آن موارد COVID-19.

به آرامی جمعیت Modoc شهرستان در یوگسلاوی گوشه ای از کشور دارای دو تایید موارد COVID-19 از همان خانواده با توجه به یک county عمومی وزارت بهداشت مطبوعاتی در روز سه شنبه.

گروه گفت: این بود شناسایی افرادی که ممکن است تا به حال تماس نزدیک با افرادی که در بیمارستان بستری شده است. این گروه همچنین خواسته هر کسی که حمایت یک نوار محلی برای در تماس است.

در تاریخ 1 مه شهرستان حدود 9000 ساکنان سرپیچی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سفارشات با بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و رستوران برای ناهار خوردن در خدمات.

در آن زمان کالیفرنیا فقط 50,000 عفونت و 2000 و میر, اما به نظر می رسید که جهان به دور از Modoc, یک درایو از حداقل شش ساعت از سان فرانسیسکو.

پس از شش هفته از اقامت در خانه بخشنامه ها و کسب و کار تعطیلی مسئولان شهرستان اجازه بازگشایی پس از آنچه به آنها گفته شد برنامه ریزی دقیق و با محدودیت در تعداد کاربران و با اقدامات فیزیکی فاصله.

کالیفرنیا پس از آن شروع به اجازه دادن به استان ها برای شروع بازگشایی اما موارد شروع به افزایش در ماه ژوئن و در این ماه Newsom reimposed خاموش کردن سفارشات در بسیاری از کسب و کار در حالی که همچنین جلوگیری داخلی خدمات مذهبی و در مدرسه آموزش در بسیاری از دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>